Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzak masz oryginał s-line z PDC ?

Opublikowano
  • Autor

Zderzak masz oryginał s-line z PDC ?

Mój pierwszy był ori ale bez pdc a teraz przełożyłem górę ze zwykłego plus docinanie pod dokładke s-line. Wujek Domin nauczył za pierwszym razem więc teraz docinka była w cy minuty :D

a co ?

Mały update tematu :)

Powoli realizujemy założone cele :) Co prawdy do ideału jeszcze sporo brakuje ale udało się ogarnąć takie rzeczy :

- Nowa maska i grill od S4 :banan:

- wróciła dolna kratka s-line w chromie (chyba jednak lepsza niż czarna)

- góra przedniego zderzaka pod spryski i PDC razem z wiązką i całą instalacją z B7 :banan:

- malowanie całego przodu plus polerka i zabezpieczenie na zime :wink:

Nie było pogody na jakieś fajne zdjęcia poza tym nie mam dobrego lustra a te robione tel więc nie będzie szału tak jak u Józka :grin: ale zawsze coś tam widać :)

1_zps42c75c44.jpg

3_zps3b774d82.jpg

4_zps85221ec0.jpg

Na razie tyle nowości , czekamy na jakąś premie co by kupić dolną kratkę S4 , no i ogarniamy już powoli temat Quattro :hi:

a na koniec marzy się Webasto ale najpierw Q

zapomniałem jeszcze o gratach które już czekają na jeszcze jednego modzika - podobno super :)

- mianowicie hebelki 320 od Czakiego :) plus Zimermanki i ferodo

5_zps6ecd6d8d.jpg

Opublikowano
  • Autor

Chopin pamiętaj...pomału do celu...tak trzymaj :wink:

Wladi powoli Was gonie z modami :P ale wiadomo że na wszystko trza kaski i czasu :)

Opublikowano

a tak pytam, bo ja kupiłem całego s-line z pdc i spryskami i było to nie lada wyzwanie :wink:

Opublikowano
  • Autor

a tak pytam, bo ja kupiłem całego s-line z pdc i spryskami i było to nie lada wyzwanie :wink:

ja szukałem z miesiąc czasu ori tylko do przemalowania i swojego bym puścił ale jednego nie przyjąłem od kuriera bo był połamany a wtedy dorwałem w super stanie ten zwykły i sobie poprostu przełożyłem dokładkę bo już umiem :grin:

Opublikowano

hehe no to wreszcie zacznie hamować :D no i pięknie Panie pieknie :D

zestawik jest jak należy :D mam identyczny i śmigam już drugi rok i się zachowuje doskonale :D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze taki mały apdejcik :D

nowe rameczki wypukłe 3D :)

rameczka_zpsaf468e1e.jpg

Opublikowano

super kolor,ogolnie piekne autko, :kox:

Opublikowano
  • Autor

super kolor,ogolnie piekne autko, :kox:

dziękuję pięknię :hi:

Opublikowano

a ten metalik w tytule nadal wisi :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

a ten metalik w tytule nadal wisi :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Andreju bo nie umiem go zmienić :D:D:D

Opublikowano

Hehe kasujesz temat i zaczynasz nowy ze zmienianym tytulem :P i jak tam heble pomalowane chociaż ;)

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok ;)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Wczoraj widziałem na żywo, wygląda rewelacyjnie!!

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj widziałem na żywo, wygląda rewelacyjnie!!

No prosze :D załóż chociaż ramki klubowe :) chociaż jak mrugnąłeś światłami to sie pokapowałem o co biega :D

Hehe kasujesz temat i zaczynasz nowy ze zmienianym tytulem :P i jak tam heble pomalowane chociaż ;)

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok ;)

Dzięki Krzychu . Zaciski jeszcze nie pomalowane bo sie zastanawiam na jaki kolor i przeglądam powoli tematy innych. Czerwony chyba najbardziej pasujacy chociaż bardzo popularny. Moze niebieski ?? :D:D:D

Opublikowano

do twojego koloru dałbym złoty :D

ja mam czerwone ale tak jak mówisz każdy tak ma.. daltego nsatępne albo dam złote albo jakiś żarówiasty zielony albo niebieski właśnie :)

Opublikowano

do naszego koloru zolty pasuje idelanie

szkoda ze przed zlotem OEM 2 nie dalem rady ogarnac bo mialbys watpliwosci z glowy

Opublikowano
  • Autor

do twojego koloru dałbym złoty :D

ja mam czerwone ale tak jak mówisz każdy tak ma.. daltego nsatępne albo dam złote albo jakiś żarówiasty zielony albo niebieski właśnie :)

Krzycho a widziałeś gdzieś jakieś foty ze złotymi ? :D

Opublikowano

no furka prezentuje się naprawde ładnie :kox:

Opublikowano

Panocki , mam tes sam kolorek auta i nie będzke troszkę remizą zawiewało ? Ja jak będę robił to tylko na czarno.

Opublikowano

do naszego koloru zolty pasuje idelanie

szkoda ze przed zlotem OEM 2 nie dalem rady ogarnac bo mialbys watpliwosci z glowy

dokładnie tak samo uważam :)

Michaelus google wujek prawdę Ci powie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.