Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie macie gaśnicę?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem A4 bez gaśnicy i zastanawiam się gdzie ją włożyć po zakupie. Nigdzie nie widzę uchwytów. Gdzie powinna być fabrycznie?

Opublikowano

Ja przykręciłem gaśnicę do boczku w bagażniku. :whistling:

Opublikowano

dobre pytanie, też sie zastanawiałem tyle że ty masz sedana. Ja swoją owinąłem w szmate żeby nie latała i włożyłem w jeden z boczków bagażnika

Opublikowano
Kupiłem A4 bez gaśnicy i zastanawiam się gdzie ją włożyć po zakupie. Nigdzie nie widzę uchwytów. Gdzie powinna być fabrycznie?

fabryka nie wyposaża w gaśnice, powinna być "pod ręką " w razie wu ale przeważnie wozi się ją w bagażniku ja też mam owiniętą w szmate i wsadzoną w boczek

Opublikowano
  • Autor

a ten boczek w bagażniku to nie jest tylko w avancie? :wink:

Opublikowano

pewnie tak :decayed:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

widzialem tez uchwyt przykręcony przy fotelu pasażera do tunelu środkowego fakt że pod ręką ale wygląd sredni:thumbdown:

Opublikowano

W sedanie w bagażniku po lewej stronie pod wykładziną jest taka mała wnęka na gaśnicę z takim plastikiem który ma ją trzymać od góry, chyba że to nie miejsce na gaśnicę, ale u mnie cały czas leżała tam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja tam trzymam lewarek :decayed: ale może jest to jakaś myśl, lewarek łatwo gdzieś upakować a gaśnica jak się*tam zmieści to super :naughty:

Opublikowano
ja tam trzymam lewarek :decayed: ale może jest to jakaś myśl, lewarek łatwo gdzieś upakować a gaśnica jak się*tam zmieści to super :naughty:

:hi:lewarek morzna zawsze w koło zapasowe wsadzidz jesli jest orginal no chyba że ma tam ktoś butlę z gazem heee:grin: to jest lipa a co do gasnicy to jak kolega wspominał ja mam w boczku schowane :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

w takim razie tak zrobię jak tylko kupię gaśnicę :decayed:

serdeczne dzięki Panowie! :hi:

dziś w nocy jadę w trasę, mam nadzieję że auto nie zawiedzie

Opublikowano

U mnie tak samo gaśnica w boczku po lewej stronie, a mam sedana :))

Opublikowano
  • Autor

mógłbyś wrzucić foto? bo wydaje mi się, że u mnie nie ma żadnych boczków, ale może czegoś*nie widzę

Opublikowano

u mnie siedzi w prawym boczku(stojać przodem do bagażnika) i ma normalny uchwyt z tego co pamietam

Opublikowano

fabryka nie wyposaża w gaśnice, powinna być "pod ręką "

fabryka bardzo wyposaza w gasnice - ja otrzymalem

jest umiejscowiona w srednim miejscu, w nogach pasazera, na prawo od kierowcy

ale jest pod reka, bo chyba o to chodzi ?

Opublikowano

b8 a b5 inna historia :)

Opublikowano

Ja zakupiłem na allegro takie mocowanie na rzep, http://sklep.autosiatki.pl/produkt/szczegoly/3158/uchwyt_gasnicy___standard/akcesoria_motoryzacyjne i umieściłem w schowku w bagażniku po lewej stronie, nic nie lata itp

Opublikowano

fabryka nie wyposaża w gaśnice, powinna być "pod ręką "

fabryka bardzo wyposaza w gasnice - ja otrzymalem

jest umiejscowiona w srednim miejscu, w nogach pasazera, na prawo od kierowcy

ale jest pod reka, bo chyba o to chodzi ?

prędzej salon niż fabryka

Opublikowano

ja woże w kole zapasowym

Opublikowano

Ja w Sedanie mam w bagażniku po prawej stronie :P tam gdzie lewarek i klucz nawet jest miejsce na to

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

po kilku próbach najlepszym dla mnie rozwiązaniem okazało się wsadzenie lewarka do bagażnika po lewej a gaśnica siedzi pod siedzeniem pasażera - weszła od tyłu i wcale się nie rusza, wyjąć można tylko pod konkretnym kątem - jest ok :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.