Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] <Custom Line Avant> Flat Five|Eibach Sportline|172Hp380Nm


kelnozz

Rekomendowane odpowiedzi


ok 9-10 będę leciał po farbę do Jablonny to wstawię do Ciebie z dystansem jak będziesz w sklepie ;)

Ok to zadzwoń bo w tych godzinach będę jechał po piwo akurat to się przetniemy ;) na pw masz nr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selfie kox :kox: Pogratulować w ogóle furmanki stan bryczki powala :naughty: projekt pięknie się rozwija w dobrych rękach :naughty: ale ta kieraaaaaa :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko w weekend było w spa, nareszcie lakier dostał drugie życie. Polecam detailing każdemu ;)

Niestety uroki szybkiej jazdy tz. odpryski na całym przodzie auta wylazły jeszcze bardziej w formie białych kropek ale kiedyś się to polakieruje...

Najważniejsze że teraz wystarczy spłukać wodą demineralizowaną i jest błysk :D fotki str.1!

Pozdrawiam!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobotnie rezanko, w kupie raźniej :lol:

6ff39e1098c9.jpg

Edytowane przez kelnozz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie daalekooo :-) pojechałem dokończyć bt :-P jak się spotkamy to wszystko zobaczysz. Dokładkę zakladales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie daalekooo :-) pojechałem dokończyć bt :-P jak się spotkamy to wszystko zobaczysz. Dokładkę zakladales?

To już wszystko wiem :wink: Masz już łączność z furki ze światem zewnętrznym? :kox: No co Ty ostatnio tak nie mam czasu na nic że masakra dokładka na razie leży i się kurzy :facepalm: Nawet już Karola pyta kiedy to wrzucę na auto bo miejsce w piwnicy zajmuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie daalekooo :-) pojechałem dokończyć bt :-P jak się spotkamy to wszystko zobaczysz. Dokładkę zakladales?

To już wszystko wiem :wink: Masz już łączność z furki ze światem zewnętrznym? :kox: No co Ty ostatnio tak nie mam czasu na nic że masakra dokładka na razie leży i się kurzy :facepalm: Nawet już Karola pyta kiedy to wrzucę na auto bo miejsce w piwnicy zajmuje :grin:

Tak już nie naginam przepisów jadąc z telefonem przy uchu, jest lux teraz :P

Haha dobrze że się interesuje, pewnie sama się doczekać nie może tylko udaje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko w weekend było w spa, nareszcie lakier dostał drugie życie. Polecam detailing każdemu ;)

Niestety uroki szybkiej jazdy tz. odpryski na całym przodzie auta wylazły jeszcze bardziej w formie białych kropek ale kiedyś się to polakieruje...

Najważniejsze że teraz wystarczy spłukać wodą demineralizowaną i jest błysk :D fotki str.1!

Pozdrawiam!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobotnie rezanko, w kupie raźniej :lol:

6ff39e1098c9.jpg

Pany, a to nie u Dominika?:D Jakieś znajome salony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo ;) he he ;)

Oj Panie daalekooo :-) pojechałem dokończyć bt :-P jak się spotkamy to wszystko zobaczysz. Dokładkę zakladales?

To już wszystko wiem :wink: Masz już łączność z furki ze światem zewnętrznym? :kox: No co Ty ostatnio tak nie mam czasu na nic że masakra dokładka na razie leży i się kurzy :facepalm: Nawet już Karola pyta kiedy to wrzucę na auto bo miejsce w piwnicy zajmuje :grin:

Tak już nie naginam przepisów jadąc z telefonem przy uchu, jest lux teraz :P

Haha dobrze że się interesuje, pewnie sama się doczekać nie może tylko udaje :grin:

He he, ostatnio pyta dlaczego przez dwa m-ce żyrandola nie kupiłem do salonu a do samochodu znów coś nowego mam ;) super sprawka to B może i u mnie na pokładzie zawita kiedyś takie cudo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pany, a to nie u Dominika? :D Jakieś znajome salony :P

Oj tam wydaje Ci się :grin::P


He he, ostatnio pyta dlaczego przez dwa m-ce żyrandola nie kupiłem do salonu a do samochodu znów coś nowego mam ;) super sprawka to B może i u mnie na pokładzie zawita kiedyś takie cudo ;)

No żyrandolem nie pośmigasz :grin: bt polecam gorąco wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati żeby kierkę odpalić z multi to potrzeba takie graty mieć jak w tym wątku? śmiga ona już u Ciebie? :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3-r8-tt-a4-b7/page-1

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna audiczka :thumbup1: ​widzę że też, zakładałeś Eibacha sportline, ile tobie siadło niżej? bo po zdjęciu widzę że u mnie jest sporo niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacna audiczka :thumbup1: ​widzę że też, zakładałeś Eibacha sportline, ile tobie siadło niżej? bo po zdjęciu widzę że u mnie jest sporo niżej.

Dzięki :) siadło mi na 63cm, amory 1BA


Mati żeby kierkę odpalić z multi to potrzeba takie graty mieć jak w tym wątku? śmiga ona już u Ciebie? :decayed:

Tak dokładnie jak w tym wątku. U mnie jest inna sprawa bo mam od A8 D3 i trochę inna kostka jest od mf, ale już jestem na prostej niedługo wszystko zadziała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MichałA4, dnia 23 Wrze 2015 - 07:47, napisał:

Mati żeby kierkę odpalić z multi to potrzeba takie graty mieć jak w tym wątku? śmiga ona już u Ciebie?
Tak dokładnie jak w tym wątku. U mnie jest inna sprawa bo mam od A8 D3 i trochę inna kostka jest od mf, ale już jestem na prostej niedługo wszystko zadziała

Dziś z ciekawości szukałem sobie tych modułów ale to w pytke drogie :facepalm: 3 paczki trzeba dać za taki z końcówką Q :eusathink: na szczęście mam czas to może któryś handlarzyna promołszyn zrobi to się zakupi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z ciekawości szukałem sobie tych modułów ale to w pytke drogie :facepalm: 3 paczki trzeba dać za taki z końcówką Q :eusathink: na szczęście mam czas to może któryś handlarzyna promołszyn zrobi to się zakupi :kox:

Niestety takie luksusy kosztują :wink: wszystko powoli a poza tym powiem Ci że jakbym miał 3-ramienną s-line to nawet nie myślałbym o zmianie a że był zwykły dziadkowy jasiek i trafiła się MEGA okazja z serii ,,brać i uciekać'' to wpadła kierka z A8 D3 :naughty:

I dopiero teraz po 1,5 roku ogarnąłem to żeby wszystko działało... :facepalm:

Też dopiero niedawno moduł montowałem właśnie z Q, jak moduł to i tempomat wpadł, jak już mf postanowiłem ożywić to ori radio, jak ori radio to bt i zestaw głośnomówiący :P niekończąca się opowieść... :grin:

U mnie na amorach Eibach przód 61cm na 18/40, tył na amorach be 62cm.

Masz Q auto jest cięższe no i pewnie sporo więcej wyposażenia na pokładzie niż ja to wszystko robi swoje, każdy kilogram się liczy. Poza tym amory 1BA są chyba najdłuższe ze wszystkich, mówię o długości całkowitej. Kolega MichałA4 mierzył je przy wymianie na 1BV chyba 1cm różnicy w stosunku do 1BA. Ja dopiero dokładam masy :P

Edytowane przez kelnozz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...