Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie rezerwa ciagle sie pali


bolusss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy moj problem tkwi i kontrolce rezerwy jeszcze do nie dawna bylo tak ze mialme caly czas pol baku przy jezdzie na lpg i nagle po jakims czasie opadlo do zera ale tankowalme okolo 10 l i bylo ok do czasu wyjazdu nad morze przed morzem zatankowalem 15 l pb jadac na gazie wszystko bylo ok postawilem pod kempingiem odpalam po dwoch dniach swieci rezerwa pojechalem na cpn zatankowalem prwie 20 l pb i nadal nie zgasal .Pytanie mogl zawiesic sie plywak czy cos inneo moglo sie stac prosze o podowiedzi moze ktos z kolegów mial taki sam problem i by mnie naprowadzil czy szukac juz plywaka czy pier rozebrac zobaczyc ? Moje audi to a4 2000r quattro pb/lpg

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to wina pływaka.Co mówi test zegarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem jak mi sie kodowanie licznika przestawiło, z tym że ja miałem cały czas zero. Licznik był zakodowany na quattro, mniejszy zbiornik, Ale widze ze Ty masz quattro, wiec wyjmij pływak i sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy sprawdzilem poruszalem plywakiem oraz przeczyscilem styki i okazalo sie ze jest ok zaczelo wskazywac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepiam się pod temat bo mam podobny problem.

Jak zaleję do pełna to prawidłowo pokazuje stan w baku, jak zejdzie poniżej 3/4 to jak wyłączę samochód i odpalę ponownie od razu nawet, to pokazuje że mam 0 paliwa w baku.

Druga sprawa jest taka, że jak poziom paliwa zejdzie do około 20%, to znowu zaczyna prawidłowo wskazywać... Jakieś pomysły? Pływak, bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostań się do pływak i zobacz czy nie dziurawy. Przy okazji przeglądnij styki oraz poruszaj pływakiem bo może się wiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...