Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian widzę że Ci żal było i stwierdziłes, skoro inni mogą to ja też pojeżdże na lawecie :decayed:

Opublikowano

wychodzi na to,że stare poczciwe BLB było pancerne i dawało rade do konca a nie jakies byle co czyli GTI :decayed:

Opublikowano

wychodzi na to,że stare poczciwe BLB było pancerne i dawało rade do konca a nie jakies byle co czyli GTI :decayed:

tam też chyba ze 2wcielenia były :)

Opublikowano

wychodzi na to,że stare poczciwe BLB było pancerne i dawało rade do konca a nie jakies byle co czyli GTI :decayed:

tam też chyba ze 2wcielenia były :)

żyło do konca :)

Opublikowano

Siemian moze myślał ze jedzie automatem i na 1 biegu cały dzien jeździł :grin:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Siemian moze myślał ze jedzie automatem i na 1 biegu cały dzien jeździł :grin:

Wysłane z iPhone

Wydaje mi się ,że nazewnictwo dsg tyczyło się od pewnego czasu skrzyń automatycznych grupy vw :naughty::grin:
Opublikowano

Siemian moze myślał ze jedzie automatem i na 1 biegu cały dzien jeździł :grin:

Wysłane z iPhone

Wydaje mi się ,że nazewnictwo dsg tyczyło się od pewnego czasu skrzyń automatycznych grupy vw :naughty::grin:

Ło cie w ciocie, to ja cały czas myślałem że to manual :lol::grin::lol:

Opublikowano

Brakło oleju?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Brakło oleju?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

wcieło calutki w jednej chwili...

... ale jakiej :decayed: Silnik zakończył żywot mijając RS4 B8 przy prędkosci 260-270 km/h :decayed:

swoją drogą ostatnio przez 10-15 minut jechałem z podobną predkością i nic się nie działo...

ztgq9wis.jpg

Tyle że teraz taki lekki oesik sobie zrobiliśmy z tym RSem

Edytowane przez siemian

Opublikowano

mijając RS4 B8 przy prędkosci 260-270 km/h :decayed:

Te Niemce to nie potrafia jezdzic :facepalm:

Opublikowano

no to teraz trzeba iść do przodu !! zakuć i robić 500+ :D:D

Opublikowano
  • Autor

No i wszystko jasne... Silnik zatarty tak ze sie wałem nie obróci. Olej był w silniku ale zatarła sie pompa oleju... Kawałki panewek sa w misce olejowej...

Opublikowano

Wychodzi , że pompy oleju grupy vag ogólnie słabe :facepalm:

Opublikowano

Wychodzi , że pompy oleju grupy vag ogólnie słabe :facepalm:

Chyba nie wiesz co piszesz :whistling:

Opublikowano

Nie ...nie wiem.

Opublikowano

Wychodzi , że pompy oleju grupy vag ogólnie słabe :facepalm:

Wychodzi, że Siemian jest w stanie zajechać wszystko

Opublikowano

dołóż wskaźnik ciśnienia oleju z alarmem na przyszłość :D

Opublikowano

Wychodzi , że pompy oleju grupy vag ogólnie słabe :facepalm:

Wychodzi, że Siemian jest w stanie zajechać wszystko
Pudło ....Inka jeździ po dziś dzień :)
Opublikowano
  • Autor

nowy silnik czeka na montaż:

398%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Opublikowano

szybka akcja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.