Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycieraczki A6 C5 Lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam zdjęcia jak wygląda B5 z poliftowymi wycieraczkami z A6 C5. Zakładał ktoś? Wszystko dobrze pasuje? Wiem, że jak się założy wycieraczki AERO do standardowego ramienia z B5, to pióro nie przylega dobrze przy prawej krawędzi szyby. Przy ramionach z passata B5 FL problem ten nie występuje i pióro leży idealnie. A jak jest z wycieraczkami z C5?

Opublikowano

Z jakich aut ramiona wycieraczek aero pasują jeszcze do B5 ??? Passat b5 FL, A6 C5 FL. Co jeszcze podejdzie ??? Golf V ???

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie posiada?

Opublikowano

a czemu nie chcesz z passata?

Opublikowano
  • Autor

Z C5 dużo łatwiej dostać ramiona.

Opublikowano

No ja mam takie i według mnie leżą dużo dużo lepiej niż te z Passata na które jest teraz wielkie buum na forum.

Opublikowano
  • Autor

Zamontowałem je już u siebie i trzeba chwilę pobawić się pilnikiem, żeby lewa wycieraczka idealnie leżała na szybie, a prawe pióro trzeba skrócić o 2cm. Ale po tych zabiegach rzeczywiście można powiedzieć, że pasują :D

Opublikowano

A to dziwne bo ja sobie swojej b5 zakładałem i nic nie przerabiałem.

Opublikowano
  • Autor

Ale z tego co patrzyłem na Twoje zdjęcia, to Ty miałeś lewą z prawą zamienioną i wtedy mieszczą się na długość. Ale i tak po stronie kierowcy na dole szyby ramie nie dociskało wycieraczki do powierzchni bo samo ramię ma dużo mniejszą możliwość ruchu niż oryginał. Dlatego musiałem delikatnie piłować.

Ale wszystko dograne i wygląda to tak:

wycieraczki.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mysle ze b6 tez beda pasowac

Opublikowano

Mysle ze b6 tez beda pasowac

Ponoć nie, bo tam jest większy/grubszy klin.

Opublikowano

Ale z tego co patrzyłem na Twoje zdjęcia, to Ty miałeś lewą z prawą zamienioną i wtedy mieszczą się na długość. Ale i tak po stronie kierowcy na dole szyby ramie nie dociskało wycieraczki do powierzchni bo samo ramię ma dużo mniejszą możliwość ruchu niż oryginał. Dlatego musiałem delikatnie piłować.

Ale wszystko dograne i wygląda to tak:

wycieraczki.jpg

Może to ze mną coś nie halo ale moim zdaniem te z pastucha leżą 100 razy lepiej :thumbup1:

Opublikowano

To jak wreszcie? Lepiej ramiona z Passka czy z A6 wrzucic? :eusathink:


Podpowie ktoś?

Edytowane przez omzig

Opublikowano

Z paska

Opublikowano

ramiona z a6 sa wielkie i nie płaskie, zakladajac z paska nie widzisz praktycznie wycieraczki ze środka

Opublikowano

Musze zmienić koniecznie ramiona, bo te strasznie ujowo dosikają.

T z Passka polift byly chyba dwa rodzeje z tego co wygooglowałem - zwykle i aero na bolec...

To które?

Opublikowano

No aero przecież...

Opublikowano

Merci. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ale z tego co patrzyłem na Twoje zdjęcia, to Ty miałeś lewą z prawą zamienioną i wtedy mieszczą się na długość. Ale i tak po stronie kierowcy na dole szyby ramie nie dociskało wycieraczki do powierzchni bo samo ramię ma dużo mniejszą możliwość ruchu niż oryginał. Dlatego musiałem delikatnie piłować.

Ale wszystko dograne i wygląda to tak:

wycieraczki.jpg

Będą do sprzedania, jakby ktoś był zainteresowany :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.