Skocz do zawartości
IGNOROWANY

turbina z A6 C5 2.5 tdi 180km


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

czy taka turbina jest wydajniesza niż turbo z AWX-a ?? jest warte zachodu i zabawy żeby podpasować je pod VP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak ale tu sprawa rozchodzi sie dokładnie o ta turbine z 2.5 tdi 180km lezy taka sprawna i się zastanawiam czy się bawić z nią cos czy nie bedzie lepiej niż awx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał laga z dołu. Te turbiny są ospałe...:wink:

własnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :hi: a jak z wydajnością? w porównaniu do awx np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra jakaś tam wyjdzie. Zależy w jakie moce celujesz. Do 160ps to spokojnie wal AWX i się nie zastanawiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VNT20 nie jest wcale takie słabe z dołu, wstaje jak BRD. Co do mocy to tutaj jest lepiej niż na GT1749VB(ARL) czy BV43(BRD) z racji większych pojemności muszli jak i większych śmigieł. Wytrzymuje 1.7-1.8b na dłuższą metę w silnikach o pojemności 1.9, co powinno wygenerować wynik w okolicach 200-210HP. Jej problemem jest natomiast montaż, pracy prawie tyle co przy GTB (z tym że w VNT20 nie trzeba przerabiać geometrii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powedzcie mi jak to jest z turbina od 2.5 150km? Mam taka w domu i chcialbym ja zalozyc do 1.9 AFN. Czy jest sens? Slyszalem cos ze np do turbiny AWX da sie cos zalozyc od 2.5 i bedzie mocniejsza. A np do turbo AFN nie da sie cos zaszczepic z 2.5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyz to 150 czy 155 163 180 turbo w 2.5tdi sa te same,byly drobne roznice w oznaczeniu,i niektore szybko wstawaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił w 2,5 to ma laga a co dopiero w 1,9. Kumpel miał to padło do ARL'a wpakowane i szału nie było. Góra fakt ostra i ładnie trzyma ale dół to tragedia.

Myślę że jak dobrze poszukasz to za niewielką dopłatą znajdziesz ciekawsze rozwiązanie.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kumpel mial jakis kapec te turbo bo ja na laga w 2.5TDI nie narzekalem a mialem pare sztuk.O ile wszystko bylo sprawne.

Narzekaja ludzie na laga w 2.5tdi a tam pewnie polowa dzwigienek spadla i potem ze zly silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...