Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprzedalem wlasnie moj telefon HTC DESIRE Z i szukam innego o podobnych parametrach i funkcjach. Aparat moze byc lepszy . Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam coś od GoClover :naughty: Sam mam od wczoraj Insygnie 5 i jest kozak :banan: Sprawdz sobie Quantumy masz w 4 calach.Jak większe to szczerze mogę Ci polecić Insygnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większe to szczerze mogę Ci polecić Insygnie :decayed:

Tylko nie bierz diesla bo silniki są wadliwe w tych modelach :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.A wiesz że sporo ludzi patrzy na mój telefon to się pyta:ile dałeś???Z półtora? Jak odpowiadam że 600zł to robią takie oczy :shock3: No i też jak mówię nazwe Insygnia to to samo:kiepskie diesle hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie myslalem o GOClever ale zobacze ,moze mi sie spodoba,

myslalem o HTC S8

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

panie a ile to pali ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma na sprzedaz Overmaxa Veris Yard.Kombajn osmiordzeniowy :) Gwarancja 2 lata,interaktywne etui,telefon wlaczony cos kolo 30h.Cena 800zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalem o tym telefonie no i super wypasiony

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

a jak z lampa ,czy moze byc uzywana jako latarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej :)

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Staruszek jeszcze go nie wystawial bo wyjechali do Turcji i na razie lezy w kartoniku.Podejzewam ze bedzie go wystawial jak wroci dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj się w żadne no name'y, stracisz dwa razy...a gorszej tandety od GC to chyba tylko w zabawkowym widziałem...

Tapnięte z Nokia Lumia 1320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się człowiek z Nokią :facepalm: Wykonanie lepsze niż niejednego telefonu.A przewinęło mi się przez łapki sporo tego.Po jaką chol..ę przepłacać za napis na telefonie?Tu masz to samo co w droższych i lepiej wykonane.Ja złego słowa nie mogę powiedzieć po intensywnych testach Insygnii 5.Nic nie stracisz.Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 10dni bez podawania przyczyny to raz.Dwa gwarancja 2 lata.I NAWET jak Ci telefon spadnie,potrzaska się czy inna sprawa nie nadająca się do gwarancji to tracisz TYLKO 600zł a nie 1300-1500zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem na allegro za tym telefonem no i tego akurat modelu nie ma

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

czyzby cena spadla z 800 na 600 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma GC ponad pół roku i sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie!Te telefony naprawde sa coraz lepsze!!!Insygnie maja w komputroniku tez ale troche deozsza.Nie kupuj Insygni 5X.To samo tylko Full HD i jest przez to wolniejszy a roznicy sporej nie ma w uzywaniu na codzien ;)

Na allegro fakt nie widze,sa tylko z x-km a to telefony z wyprzedazy i defektami(porysowane itd) a cena niewiele.mniejsza :/ Chcesz to dam Ci namiar goscia z allegro od ktorego bralem.Moze ma jeszcze albo bedzie mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się człowiek z Nokią :facepalm: Wykonanie lepsze niż niejednego telefonu.A przewinęło mi się przez łapki sporo tego.Po jaką chol..ę przepłacać za napis na telefonie?Tu masz to samo co w droższych i lepiej wykonane.Ja złego słowa nie mogę powiedzieć po intensywnych testach Insygnii 5.Nic nie stracisz.Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 10dni bez podawania przyczyny to raz.Dwa gwarancja 2 lata.I NAWET jak Ci telefon spadnie,potrzaska się czy inna sprawa nie nadająca się do gwarancji to tracisz TYLKO 600zł a nie 1300-1500zł!!!

widzę, że kolega uprzedzony...co cie obchodzi jaki telefon posiadam ? wciskasz ludziom gówno, a kleisz się do dobrego tela :facepalm:

GC to gówno,miałem tego od groma, znajomi sprzedają to na co dzień, więc wiem co mówię...

ich najlepsze telefony można porównać co najwyżej do średniej półki wydajnościowej z telefonów "markowych"...

śmiech na sali:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal walisz kupy za przeproszeniem :) Nie wciskam tylko pisze jak jest.Dziwne ze patrzac po sprzedazy idzie tego od groma.Srednia polka?Wynik w antutu okolo 20tys pkt i to w telefonie za mniej niz 600zl!!!No i wystarczy troche poczytac opinie i recenzje w internecie.

Aha i Nokia byla dobra jakies 7-8lat temu ;p

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Smartfon GoClever Insignia 5 z Dual SIM na testach - pierwsze wrażenia - Edward Weinert

Pierwszy lepszy z neta.A dzis odpalilem antutu i bez problemu 17tys z groszami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik w antutu mogę ci zrobić ze 30 k w telefonie za 100 zł...weź mi odpal jakąś konkret grę z pełnym wykorzystaniem 3d na byle którym padle z GC...powodzenia w uzyskaniu płynności :-)

A na temat nowych nokii każdy ma swoje zdanie, ja potrzebuję telefonu głównie do neta, więc za 700 nówka lumia 1320 z 6 calami i całkiem niezłymi parametrami odpowiada mi w pełni. Po za tym płynność wp powala w porównaniu do andka, na którym miałem wszystkie poprzednie fony. Bzudrę, że Nokia robila dobre fony kilka lat temu, to sobie między bajki schowaj :-) kup jakiś high, pobaw się i dopiero wypowiedz.

Koniec ot

Tapnięte z Nokia Lumia 1320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się wszystkimi High endowymi telefonami.Mam kolegę maniaka,co nowe wyjdzie to musi mieć.Czekam jeszcze na Xiaomi aż będzie z normalnej dystrybucji.Jeżeli chodzi o płynność działania gier to nie spotkałem jeszcze żadnej która by miała problem na tym telefonie.Net na wgranej przeglądarce śmiga aż miło przez tydzień jak mam jeszcze nie przycięło...No i chcę zobaczyć Twój wynik w antutu.POWAŻNIE chciałbym zobaczyć przez CIEBIE zrobiony taki wynik w telefonie za 100zł :grin:

Nie chcę tu komuś coś na siłę wciskać,tylko proponuję inne rozwiązanie.A co wybierze autor tematu to już jego sprawa.Tylko kolego ja mam argumenty na swoje wypowiedzi a od Ciebie tylko słychać blee,niedobre bo ja tak mówię...Daj jakieś sensowne opinie podparte przykładami,bo jeszcze ani jednego nie dałeś :decayed:

A do autora tego tematu i innych ciekawych:idźcie do sklepu gdzie jest ten telefon,obejrzyjcie,odpalcie i potestujcie jak można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze pod moja nieobecnosc wywiazala sie zazarta dyskusja ktory telefon lepszy...stara nokia najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...