Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce

Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Znowu B7...?

Opublikowano

albo a6

Opublikowano
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce

Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Znowu B7...?

Kto bogatemu zabroni :whistling:

Opublikowano
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce

Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Znowu B7...?

Kto bogatemu zabroni :whistling:

Znając historię, to elmo po B7 wróci do B5.

Znajdzie auto, wsadzi w nie worek szmalu a potem sprzeda...

Opublikowano
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce

Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Znowu B7...?

Kto bogatemu zabroni :whistling:

Znając historię, to elmo po B7 wróci do B5.

Znajdzie auto, wsadzi w nie worek szmalu a potem sprzeda...

Chełm. miasto Sexu i biznesu, swego czasu szukałem BMW E60, znalazłem w Chełmie a w całej Polsce szukałem, pojechałem ze swoim mechanikiem, podłączył diagnostę, odpaliliśmy silnik. Właściciel pojechał do miasta po paliwo bo była niedziel a a żona dzień wcześniej, a właściwie wieczór spędziła w towarzystwie koleżanek (wiadomo kobieta nie tankuje). Wynik? 37 błędów na bezpieczeństwie, 22 na komforcie, nawet czujniki zderzeniowe w słupkach oba wystrzelone, więc radzę ci poślij jakiegoś dobrego lakiernika do miasta Chełma, i dobrego diagnostę, nie z laptopem a z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. To są Twoje pieniądze.

A wracając do BMW kupiłem w Ciechanowie, może nie idealne pod względem lakierniczym, ale pod względem mechanicznym perełka. Służy już trzeci rok, bezawaryjnie, zwykłe użytkowanie.

Opublikowano
  • Autor

to ze w chełmie trafiłes kiedys jakis feler nie oznacza ze juz ma nigdy z tego miasta nie mozna brac jakiegos auta. jest sporo aut jest sporo ludzi kadzy auto uzytkuje utrzymuje inaczej wiec nie ma mowy o takich wypowiedziach. a jesli teraz w Ciechanowie koledzesie tafi jakies trefnr auto takie jak szuka pod wzgledem silnika modelu itp tez tak moze napisac. wiec moim zdaniem nie ma roznicy czy sie kupi auto z Gdanska Zakopanego czy z Warszawy. po prostu musi byc uczciwy własciciel i mozna trafic auto ktoremu nic nie dolega i nie potrzebuje zadnych wiekszych wkładów finansowych

Opublikowano
... wiec moim zdaniem nie ma roznicy czy sie kupi auto z Gdanska Zakopanego czy z Warszawy. po prostu musi byc uczciwy własciciel i mozna trafic auto ktoremu nic nie dolega i nie potrzebuje zadnych wiekszych wkładów finansowych

fakt sorry nie można generalizować, swoje B7 trafiłem w Koninie bez oglądania, w dniu zakupu oglądał go mój zaprzyjaźniony magik

EDIT:

ps. nic do Chełma nie mam, mieszkałem tam przez 3 lata, moja żona pochodzi z Chełma, nie mówiąc już o znajomych z pracy...

Opublikowano
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce

Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Znowu B7...?

Kto bogatemu zabroni :whistling:

Znając historię, to elmo po B7 wróci do B5.

Znajdzie auto, wsadzi w nie worek szmalu a potem sprzeda...

Chełm. miasto Sexu i biznesu, swego czasu szukałem BMW E60, znalazłem w Chełmie a w całej Polsce szukałem, pojechałem ze swoim mechanikiem, podłączył diagnostę, odpaliliśmy silnik. Właściciel pojechał do miasta po paliwo bo była niedziel a a żona dzień wcześniej, a właściwie wieczór spędziła w towarzystwie koleżanek (wiadomo kobieta nie tankuje). Wynik? 37 błędów na bezpieczeństwie, 22 na komforcie, nawet czujniki zderzeniowe w słupkach oba wystrzelone, więc radzę ci poślij jakiegoś dobrego lakiernika do miasta Chełma, i dobrego diagnostę, nie z laptopem a z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. To są Twoje pieniądze.

A wracając do BMW kupiłem w Ciechanowie, może nie idealne pod względem lakierniczym, ale pod względem mechanicznym perełka. Służy już trzeci rok, bezawaryjnie, zwykłe użytkowanie.

urzekła mnie Twoja historia :grin:

Opublikowano
panowie mogłby sie ktos przyjrzec tej czwórce

Audi A4 30000.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl

Znowu B7...?

Kto bogatemu zabroni :whistling:

Znając historię, to elmo po B7 wróci do B5.

Znajdzie auto, wsadzi w nie worek szmalu a potem sprzeda...

Chełm. miasto Sexu i biznesu, swego czasu szukałem BMW E60, znalazłem w Chełmie a w całej Polsce szukałem, pojechałem ze swoim mechanikiem, podłączył diagnostę, odpaliliśmy silnik. Właściciel pojechał do miasta po paliwo bo była niedziel a a żona dzień wcześniej, a właściwie wieczór spędziła w towarzystwie koleżanek (wiadomo kobieta nie tankuje). Wynik? 37 błędów na bezpieczeństwie, 22 na komforcie, nawet czujniki zderzeniowe w słupkach oba wystrzelone, więc radzę ci poślij jakiegoś dobrego lakiernika do miasta Chełma, i dobrego diagnostę, nie z laptopem a z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym. To są Twoje pieniądze.

A wracając do BMW kupiłem w Ciechanowie, może nie idealne pod względem lakierniczym, ale pod względem mechanicznym perełka. Służy już trzeci rok, bezawaryjnie, zwykłe użytkowanie.

urzekła mnie Twoja historia :grin:

:polew:

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
żyje tu kto jeszcze? ;)

już nie

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

Dawno mnie nie było... a jednak powrót do korzeni nastąpił ;]

Opublikowano

dobryyy

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Żyje tu ktoś jeszcze...?

Opublikowano

Ci co zostali to pewnie tak :decayed:

Opublikowano

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to nie ma już żadnych spotów chełmskich...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.