Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyciemnianie piecowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A w razie kontroli drogowej, zanim Milicjant podejdzie do samochodu, szyba na maxa w dół. :naughty:

no jest to na pewno jakiś sposób ale myślę,że moje boczne nie mają więcej niż 30% no tak mi się przynajmniej wydaje

nie zmienia to faktu, że dowód do zatrzymania :naughty:

Opublikowano

jakby się któryś uparł to niestety tak

Opublikowano
jakby się któryś uparł

uwierz, niektórzy są naprawdę uparci /służbiści/... i ciężko z takim się negocjuje

:bag:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkim mam nadzieje ze nikt z was sie jeszcze nie skusił na przyciemnienie szyb piecowo ( głównie chodzi właśnie o firme z Zielonej Góry) mam przykład 3 aut niestety nie mam zdjec ale juz opisuje co sie stało.Początkowo bajka policja nic sie nie czepiała rewelacja ale.... po pewnym czasie nie wiem nie minał nawet rok zaczęły pojawiać sie plamki jakby ktoś benzyną oblał , najlepsze ze dwa auta byly robione w jednym dniu i praktycznie w tym samym okresie w tych dwoch autach wystapil ten sam objaw , pojechalismy z reklamacja co sie okazalo koles stwierdzil ze szyby byly myte jakimis preparatami z ktorymi zaszla reakcja chemiczna i dlatego tak sie stalo oczywiscie jest to nie prawda, oboje koledzy szyby od srodka czyscili tylko woda zgodnie z zaleceniem,aaaa i teraz sobie przypomnialem na tvn turbo chyba w turbo kamera byl wlasnie reportaz o tym samym zakladzie ze jest wlasnie tak jak opisalem wam wczesniej takze sorki chłopaki szkoda waszej kasy moze nie wiem inna firma zajmujaca sie piecowym przyciemnianiem zrobi to dobrze ale na pewno nie ci z Zielonej góry

Opublikowano
Witam wszystkim mam nadzieje ze nikt z was sie jeszcze nie skusił na przyciemnienie szyb piecowo ( głównie chodzi właśnie o firme z Zielonej Góry) mam przykład 3 aut niestety nie mam zdjec ale juz opisuje co sie stało.Początkowo bajka policja nic sie nie czepiała rewelacja ale.... po pewnym czasie nie wiem nie minał nawet rok zaczęły pojawiać sie plamki jakby ktoś benzyną oblał , najlepsze ze dwa auta byly robione w jednym dniu i praktycznie w tym samym okresie w tych dwoch autach wystapil ten sam objaw , pojechalismy z reklamacja co sie okazalo koles stwierdzil ze szyby byly myte jakimis preparatami z ktorymi zaszla reakcja chemiczna i dlatego tak sie stalo oczywiscie jest to nie prawda, oboje koledzy szyby od srodka czyscili tylko woda zgodnie z zaleceniem,aaaa i teraz sobie przypomnialem na tvn turbo chyba w turbo kamera byl wlasnie reportaz o tym samym zakladzie ze jest wlasnie tak jak opisalem wam wczesniej takze sorki chłopaki szkoda waszej kasy moze nie wiem inna firma zajmujaca sie piecowym przyciemnianiem zrobi to dobrze ale na pewno nie ci z Zielonej góry

A no... była afera :decayed: Zakład mieścił się w Kiełpinie i już nie istnieje. Podobno teraz przerzucili się na folię :grin:

Sam osobiście też polecam folię, gdyż zawsze można powrócić do serii :wink:

Opublikowano

Sam osobiście też polecam folię, gdyż zawsze można powrócić do serii :wink:

:good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
folja zawsze mozna zerwac.

oby nie :bag:

za bardzo ją polubiłem na moich przednich szybach - poza tym robi robotę :naughty:

Opublikowano

Ja niestety musiałem zrywać wszystko :facepalm: tak się zapieniłem że szok. Mogłem przynajmniej tylnie i tylną zostawić. Tylne boczne mogą być przyciemnione dowolnie tak samo tylna możesz nawet czarną farbo zamalować. Natomiast czołowa ma mieć przepuszczalność 75% a boczne przednie 70% :decayed:

Opublikowano

Nawiązując do tematu - może ktoś chętny na grupową ściemę szybek w Garwolinie profesjonalna robota i serio symboliczna cena. Więcej info na pw

Opublikowano

Ile taka usługa i ile trzeba aut?

Opublikowano

Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Opublikowano
Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła.

Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...

Opublikowano
Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła.

Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...

Zapewne mówisz o piecowym przyciemnieniu, ja o folii i jest to koszt przyciemnienia bez przednich 3 szyb :)

Opublikowano
Poszła informacja na PW. Narazie stanęło na 300 zł od głowy więc cena mega.

Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła.

Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...

Zapewne mówisz o piecowym przyciemnieniu, ja o folii i jest to koszt przyciemnienia bez przednich 3 szyb :)

:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc, takze bylbym zainteresowany przyciemniem szyb:) aktualne jeszcze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.