Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Bfb] Czarna Niemka.. 1.8T- aktualizacja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na forum jestem już od ok 2 miesięcy i w końcu postanowiłem się pokazać :)

W połowie maja wpadła mi w ręce a4 b6 1.8t 163ps Avant w dosyć okazyjnej cenie i dobrym wyposażeniem.

A w wyposażeniu m.in:

  • Pakiet S-LINE
  • Klimatronic
  • Navigation Plus + zmieniarka na 6cd
  • Bose
  • Czujniki tyl
  • Elektr. ustawianie ledzwia
  • Podlokietnik przod + tyl
  • Kubelkowe pol skorzane siedzenia z wysuwanym podudziem
  • Kolorowy FIS
  • Grzanie siodel
  • Pakiet swietlny
  • Skorzana 3ramienna kierownica
  • 6x Airbag
  • Esp
  • Asr
  • Abs
  • Sportowe zawieszenie S-LINE
  • Domykanie i otwieranie szyb z pilota
  • Grzane, elekt. lusterka
  • 4x el. szyby
  • Alu 17" 235/45
  • Alu 16" 205/55 (zima)
  • Przednia szyby Fotochromowa
  • Czarne szyby
  • Wycieraczki szyb z b7
  • Oświetlenie LED wewnętrzne i zewnętrzne

Auto kupiłem niestety jako "popsute" :kwasny:, świecił się CHECK i szarpało przy dodawaniu gazu... Bardzo uciążliwe było to na ciepłym silniku.. VAG pokazywał bardzo dużo błędów takich jak np: Czujnik położenia walka rozrządu, Wiązka czujników walka, Położenia walka korbowego itd. błędów było bez końca.

Ale po zjechaniu do polski mój mechanik odnalazł usterkę :) Po wymianie spalonego bezpiecznika od ECU, auto obudziło się :) błędy poznikały ale do wymiany została cewka na 2 cylindrze i w końcu zaczęło jeździć :) przy okazji do wymiany poszedł rozrząd.. nastawnik walków + łańcuch, olej, filtry.

Fotek niestety lepszej jakości nie mam, ale z czasem wszystko się zmieni. :tongue4:

20140712_190306.jpg

20140712_190359.jpg

20140712_190325.jpg

20140712_190344.jpg

20140521_210157.jpg

20140521_210012.jpg

20140521_210029.jpg

20140521_210134.jpg

W planach na przyszłość:

  • Tempomat
  • Większe końcówki wydechu
  • Lato czarne kolo
  • Ledy zew. (zrobione) i wew. auta (zrobione)
  • Uporanie sie z BOSE... (zrobione)
  • Moze coś jeszcze

Edytowane przez kmiot89

Opublikowano

Ładne auto z bogatym wyposażeniem pogratulowac zakupu....

Opublikowano

pierwsze co to wywal ta navi do smietnika i kupuj rns-e najlepiej leda całkiem inna bajka niz to co masz

Opublikowano

Może nie do śmietnika ale zmiana na RNS-E wskazana.

Fajna sztuka Ci się trafiła:naughty:

Opublikowano
Może nie do śmietnika ale zmiana na RNS-E wskazana.

Fajna sztuka Ci się trafiła:naughty:

do smietnika w "":naughty:

Opublikowano
  • Autor

navi jak narazie mi nie przeszkadza. ale myślałem już nad rns e :)

Opublikowano

Fajna sztuka Ci się trafiła:naughty:

+1

Opublikowano

Zamiast 15 setek wydawać na nowe radio lepiej zająć się mechaniką i zrobić połowę zaplanowanych modów w tej cenie :wink:

Opublikowano
  • Autor

a wiec w piątek przyszedł mechanizm szyby pasażera wiec odrazu został wymieniony :)

sobotę spędziłem na pucowaniu auta :)

po umyciu.. :kwasny:

20140802_142628.jpg

po malej regeneracji lakieru, woskowaniu itd :D

20140802_142653.jpg

Efekt koncowy, wyszlo dobrze :banan:

20140802_154038.jpg

DSC_0008.JPG

DSC_0009ddd.JPG

doszły tez Ledy na postoje i na tablice rejestracyjna :)

20140801_212100.jpg

20140802_155218.jpg

i co najwalniejsze audi dostała swoje małe mieszkanko :naughty:

20140802_155420.jpg

Opublikowano

Ładna szt uka :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, po jakimś czasie nieobecności :) w audi zaszło parę zmian :)

Na pierwszy ogień poszły hamulce :) wybór padł na ATE PD + klocki Ceramiczne - mimo rożnych opinii rożnych ludzi, jestem zadowolony z hamulców :) nie dostrzegam różnicy w "głośności" hamulca, lecz w klejeniu i hamowaniu auta ogromna.. przerabiałem BREMBO, i mogę stwierdzić ze ATE robi robotę :)

20140919_122857.jpg

20140919_122833.jpg

Potem przyszedł czas na dołożenie reszty LED.. Ledy były już wcześniej ale nie było czasu na focenie :)

20141017_183939.jpg

Doszedł tez moduł LED na tablice :)

20141108_165344.jpg

20141109_182603.jpg

I nadszedl czas na Pakiet Zimowy... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

20141029_195811.jpg

Alu 7j 16" et 43...

20141031_165200.jpg

Nadeszła tez na nudna sobotę wiec w ruch poszła żółta folia, suszarka do włosów i browarki :)

Zaczęło się od demontażu halogenów :)

20141115_131620.jpg

No i efekt: Przed i Po ;)

20141115_131753.jpg

20141115_172503.jpg

20141115_172622.jpg

Mały bajer z odwiedzin na torze :)

20140921_140627.jpg

Edytowane przez kmiot89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.