Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagażnik zawsze się otwiera - nawet przy zamkniętym samochodzie


bzykubd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z bagażnikiem. Otóż, nawet gdy zamknę samochód, bagażnik i tak się otwiera (poprzez normalne naciśnięcie na przycisk otwierający bagażnik). Co gorsza, otwiera się wtedy od razu cały samochód.

W celu sprawdzenia o co chodzi zdjąłem tapicerkę i zobaczyłem taki oto obraz:

2dhb34p.jpg

Wygląda na to, że jakiś pomysłowy Dobromir naprawił już raz ten nie zamykający się bagażnik, ale usunął usterkę zbyt skutecznie ;)

Zauważyłem, że kable które pierwotnie były podpięte do przycisków są poucinane (1 z 1 oraz 2 z 2). Niestety spięcie ich razem na krótko nic nie dało - bagażnik się nie otworzył. Co w tym przypadku może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najprawdopodobniej do tych klamek dostala sie woda i poprostu robiłą zwarcie tez tak mam z prawa klamka ze podczas jazdy slychac bylo jak by ktos wciskal klamke . U mnie wystarczylo odpiac jedna wtyczke z prawej klamki i problem ustal i dziala mi tylko jedna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem prawie na bank masz z tego powodu że te dwie wtyczki brązowe są zarypane rdzą. Nie wnikałem do końca dlaczego tak to działa że jak nie ma tam przejścia to bagażnik się otwiera ale miałem to samo. Naleciało mi tam wody i zrobiła się śniedź na tych brązowych wtyczkach (chyba nawet na jednej ) po przeczyszczeniu tego od razu przestało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...