Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa SAI


X18XET

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pada mi magiczny "odkurzacz". Od pewnego czasu wywala błąd, jest głośna...albo raczej była, bo od wczoraj słychać tylko niskie burczenie :decayed:.

Pasowałoby coś z nią zrobić. Znacie jakiegoś magika, który byłby w stanie naprawić to ustrojstwo, nie pustosząc przy tym mojego portfela? :P

W sumie pełno tego na "Alledrogo", ale nigdy nie wiadomo ile taka używka pożyje :kwasny:.

No chyba, że tego nie da się naprawić, to trzeba będzie zaryzykować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej pompa pada gdyż zawór kombinowany traci szczelność. Spaliny przechodzą przez cały układ Sai i wilgoć ze spalin skrapla się w pompie. Po wyjęciu pompy pewnie będzie w niej woda. Ja kupilem używke na allegro. Im nowsza tym lepiej :-). Wymiana bez sprawdzenia i ewentualnie a raczej na pewno kombizaworu mija się z celem. Jak wymienisz samą pompę bez zaworu to nowa tez szybko padnie. U mnie jakiś mechanik zamienił wtyczki od n112 i n249 - zamiast zaworu DV otwierał się kombizawór i spaliny leciał y do systemu SAI i do puszki filtra powietrza i dlatego padła pompa. Wiec dobrze sprawdzić czy są poprawnie podłaczone.

Polecam filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...