Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra


Maniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie niżej, gdzieś już pisałem. Auto wisiało tydzień na podnośniku, po zmianie skrzyni na 6g prawa strona się podniosła o 1,5-2cm i teraz lewa strona jest skręcona na 60cm, a prawa na około 62, a na zdjęciach jest właśnie prawy profil i wygląda na kozę. Wyrównam to i będzie ok

A tymczasem doszły nowe lampki porezane na bixa :naughty: Podziękowania dla Bidzia :wink:

dsc_0264beuac.jpg

dsc_0270i2uah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie lampy czekają grzecznie na montaż, przetwornice mam jakieś no name z zestawu hid'ów, ale to tymczasowe rozwiązanie, za miesiąc góra dwa wpadną ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pchnąć jedną oryginalną praktycznie nową i drugą spaloną przetwornicę. Chcesz zdjęcia na priv?
Na jednej jeszcze jeżdżę, mogę Ci wysłać zdjęcia, filmiki że wszystko w porządku. Potrzebuję jak najszybciej kasy na sprzęgło, więc możesz coś utargować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dadzą radę te hella 3 :kox: ale musowo musisz dać ori przetwornice tzn firmowe wtedy zobaczysz moc BIX-a, i nie pakuj Hella czy tam Valeo tylko zapodaj KOITO Denso nie dość, że są tańsze to i regenerują je :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dadzą radę te hella 3 :kox: ale musowo musisz dać ori przetwornice tzn firmowe wtedy zobaczysz moc BIX-a, i nie pakuj Hella czy tam Valeo tylko zapodaj KOITO Denso nie dość, że są tańsze to i regenerują je :decayed:

Docelowo siądą Koito, ale przez jakiś czas pobujam się na przetwornicach zza Uralu :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj koito :) jak dobrze poszukasz to kupisz 2szt za 100 z vel satis[emoji14]ja tak wyrwalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bym jeszcze pokręcił, ale sęk w tym, że chcę nim skręcać :huh::decayed: Tył się prosi, żeby zrobić spasy z rantem, ale przód protestuje..

dsc_0274qrb4u.jpg

dsc_0276anbw5.jpg

dsc_0278jslqp.jpg

dsc_02793yy1h.jpg

dsc_0282jszk3.jpg

dsc_0290bqbfu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas rozepchać, nie ma innej opcji. Ale i tak jest sztos jak dla mnie.
Dystanse trochę z przesadyzmem zrobione, gdybym miał się do czegokolwiek doczepić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...