Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie siedze sobie w lazurowyn dworze w sztutowie, wychodze przed hotel a tam czarne b7 avant z ramkami klubowymi na blachach LC. To ktos od Was? Zostawilem karte klubowa za wycieraczka:-) z charakterystycznych cech ma pekniety klosz tylnej lampy:-) pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh raczej nikt do nas taki nie przyjezdza na spoty i nie uwidacznia sie na forumMozliwe ze to jakis cichy klubowicz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos pożyczyć/sprzedać/oddać przetwornice lub zarnik H7 pod HID?
ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to mayorka ;] przywieź na spocisko to sie poszponci :decayed: chyba ze masz gdzies czas dzis/jutro jak cos zadzwon 519 18 48 28 :banan:

przetwornice juz kupilem nową za grosze ;] jutro będe ranoi grzebał wiec narazie nie trzeba nic :decayed:

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 17:58 ----------

mrogal ile chcesz za przetworniczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to mayorka ;] przywieź na spocisko to sie poszponci :decayed: chyba ze masz gdzies czas dzis/jutro jak cos zadzwon 519 18 48 28 :banan:

przetwornice juz kupilem nową za grosze ;] jutro będe ranoi grzebał wiec narazie nie trzeba nic :decayed:

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 17:58 ----------

mrogal ile chcesz za przetworniczke?

juz nie mam, moja od halo mi padla i sie wyprzetwornicowalo juz :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiszka. ja mialem 2 stara i nowa stara nie zawsze sie załącza a nowa padła i po 30 sec wyłącza xenon. a gdzie kupowales przetworniczki ?
alledrogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Organizuję grupowe hamowanie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to tutaj są informacje http://a4-klub.pl/lubelskie-82/dyno-day-grupowe-hamowanie-lublinie-244568/

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieje się coś u Was w sobotę? :decayed: bo chętnie bym podjechał poznać ludzi, oprócz Solara bo jego już miałem okazję poznać :wink: na Moto Event East raczej nie uda mi się podjechać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieje się coś u Was w sobotę? :decayed: bo chętnie bym podjechał poznać ludzi, oprócz Solara bo jego już miałem okazję poznać :wink: na Moto Event East raczej nie uda mi się podjechać :kwasny:
o ktorej bedziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę ojca zapytać o której ma spotkanie z ludźmi z liceum.. bo zawożę go z Woli Uhruskiej, od mojej babci i trochę czasu pewnie będę miał. w niedzielę planujemy powrót do Bydgoszczy więc dlatego na Moto Event pewnie nie dam rady :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę ojca zapytać o której ma spotkanie z ludźmi z liceum.. bo zawożę go z Woli Uhruskiej, od mojej babci i trochę czasu pewnie będę miał. w niedzielę planujemy powrót do Bydgoszczy więc dlatego na Moto Event pewnie nie dam rady :kwasny:
szkoda szkoda a ja nie wiem czy w sobote dam rade sie ogarnac, bo caly dzien bede fure ogarnial a wieczorem mam wodke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa a mnie nie było ;/ eh jedrekx jak bedziesz leciał kiedy znowu w nasze strony to dawaj znac :decayed: bo ja moze gdzie za miesac lub troche dłuzej znowu zawitac moge u was jak bedzie okazja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...