Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

U kogo dobry chiptuning w szczecinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadzwoniłem pod numer na stronie, powiedziałem co za silnik to powiedzieli, że mi tego nie zrobią....

Widocznie się nie bawią w takie silniki.

Z Pb nie ma zartow cos spierdzielisz i silnik mowi papa.

Dobrze ze Jacek tak podchodzi a nie lapie klienta i potem sie martwi.

Mogles zapytac go do kogo by radzil jechac ale zapewne poradzi tego samego gostka co Grzes.

Opublikowano

Jeszcze jest vtronic ale nie wiem cźy już dorośli i jakiś chyba michał na zdrojach czy podjuchach i też jest jakiś typ w st.szczecińskim... Osobiście wybrałbym sie do MrMotors do stolicy tam jeźdzą ludzie z 2,7biT wejedź na 4rum audi Rs4 i tam poczytaj.

Opublikowano

zadzwoniłem pod numer na stronie, powiedziałem co za silnik to powiedzieli, że mi tego nie zrobią....

Widocznie się nie bawią w takie silniki.

Z Pb nie ma zartow cos spierdzielisz i silnik mowi papa.

Dobrze ze Jacek tak podchodzi a nie lapie klienta i potem sie martwi.

Mogles zapytac go do kogo by radzil jechac ale zapewne poradzi tego samego gostka co Grzes.

Dlatego nie pytałem :)

Jeszcze jest vtronic ale nie wiem cźy już dorośli i jakiś chyba michał na zdrojach czy podjuchach i też jest jakiś typ w st.szczecińskim... Osobiście wybrałbym sie do MrMotors do stolicy tam jeźdzą ludzie z 2,7biT wejedź na 4rum audi Rs4 i tam poczytaj.

Do stolicy to opłaca się jechać jak będzię rezanie pod 400km+

Ja chcę zmienić program na 300 i póki co starczy :)

Opublikowano

To ja bym jechal do arka do vtechu

Edytowane przez SotoM

Opublikowano

Arek ma remont i brak hamowni do przyszłego tygodnia. Ale będzie miał teraz 4x4, więc myślę że się podejmie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Walas tuning z Kamienia współpracują z Mr Motors o ile się nie myle, mają porządną hamownie i z benzynami sobie pięknie radzą. Uderz kolego tam.

Opublikowano

walas'y nie mają hamowni ... przyjezdzaja do mnie - jesli chodzi o chiptuning PB - radza sobie z wiekszoscia aut z tym ze oni opieraja sie o ECUmaster'a - to nie jest chiptuning pieciominutowy jak w v-techu czy v-tronicu

BTW - jesli mial bym polecic kogos z wawy - to masterstuning - u Marka najwyzsze ceny i usluga na najwyzszym poziomie

co do hamowni - aniol pod koniec pazdziernika bedzie juz mial inercje 4x4 - buda juz chyba wyremontowana - teraz czekamy na Arka rolki - pierwsze 4x4 w miescie

Opublikowano

Car service na dabrowskiego w szczecinie

Opublikowano

Car service na dabrowskiego w szczecinie

to chyba jakis zart ...

Opublikowano

Ktoś 2 raz zajrzał na forum aby to napisać :)

Opublikowano

Walasy już dyno z tego co wiem mają lub są na etapie montażu jej u siebie.

Pozdrówki

Marcin

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, przymierzam się do programu. Dużo osób poleca Leo. Mi to pasuje bo w Szczecinie jest. Ktoś już robił program u kolegi? Może się pochwalić? Słyszałem, że fachura . Silnik 1.9Brb 115km bez filtra, bezpieczne zwiększenie mocy i momentu głównie do szybszego wyprzedzania w trasie. Jeżdżę normalnie, wymiany filtrów i oleju co rok powinno wystarczyć żeby nie zjechać silnika .

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Jeśli sie pytasz o Leo nie znając go to powiem tak- Możesz się czuć jakbyś jechał do Mastersa. Pełna perfekcja... Osobiście mi 3 auta pochipował-obecną BaRDache dopiero będzie...

Opublikowano

ok dzięki za informację

Opublikowano

Ja robiłem, po wyjeździe od Leo czułem się jakbym kupił nowe auto :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja odżałowałem (kasy) i pojechałem do Żukczyna (CompSport). Ale nie żałuję, bo auto dostało drugie życie :D

Stage1%2520%252B%2520Seria.jpg

Edytowane przez premiero

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie najlepiej wystroic 1,8t i wyspawac fmic , szczecin i okolice? Walasy?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tak jak wcześniej pisałem - BaRDacha została pokręcona przez Leo'sia... 192KM / 405Nm. Całkiem inna jazda... polecam i zapraszam.

Edytowane przez SotoM

Opublikowano

Gdzie najlepiej wystroic 1,8t i wyspawac fmic , szczecin i okolice? Walasy?

Z tego co rozmawiałem z LEO to on nie robi PB ale zapytaj go dobrze możliwe ze już działa w tym zakresie.

Opublikowano

Macie jakiś namiar na LEO? zastanawiam się nad virusem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.