Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line


malygt

Rekomendowane odpowiedzi

S

Super to mało powiedziane :wink4: czekamy na mody :)

Szczerze mowiac to co tu jeszcze zmodowac :mysli: silnika chyba nie bede ruszal bo to co jest w zupelnosci mi wystarcza, w srodku wszystko co potrzeba jest... Zastanawiam sie nad malym spojlerem pod przedni zderzak :mysli: :mysli:

No ale to moze na wiosne, narazie bawie sie jazda bo to auto naprawde daje satysfakcje :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Moze to nie pytanie w odpowiednim topiku, ale czy w B7 sa modele z kierunkowskazami w lusterkach?

U mnie dolna czesc lusterka jest czarna i wyglada to tak jak miejsce na kierunek :mysli:

Kierunki w lusterkach dopiero od B8. W naszych i poprzednich nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor wymiata :naughty: silnik kox :kox: skrzynia r e w e l a c y j n a :notworthy:

ktos pisal ze wyciaga 1.9 tdi 240 km/h :shocked: niezle ale uwaga :evil: ja ostatnio jechalem 249,5 km/h i na wyswietlaczu pojawil sie napis "its your dreams" czy jakos tak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor wymiata :naughty: silnik kox :kox: skrzynia r e w e l a c y j n a :notworthy:

ktos pisal ze wyciaga 1.9 tdi 240 km/h :shocked: niezle ale uwaga :evil: ja ostatnio jechalem 249,5 km/h i na wyswietlaczu pojawil sie napis "its your dreams" czy jakos tak :polew:

A moze napis brzmial "your car is ready to takeoff" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor wymiata :naughty: silnik kox :kox: skrzynia r e w e l a c y j n a :notworthy:

ktos pisal ze wyciaga 1.9 tdi 240 km/h :shocked: niezle ale uwaga :evil: ja ostatnio jechalem 249,5 km/h i na wyswietlaczu pojawil sie napis "its your dreams" czy jakos tak :polew:

A moze napis brzmial "your car is ready to takeoff" :polew: :polew:

Raczej wlasnie 'Dream baby' :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to co tu jeszcze zmodowac :mysli: silnika chyba nie bede ruszal bo to co jest w zupelnosci mi wystarcza, w srodku wszystko co potrzeba jest... Zastanawiam sie nad malym spojlerem pod przedni zderzak :mysli: :mysli:

nie kombinuj ze spojlerem tylko grill zmien na porzadny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Moze pytanie nie jest odpowiednie w tym topiku, ale moze ktos mi powie ile mniej-wiecej

kosztuje wymiana oleju i filtra silnikowego, filtra paliwa i powietrza w serwisie audi? (Czesci i robocizna)

Auto jest w long lifie i chcialbym to zmienic na wymiany co 15 tys, wiec trzeba bedzie jeszcze

system "przestoic".

Nie robie wiecej niz 10 tys rocznie i zastanawiam sie czy robic wymiany w serwisie czy

w normalnym warsztacie specjalizujacym sie w naprawach aut vw-audi-skoda.

Moze roznica w cenie nie bedzie zbyt wielka? :mysli:

Z gory dzieki za info :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...