Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM


wodz

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kqli napisał:

Koło robi robotę, bardzo fajny wóz ;)

To jeszcze set zimowy,może w znajdę czas lato w końcu założyć  :) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Grobik żyje i ma się dobrze. Ale wyczuł że już idzie w odstawkę do garażu i na koniec mi zrobił parę psikusów :kwasny: W drodze z UK do Rzeszowa postanowił się odchudzić i dojechałem bez jednej końcówki wydechu. Na drugi dzień po przybyciu do Rzeszowa miałem wyjazd do Warszawy i grobik postanowił sobie pojeździć bez doładowania :( I tu podziękowania dla Krzyśka(turbo-spaw),podjechałem do niego w wieczornych godzinach i bez najmniejszego problemu wymienił mi gruszkę przy turbinie.Doładowanie wróciło i dym zza groba znikł,oj dostał za karę w pi-zdę :wink:  Po paru dniach kolejna mała awaria,urwała się jedna z obejm zbiornika paliwa i wlokła się pod autem.W aucie w tej chwili był pełen zbiornik,bałem się że zgubie go po drodze (miałem jeszcze kawałek do domu). Ale jak to grobik czasem splata psikusa ale zawsze dojedzie do domu :banan: Obecnie stoi w garażu i czeka na kolejne mody,tak jak wspominałem już nie jest daily. Ma teraz nową koleżankę i mam nadzieje że mu przejdą fochy :grin:

Koleżanka grobika,taka sama krew płynie w ich żyłach (ON).

2n0sbom.jpg

2009xmf.jpg

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo ,to tu sie bedzie działo[emoji23][emoji123]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę ciekawe e92. Seria 286 kucy czy coś tam robione ? Ogólnie mam pytanko. Zawsze zastanawiały mnie ceny aut w uk. Wiadomo, że w Polsce są praktycznie o połowę tańsze od swoich odpowiedników z kierownicą po właściwej stronie. Czy w Uk ceny są równie niskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AdixZdr napisał:

O proszę ciekawe e92. Seria 286 kucy czy coś tam robione ?

A no ciekawą ma specyfikacje,indvidual się trafił :) Nie no ja bym fury porobionej nie kupił,nie miał bym satysfakcji z grzebania :D Będzie więcej mocy i delikatne zmiany wizualne.

15 minut temu, AdixZdr napisał:

Zawsze zastanawiały mnie ceny aut w uk. Wiadomo, że w Polsce są praktycznie o połowę tańsze od swoich odpowiedników z kierownicą po właściwej stronie. Czy w Uk ceny są równie niskie ?

Za dobre auto z historią,dobrym wyposażeniem i normalnym przebiegiem trzeba zapłacić 70-80% wartości europejczyka. Więc odpowiedź się sama nasuwa czemu są o połowę tańsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu zdradzisz sekret co masz za sprzęgło?

U mnie zacząłem już zabawe z kręceniem AFNa i sprzęgło mówi pomału papa.

Tarcze dam obić w kevlar, docisk kupie nowy a zamach jaki najlepiej dać? Nowy dwumas czy sztywne daje rade np. z 1Z?

poradzisz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2017 o 21:12, Brzeziak napisał:

Nowy dwumas czy sztywne daje rade np. z 1Z?

poradzisz coś?

Witam.

Obecnie siedzi jeszcze koło zamachowe z audi b4 1Z,nowy docisk i tarcza(oczywiście obita kevlarem) z sashs-a.Set ten u mnie ma już nalatane prawie 60tyś i o dziwo daje radę. Jaki masz NM i na jakiej sprężarce?

Dziś wykopałem zapasowe serce do Groba z czeluści garażu. Jest wizja zabrać się w końcu za niego i przygotować na więcej koksu :D

9h2a01.jpg

10hvjvs.jpg

Przy okazji znalazłem jeszcze jakieś graty z b5 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Grobik chwilowo powrócił na drogi :D

9gvrdy.jpg

 

Daily się troszkę połamało :(

k37swk.jpg

205pdtj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...