Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co widać na stronie producenta to około 19 cm :wink4:

mi tam wyglada na jakieś 15cm...pytam z ciekawości ...zastanawiam sie jaka wysokość tam wejdzie

Opublikowano

wysoki wejdzie byle nie szerszy jak 40-45 cm i gleboki na 5-6 cm

Opublikowano
  • Autor

po testach dlugo i krotko dystansowych w roznych warunkach pogodowych moge tylko powiedziec: WARTO

po prostu samochod nie dostaje zadyszki i ma stały ciag na kazdym biegu

co do belki > mam oryginalna

co do wysokosci to jest to okolo 17cm

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pare pytań.

1. Gdzie kupiłeś redukcje/złączki i za ile.

2. Obniżałeś całą chłodnicę klimy. Czyli tylko przekręciłeś śrubki czy wiecej z tym roboty?

Opublikowano
  • Autor

Pare pytań.

1. Gdzie kupiłeś redukcje/złączki i za ile.

2. Obniżałeś całą chłodnicę klimy. Czyli tylko przekręciłeś śrubki czy wiecej z tym roboty?

ad 1 > USA

ad 2 > cala ale jak sie temu przyjrzec dokladnie to roboty jest na 30min

Opublikowano

Aha to super bo u siebie chcę włożyć dosyć spory cooler i to mocowanie zawadza jak cholera. A jak obniże ile tam sie da to już go może minę.

Opublikowano
  • Autor

ten patent pozwala wlozyc spory cooler > szkoda tylko ze sam musialem na niego wpasc :D

Opublikowano

Ktoś musi być pierwszy. Niewiadomo co ja odkryje przy montażu :):evil:

Opublikowano
  • Autor

zycze jak najmniej kombinacji > mnie to ogolem zajelo 2 dni ale wszystko robilem sam od A do Z

Opublikowano

Licząc spawanie coolera i rurek dolotowych to mi to zajmie więcej niż tydzień.

Opublikowano
  • Autor

jezeli masz mozliwosc zrobienia tego TANIO i SOLIDNIE z naciskiem na to 2-gie to czemu nie. Jezeli natomiast szukasz oszczednosci 100-200zł to nie warto bawic sie w az taka rzezbe

Opublikowano

Wszytsko będzie spawane Tigiem w osłonie argonu.

Złączki nie wiem jakie ale coś się wymyśli solidnego.Badziewia nie będzie.

Opublikowano

guardian , wypas :good: jakie koszty , bez robocizny??

Opublikowano
  • Autor

ciezko to przelozyc na polskie warunki bo graty byly sciagniete ze stanów

Opublikowano

:hi:.... fajny efekt wyszedl z tym intercoolerem.... :good:

niedlugo dostane (.... do przymiarki) .... z A4 B8 2.0 TDI intercooler

:rolleyes:...zobacze co wyjdzie z tego

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

....a co to jest za patent z ta rurką aluminiowa przy błotniku????..........jakiś dodatkowy dolot powietrza czy co???

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

sorry ze az tyle mi zajelo odpisanie ale moze komus sie przyda taka informacja: tak, to dodatkowy dolocik

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jaka masz teraz temp w dolocie ?? przy rozgrzanym silniku ?

  • 4 lata później...
Opublikowano

Daloby sie jakos odswiezyc fotki w pierwszym poscie?

Opublikowano

jedynie autor musiałby upnąć jeszcze raz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.