Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie się znajduje filtr paliwa


kozak21.12

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest łatwo dostępny ?? bez problemu to zrobie ja? czy musze leciec do mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest łatwo dostępny ?? bez problemu to zrobie ja? czy musze leciec do mechanika?

z kanału bez problemu, bez kanału nie próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie kanału nie posiada, ale podskocze do kumpla on ma to sobie to ogarne, dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kanału też da się radę autko na lewarku do góry i na leżąco

Osobiście nie wlazłbym pod auto stojące na lewarku ale jak ktoś jest odważniejszy to może próbować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram....to totalna glupota wlazic pod auto na lewarku...nie raz widzialem jak auta spadaly nawet mi osobiscie a na szczescie mialem juz kolo zapiete i nie bylem pot...a jak juz musze to stawiam na minimum 2 lewarkach i opieram dodatkowo na drewnianych podkladach kolejowych....koledzy to nie sa zarty!!!!

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

popieram....to totalna glupota wlazic pod auto na lewarku...nie raz widzialem jak auta spadaly nawet mi osobiscie a na szczescie mialem juz kolo zapiete i nie bylem pot...a jak juz musze to stawiam na minimum 2 lewarkach i opieram dodatkowo na drewnianych podkladach kolejowych....koledzy to nie sa zarty!!!!

hah jakie ja byki wale:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym nie próbował wejsc pod auto gdy jest na lewarku :D

ale jak juz sie nie ma wyjscia:(ale wiadomo rozsadek,bez szarpania wozem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na samym lewarku nie wchodzę do tego służą kobyłki aby go zabezpieczyć i dopiero wtedy można leżeć ale zapomniałem o tym napisać. Ja na samym lewarku to nie raz mam stracha jak coś robię przy kole abym nie szarpnął i żeby nie spadł a gdzie się tam położyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na samym lewarku nie wchodzę do tego służą kobyłki aby go zabezpieczyć i dopiero wtedy można leżeć ale zapomniałem o tym napisać. Ja na samym lewarku to nie raz mam stracha jak coś robię przy kole abym nie szarpnął i żeby nie spadł a gdzie się tam położyć

wiec napisalem....ja stawiam na 2 lewarkach i opieram dodatkowo na podkladach kolejowych....nie ma bata zeby spadl....:) oczywiscie wykonuje drobne prace pod autem a nie solidna ingerencja w mechanike a dodatkowo na wszelki wypadek warto miec telefon do wezwania pomocy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakby spadlo auto na czlowieka to raczej bys nie zdarzył zadzwonic na pogotowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakby spadlo auto na czlowieka to raczej bys nie zdarzył zadzwonic na pogotowie :D

co by bylo gdyby bylo.........itak warto miec...nie chce tutaj calej opowiesci z discovery pisac ale kiedys na wysypisku.....itd......itd......koles w telfonie mowil gdzie blizej slyszy dzwiek syreny.....tak go uratowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podlozyc plaski drewniany kolcek pod tylne prawe kolo klocek okolo 10cm i wjechac na niego wbic bieg i reczny i mozna sie wsowac pod auto ja sie zmiesciłem tak ostatnio i napewno nie spadnie z klocka, oczywiscie klocek szerszy od kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...