Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyżby To Czujnik Temperatury? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W moim a4 b5 1.9 tdi afn temperatura na wskaźniku jest w okolicach 70 stopninawet po przejechaniu 30 km.

Silnik wydaje się byc nagrzany tak jak zwylke, pracuje normalnie, chociaż czasami wydaje mi się jakby podzwaniał, ale pracuje równo,

tylko wskazanie na zegarze do du.........

Dziś zroniłem ok 40 km i cały czs temperatura na wskaźniku ok 70. A przecież są upały............

Czyżby to czujnik? Jeśli tak to czy kupić ori (pewnie drogi) czy jakiś np na allegro za 30 zł ?

Z góry dzieki za podpowiedzi.

Opublikowano

Do sprawdzenia czujnik temperatury i termostat.

Opublikowano
  • Autor

Do sprawdzenia czujnik temperatury i termostat.

a jaki kupić czujnik? musi być ori czy jakiś inny też pochodzi?

Opublikowano

może najpierw sprawdź czy termostad działa a jesli chodzi o czujnik to tylko i wyłacznie ori

Opublikowano
  • Autor

może najpierw sprawdź czy termostad działa a jesli chodzi o czujnik to tylko i wyłacznie ori

dzięki, jutro sprawdzam....i naprawiam

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć gdzie znajduje się czujnik G62 (temperatury)

w 1,9 tdi 90 km

Opublikowano

Do sprawdzenia czujnik temperatury i termostat.

a jaki kupić czujnik? musi być ori czy jakiś inny też pochodzi?

Czujnik i termostat najlepiej ori i kupuj w skodzie sa tańsze niz w audi o jakis 25%

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć gdzie znajduje się czujnik G62 (temperatury)

w 1,9 tdi 90 km

kurde, nawet nie zauważyłem że mam pusty profil. Wszystko się pochrzaniło od tego przemeblowania forum.

Opublikowano

Tylko ori, szkoda zabawy z zamiennikami. Czujnik jest z tylnej części silnika. Poniżej głowicy.

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć gdzie znajduje się czujnik G62 (temperatury)

w 1,9 tdi 90 km

[/url]">http://http://www.directupload.net'>fgv8j58h.jpg

Tu masz wizualnie gdzie sie znajduje ( w króćcu plastikowym)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedzi. Temat ogarnięty. :banan: Walnięty był czujnik..........

Opublikowano

Sprawdzałeś odczyt z klimatronika, kanały 49(dla ecu) i 51(dla licznika) ?? Bo usterka czujnika temperatury wraz z termostatem lubią niekiedy iść w parze.

Opublikowano
  • Autor

Hmmm...nie sprawdzałem, nawet nie wiem jak to zrobić......... Ale wymieniłem i czujnik i termostat. Po wymianie termostatu nic sie nie zmieniało, wskaźnik "głupiał" dalej...

Dopiero po wymianie czujnika jest ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.