Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Proszę o analizę logów


nao

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę czy ktoś by mógł zerknąć na moje logi ? autko coś muli, dziś tez zauważyłem błąd 00561 Kontrola dodawania mieszanki wykasowałem go... i na razie sie ie pokazuje

pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 13:44_________________________________________________chyba jednak nikt nie pomoże.... szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ,ze przesadzasz-jest sobota,a wielu z uzytkownikow poszlo na piwo,poza forum niektorzy maja inne zycie,dajcie im troche czasu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy uważajcie co piszecie bo nasz SPANKY potrafi się nieźle wkurzyć :evil:

Dzięki Panowie za pomoc, oczy mnie bolą od czytania Waszych opinii o zamieszczonych logach. Kiedyś myślałem, że można tu uzyskać pomoc.......

ale jak głosi mądre porzekadło: "umiesz liczyć, licz na siebie"

Pozdrawiam

generalnie po takim tekscie to temat powinienem skasowac bo nikt tutaj na forum nie siedzi i nie czeka az sie pojawi nowy temat zeby odrazu napisac odpowiedz ... chcesz miec szybka odpowiedz jedz do mechanika i zaplac !!! ...

dla przypomnienia : to jest Forum internetowe ,wiedza zawarta tutaj i porady to tylko i wylacznie dobra wola uzytkownikow .... [zapamietaj to sobie] .. nie podoba sie .. szukaj innego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...