Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ivanek napisał:

Jak na moje oko to samochód stoi równo, 64,5cm każde z kół. 

Kurcze to u mnie przód ma 69 cm  a tył  prawie 67 cm , koła 235/45/17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolosalna różnica między tym co u mnie. No i też różnica między osiami której ja nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze  to skąd aż taka różnica wysokości ?  Aż tyle ze względu na inny rozmiar koła to nie możliwe , moja to a4 b6 avant , bez qautro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mukade93 napisał:

Amory sachsy od 1be eibachy kity, przód mam 63,5 tył 64,5 

IMG_20220422_141545.jpg

Twoja fajnie siedzi , tzn nie za nisko ani nie za wysoko ,   jak się sprawuje ten sachs z Elbach pro kit - 30 mm ,  może napisz co było wcześniej ,  może. jakieś porównanie  pomiędzy tym co miałeś a tym co masz teraz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dbaluch napisał:

Twoja fajnie siedzi , tzn nie za nisko ani nie za wysoko ,   jak się sprawuje ten sachs z Elbach pro kit - 30 mm ,  może napisz co było wcześniej ,  może. jakieś porównanie  pomiędzy tym co miałeś a tym co masz teraz ? 

Była Ori seria 1ba, jest trochę sztywniej ale niema tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mukade93 napisał:

Była Ori seria 1ba, jest trochę sztywniej ale niema tragedi

Mierzyłeś Ile cm było u ciebie na seri   na 1BA ?  Śiadło tak jak przewiduje Elbach   czy więcej lub mniej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dbaluch napisał:

Mierzyłeś Ile cm było u ciebie na seri   na 1BA ?  Śiadło tak jak przewiduje Elbach   czy więcej lub mniej ? 

napewno wiecej, przod to byla mega koza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo ,   jak kupowałeś sprężyny to brałeś w tej samej klasie wagowej co  miałeś fabrycznie  przy aucie czy może zanizałes  żeby niżej usiadł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2022 o 13:45, Mukade93 napisał:

napewno wiecej, przod to byla mega koza

Czyli standardowo ,   jak kupowałeś sprężyny to brałeś w tej samej klasie wagowej co  miałeś fabrycznie  przy aucie czy może zanizałes  żeby niżej usiadł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mukade93 napisał:

ta sama klasa

To muśiał Elbach coś spierniczyć bo nie widze innej możliwości., teraz to już sam nie wiem w co pójść  skoro Elbach wali takie zonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 20:55, Dbaluch napisał:

To muśiał Elbach coś spierniczyć bo nie widze innej możliwości., teraz to już sam nie wiem w co pójść  skoro Elbach wali takie zonki

Nie namawiam  ale ja bym był za gwintem. Napisz sobie tutaj. 

WWW.FACEBOOK.COM

Coiloverspl - Sportowe zawieszenia. Отметки "Нравится": 11 181 · Обсуждают: 8. Sportowe zawieszenia, outlet.

 

Ja od nich bralem swój. Wiem wiem co nowe to nowe ale dobry markowy gwint jeszcze długo posłuży. No i za ok 1500zl czyli tyle ile by cie wyszły sprężyny i amorki masz super gwinta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam supersporta black coś tam. Gwint na gratach KW. Gwinty na regulacjach takie same wklady ponoc to samo. Ocynk na przednich lagach itp. Taka średnią polka to np ten mój potem Ap, St suspension, vogtland. Jak chcesz coś lepszego to kw eibach h&r i bilstein. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 

Mam dylemat może mi pomożecie kupiłem eibachy pro kit do swojego audi b6 cabrio poniewaz myślałem że mam standartowe zawieszenie 1BA. Okazało sie że ktoś zmienił sprężyny z zawieszenia 1BE.

Czy jest sens zmienisć sprężyny z 1BE na pro kity?? Amorki są standartowe z 1BA (w dodatku wszystkie nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny Elbach pro kit to  - 30 mm zaś sprezyny 1BE to - 20 mm więc mamy znikomą różnicę zaledwie 10 mm , patrząc od strony matematyki oko widzi różnice  lecz patrząc  od strony  wizualnej czy oko będzie widziało jakąś różnice ?  Według mnie  szkoda inwestować  kilkaset złotych  dla tak  małej różnicy , ile dałeś za komplet  sprężyn ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...