Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witaj :hi: w chełmie w kazdy czwartek o 20 pod tesco sa spotkania.Na wieksze imprezy to trzeba czekac a pojawi sie info albo wybierac sie z ekipa na jakies dalsze rejony :wink:

Opublikowano
Witajcie, jestem nowy, ale chętny do pomocy, a jeszcze bardziej na zlociki! Kiedy zapowiadają się najbliższe? :)

coś mi się wydaje, że szybciej zobaczymy się w LZ.... :whistling:

Opublikowano
  • Autor

czemu tak Twierdzisz :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam kolegów. organizujecie jeszcze jakieś spotkania w Chełmie? w soboty albo niedziele ?

Opublikowano
Witam kolegów. organizujecie jeszcze jakieś spotkania w Chełmie? w soboty albo niedziele ?
dawaj czwartek 20 pod tesco w chełmie
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
:hi:

Jakby ktoś się turlał po komisach, może mógłby mi obejrzeć to autko...

Audi A3 8400.00 PLN. CHEŁM (WŁODAWA ZAMOSC LUBLIN HRUBIESZÓW) - otoMoto.pl

moge Ci podjechać, ale wiedz że na 90% to auto to moze byc jakis problem :kwasny: nie brał bym z komisu to raz, dwa ze skrzynie w 1,6 sa wadliwe i szybko koncza zywot, cena uzywki sprawnej 2,5kpln
Opublikowano
:hi:

Jakby ktoś się turlał po komisach, może mógłby mi obejrzeć to autko...

Audi A3 8400.00 PLN. CHEŁM (WŁODAWA ZAMOSC LUBLIN HRUBIESZÓW) - otoMoto.pl

moge Ci podjechać, ale wiedz że na 90% to auto to moze byc jakis problem :kwasny: nie brał bym z komisu to raz, dwa ze skrzynie w 1,6 sa wadliwe i szybko koncza zywot, cena uzywki sprawnej 2,5kpln

Spoko, to oblookaj prosę to A3. O skrzyniach wiem. Daj PW jak zobaczysz w jakim jest stanie...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano
:hi:

Jakby ktoś się turlał po komisach, może mógłby mi obejrzeć to autko...

Audi A3 8400.00 PLN. CHEŁM (WŁODAWA ZAMOSC LUBLIN HRUBIESZÓW) - otoMoto.pl

moge Ci podjechać, ale wiedz że na 90% to auto to moze byc jakis problem :kwasny: nie brał bym z komisu to raz, dwa ze skrzynie w 1,6 sa wadliwe i szybko koncza zywot, cena uzywki sprawnej 2,5kpln

Spoko, to oblookaj prosę to A3. O skrzyniach wiem. Daj PW jak zobaczysz w jakim jest stanie...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

obejrzane, auto do rejestracji po oplatach z zewnatrz szyby wszytskie 98 prawy tylny blotnik malowany kolor chyba dobrany dobrze, minimalnie klar odchodzi przy szybie prawy tyl na dole uszczelki, na drzwiach na dole nie widac rdzy ani na blotnikach nadkolach progach, auto ujebane jak to na placu, spasowanie raczej ok, tylna klapa nie wiedzialem jak ja domknac ni c**ja trzeba dobrze jebnac, silnik mimo rozladowanego akku i palenia z przenosnego stratera bezprzewodowego odpalil od reki i od razu pracowal rowno, silnik jak silnik pod maska normalnie jakas odma czy cos sie delikatnie poci, wnetrze swieci sie abs na zegarach, klima dziala kiera wytarta ale skorzana, airbag kierowcy jakby dziwnie troche odstaje fotel ok kierowcy lekko podmarszczony na siedzisku na tym boczku "kubla" reczny lapie na 1szy zabek i juz jest max. hmm lewy tylny blotnik troche podrapany od jakichs krzakow tak samo wokol klamek pewnie od pazurow i kluczyka, auto nie ma centralnego ani alarmu z klucza. na oponach continentale bodajrze 215 szerokie

Opublikowano
:hi:

Jakby ktoś się turlał po komisach, może mógłby mi obejrzeć to autko...

Audi A3 8400.00 PLN. CHEŁM (WŁODAWA ZAMOSC LUBLIN HRUBIESZÓW) - otoMoto.pl

moge Ci podjechać, ale wiedz że na 90% to auto to moze byc jakis problem :kwasny: nie brał bym z komisu to raz, dwa ze skrzynie w 1,6 sa wadliwe i szybko koncza zywot, cena uzywki sprawnej 2,5kpln

Spoko, to oblookaj prosę to A3. O skrzyniach wiem. Daj PW jak zobaczysz w jakim jest stanie...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

obejrzane, auto do rejestracji po oplatach z zewnatrz szyby wszytskie 98 prawy tylny blotnik malowany kolor chyba dobrany dobrze, minimalnie klar odchodzi przy szybie prawy tyl na dole uszczelki, na drzwiach na dole nie widac rdzy ani na blotnikach nadkolach progach, auto ujebane jak to na placu, spasowanie raczej ok, tylna klapa nie wiedzialem jak ja domknac ni c**ja trzeba dobrze jebnac, silnik mimo rozladowanego akku i palenia z przenosnego stratera bezprzewodowego odpalil od reki i od razu pracowal rowno, silnik jak silnik pod maska normalnie jakas odma czy cos sie delikatnie poci, wnetrze swieci sie abs na zegarach, klima dziala kiera wytarta ale skorzana, airbag kierowcy jakby dziwnie troche odstaje fotel ok kierowcy lekko podmarszczony na siedzisku na tym boczku "kubla" reczny lapie na 1szy zabek i juz jest max. hmm lewy tylny blotnik troche podrapany od jakichs krzakow tak samo wokol klamek pewnie od pazurow i kluczyka, auto nie ma centralnego ani alarmu z klucza. na oponach continentale bodajrze 215 szerokie

"Bug" zapłać dobry człowieku.

Opublikowano

Może ktoś oglądał tą vectre i coś powie o niej wybieram się jutro na oględziny może też zakup auto ma być dla żony.

Opel Vectra 4500.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Opublikowano
Może ktoś oglądał tą vectre i coś powie o niej wybieram się jutro na oględziny może też zakup auto ma być dla żony.

Opel Vectra 4500.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

jestem na nie zobaczysz to sie dowiesz

Opublikowano

widziałem to pare razy po drodze jak się toczyło... nie polecam

Opublikowano

Nie macie może ochoty przełożyć spot o dzień wcześniej?

Wracam w rodzinne strony od jutra do czwartku rano, a chętnie bym podjechał się przywitać :wink:

Opublikowano
Nie macie może ochoty przełożyć spot o dzień wcześniej?

Wracam w rodzinne strony od jutra do czwartku rano, a chętnie bym podjechał się przywitać :wink:

to dawaj na przyklad o 20 pod tesco
Opublikowano

Czyli jak? Środa o 20, tesco? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to nawet codziennie pod tesco ktos krazy z nas ;) moze byc jutro moze byc sroda :decayed:

Opublikowano

No to jak wam bardziej pasuje.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.