Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeszczące plastyki w bagażniku.


Świderbragga

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam taki problem ze jak jeżdzę samochodzie to strasznie trzeszczą mi plastiki w bagażniku.

Moze ktoś z was z czymś takimi sie juz spotkał i ma jakaś radę na ten problem.

Czekam na info.

Audi A4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B6, ale też niestety mam piski z tyłu.

Zauważyłem, że trzeszczy tylko gdy roleta jest zaciągnięta, więc albo to te plastiki, o które się zaczepia roleta albo jakiś element rolety, ale tam za bardzo nie ma co. Próbowałem psikać silikonem w sprayu, ale za bardzo to nie pomogło - wydaje mi się, że skuteczniej byłoby rozebrać te plastiki i wtedy jakiś filc albo silikon w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też piszczało i przykleiłem filc pomiędzy plastik a roletę. Najlepiej to zrobić wyciągając całą roletę do góry. Pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dasz radę jakąś fotkę podrzucić, bo nie bardzo rozumiem że wyciągnąć całą roletę do góry:( u mnie też strasznie trzeszczy z tyłu jak gdzieś po dziurach jadę i z chęcią bym coś z tym zrobił skoro jest taka możliwość :)

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat wałkowany kilkukrotnie... Winna jest roleta, do której można dokupić zestaw naprawczy w ASO - koszt 50-60 zł. Więcej info tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/259713-avant-roleta-bagaznika-sama-sie-sklada-podczas-jazdy-jak-temu-poradzic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawczy może i po Bożemu by był :grin: ale owinięcie zaczepów rolety taśmą z takim meszkiem (taśma jak do wiązek elektrycznych) sprawdziło się pięknie. Któregoś dnia tylko muszę bardziej estetycznie to przykleić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ostatnio zaczęły zaczepy rolety trzeszczeć. Wystarczyło nanieść trochę WD-40 patyczkiem w zapadkę i obyło się bez oklejania czymkolwiek :)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat wałkowany kilkukrotnie... Winna jest roleta, do której można dokupić zestaw naprawczy w ASO - koszt 50-60 zł. Więcej info tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/259713-avant-roleta-bagaznika-sama-sie-sklada-podczas-jazdy-jak-temu-poradzic/

Ok tylko ten zestaw stosuje się jak roleta na nierównościach wyskakuje z mocowania i się zwija. A na trzeszczenie tańsza opcja to tak jak pisałem, owinąć zaczepy taśmą materiałową i mamy spokój :)

Bieniu zrób tak jak napisałem i masz problem z głowy

Wysłane z Tapatalka

Edytowane przez Chaberiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przewinąłem czarną izolacją raz te końcówki rolety nie widać nic :) i problem skrzypienia rozwiązany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...