Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym zmienić oświetlenie wnętrza z oryg. żarówek na zamienniki LED.

tj. oświetlenie na suficie,schowek,bagażnik(wersja.sedan)

Posiada ktoś wiedzę odnośnie spisu tych żarówek ? nie mogę nigdzie znaleźć.

W bagażniku i schowku na pewno są to rurki c5w a reszta?

Polecacie jakieś typy żarówek na allegro ? Jest mnostwo odpowiedników z różną mocą.

Orientuje się ktoś jak wygląda demontaż plastików na podsufitce ?

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

Opublikowano

Przyłącze się do pytania. Gdyby ktoś był tak miły i opisał gdzie jaki typ diody.

Opublikowano

Sam ostatnio szukałem leda do wnętrza w b8. Nie bawiłem się w żadne allegrowe ledy, tylko zadzwoniłem do kolegi Tomnik. Moduly stworzone przez niego są bardzo dobrej jakości i pięknie świecą. nr tel nie podam, ale raczej się nie obrazi jak zostawię tu jego maila.

[email protected]

Polecam

Opublikowano

ja brałem od gościa z tej stronki http://www.optokable.pl/produkty.html

Opublikowano

żaróweczki niby led, szczególnie te najtańsze to badziewie...

moduły, które robi Tomnik, robią robotę w wnętrzu, a groszowe sprawy za to bierze

Opublikowano
  • Autor

Ile placiliscie za moduly wnetrza ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miło gdyby ktoś mógł zrobić spis potrzebnych do wymiany żarówek (kabina + bagażnik) ile tego by w sumie było:) Ktoś u siebie zrobił kompletną wymianę? Ile taka przyjemność kosztuje?

EDIT:

Znalazłem całkiem fajny spis http://www.samnaprawiam.com/download/katalog_zarowek/Katalog_zarowek_audi.pdf - ale brakuje podsufitek i schowka, pomoże ktoś?

EDIT:

Postanowiłem zrobić taką całkowitą wymianę i skompletowałem sobie żaróweczki do mojego Audi (szczegóły w profilu). Wyszło mi tak:

  • 2x żarówka rurkowa 42mm C5W/C10W (centralna żarówka w podsufitce przy kierowcy oraz pasażerze, żarówka w schowku)
  • 2x żarówka T4W Ba9s (żarówki w podsufitce przy kierowcy oraz pasażerze - na lewo i na prawo od 42mm)
  • 4x żarówka rurkowa 36mm C5W/C10W (2x do bagażnika, 2x oświetlenie tablicy rejestracyjnej)
  • 2x żarówka T10 W5W (żarówki do podsufitek z tyłu w bocznych słupkach)

Razem: 10 sztuk. W moim przypadku koszt 88zł ponieważ brałem raczej z tych średnio-drogich. Kolor biały zimny - całkiem przyjemny, teraz jest bardzo jasno w aucie:)

Jedyny problem to w moim egzemplarzu lampki jest jakiś problem i nie świecą mi środkowe żarówki T10 - trzeba nieco przełożyć kabli bo jest chyba jakoś plus z minusem zamieniony. Nie wiem do końca o co chodzi ale mam osobę co mi wykona tą modyfikacje.

W każdym bądź razie efekt zdecydowanie bardzo fajny. Polecam. Sklep w którym kupowałem oświetlenie to www.sellneo.pl

Edytowane przez ghoscik

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

przydała by się taka listwa żarówek do polifta. Sam myślę o wymianie wnętrza na ledy i taki spis oszczędzi sporo czasu :wink:

Opublikowano

a zmieniał może ktoś może podświetlenie pokręteł nawiewu na ledowe ? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja brałem od tego gościa: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25336515 i święcą pięknie już prawie pół roku, wziąłem je na próbę bo kosztowały grosze ale teraz już bym innych nie szukał.

Tanie, dobre, a kontakt ze sprzedającym wzorowy. Za całe oświetlenie do przedlifta wraz z podświetleniem tablicy i pozycjami nie zapłacisz więcej niż 30-40zł z wysyłką. :)

Opublikowano

A możesz podać które dokładnie żarówki brałeś ? Masz podświetlanie nóg ? Jakieś foto może :decayed: ?

Opublikowano

Podświetlenia nóg nie mam ale mogę podać linki tych co u siebie zamontowałem, a foto dodam wieczorem, będzie lepiej widać efekt. :wink:

Tablica rejestracyjna:
2x C5W (36mm) :

http://allegro.pl/rurka-36mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636433176.html

Wsteczne:

P21W :

http://allegro.pl/zarowka-3w-high-power-led-p21w-ba15s-gratis-fv-i4704244897.html

Lampka przód: rurka C5W (39mm):

http://allegro.pl/rurka-39mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636457130.html

Lampka przód punktowe: Ba9S x2

http://allegro.pl/uwaga-zarowka-led-t4w-ba9s-5-x-5050-smd-gratis-i4678990343.html

Lampki boczne tył: W5W x2:

http://allegro.pl/postojowki-led-t10-w5w-5-x-5050-smd-gratis-fv-i4698210092.html

Lampa bagażnika: C5W (42mm):

http://allegro.pl/rurka-41mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636460825.html

Żarówka podświetlenia schowek: C5W (42mmx1):

http://allegro.pl/rurka-41mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636460825.html

Żarówka podświetlenia nóg przód: W5Wx2
Żarówka podświetlenia wszystkich drzwi: W5Wx4

Pozycję przód: W5

http://allegro.pl/postojowki-led-t10-w5w-high-power-smd-gratis-fv-i4698218028.html

Podałem takie jakie mam ale radziłbym najpierw zweryfikować przed zakupem dla siebie.

Pozdro

Opublikowano

Elegancki opis :hi: Muszę tylko zmierzyć u siebie w polifcie długość wszystkich c5w i składam zamówienie :wink: Na nogi to myślę o tych: http://allegro.pl/led-6-x-smd-canbus-t10-w5w-can-bus-gratis-fv23-i4720173792.html i ewentualnie o http://allegro.pl/led-t10-8smd-t-w5w-gratis-promocja-fv23-i4723465184.html jako trzeci stop w sedanie. Co do wstecznych to do polifta chyba trzeba canbus ? A do oświetlenia tablicy to raczej preferuję coś w cieplejszej barwie...

Edytowane przez mo2

Opublikowano

Jeśli masz W5W do podświetlenia nóg to jak najbardziej a czy przypadkiem nie siedzą tam C5W?

W polifcie jest szyna can ale czy do wstecznych będzie potrzebny canbus to nie wiem.

Jeśli chodzi o zimną barwę tablicy rej. to mi się ona bardzo podoba fajnie odbija się od białej barwy tablicy. :ok2:

Opublikowano

Podświetlenie nóg na bank w5w , przed chwilą sprawdzałem. I gdzie te foty ? :wink:

Opublikowano

Proszę:

49be1dd023df.jpg

b52b90ef2848.jpg

556ab9fa6f93.jpg

7ca4a232e3ed.jpg

61ea6cc223f1.jpg

c5b5915aacf4.jpg

3d015dacdc2b.jpg

Trochę słabe te foty mi wyszły ale jeszcze nie było do końca ciemno. :)

Edytowane przez Gość

Opublikowano

Z postojówkami coś robiłeś? Dzisiaj przymierzałem te same co podałeś ale coś niepewnie siedzą w gnieździe... Btw. wnętrze świeci elegancko :wink:

Opublikowano

Masz rację z tymi pozycjami jest pewien luz ale da się popodginać te blaszki, ja tak zrobiłem i w sumie jest ok, a wnętrze robi oszałamiająco spore wrażenie po zmianie na ledy. :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podświetlenia nóg nie mam ale mogę podać linki tych co u siebie zamontowałem, a foto dodam wieczorem, będzie lepiej widać efekt. :wink:

Tablica rejestracyjna:

2x C5W (36mm) :

http://allegro.pl/rurka-36mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636433176.html

Wsteczne:

P21W :

http://allegro.pl/zarowka-3w-high-power-led-p21w-ba15s-gratis-fv-i4704244897.html

Lampka przód: rurka C5W (39mm):

http://allegro.pl/rurka-39mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636457130.html

Lampka przód punktowe: Ba9S x2

http://allegro.pl/uwaga-zarowka-led-t4w-ba9s-5-x-5050-smd-gratis-i4678990343.html

Lampki boczne tył: W5W x2:

http://allegro.pl/postojowki-led-t10-w5w-5-x-5050-smd-gratis-fv-i4698210092.html

Lampa bagażnika: C5W (42mm):

http://allegro.pl/rurka-41mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636460825.html

Żarówka podświetlenia schowek: C5W (42mmx1):

http://allegro.pl/rurka-41mm-12-led-smd-c5w-c10w-gratis-fv23-i4636460825.html

Żarówka podświetlenia nóg przód: W5Wx2

Żarówka podświetlenia wszystkich drzwi: W5Wx4

Pozycję przód: W5

http://allegro.pl/postojowki-led-t10-w5w-high-power-smd-gratis-fv-i4698218028.html

Podałem takie jakie mam ale radziłbym najpierw zweryfikować przed zakupem dla siebie.

Pozdro

Kolego Twój Avant z 97 to ten po małym lifcie? Były przednie lampy Boscha z przeciwmgłowymi , listwy już na drzwiach ,nowa kierownica i lewarek i usunięty znaczek audi z nadkola?

Z przodu taka lampka

https://www.google.pl/search?newwindow=1&biw=1920&bih=920&tbm=isch&sa=1&q=a4+b5+lampka+wnetrze&oq=a4+b5+lampka+wnetrze&gs_l=img.3...3537.5032.0.5126.8.7.0.0.0.0.275.275.2-1.1.0....0...1c.1.58.img..8.0.0.eDxGWTEu6a8#facrc=_&imgdii=_&imgrc=4fuk76A6VQWxKM%253A%3BERRuU1xsG7g5kM%3Bhttp%253A%252F%252Fmoto.net.pl%252Fac%252F2014%252Faaaaaaaaaa75%252Fasv-1069.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwum.allegro.pl%252Foferta%252Flampka-oswietlenie-podsufitki-kabiny-audi-a4-b5-i3559051277.html%3B650%3B369

a na bocznych słupkach taka

https://www.google.pl/search?newwindow=1&biw=1920&bih=920&tbm=isch&sa=1&q=a4+b5+lampka+wnetrze&oq=a4+b5+lampka+wnetrze&gs_l=img.3...3537.5032.0.5126.8.7.0.0.0.0.275.275.2-1.1.0....0...1c.1.58.img..8.0.0.eDxGWTEu6a8#facrc=_&imgdii=_&imgrc=w62PHY2HenC6RM%253A%3Bc4zuNIGo12TKdM%3Bhttp%253A%252F%252Fwowro.cal24.pl%252Fallegro%252Fzdjecia%252Fauta%252F53_audi%252F53_0323.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Faudi-a4-b5-lampka-kabiny-slupka-tylnego-prawy-tyl-i4573898057.html%3B800%3B600

Bo jeśli tak to kupie taki zestaw jak Ty :D

i W5W pod nogi jak koledzy twierdzą.

Tylko żeby się ściemniało stopniowo( jak teraz ) to muszą być z can-busem wszystkie ?

Te żarówki wsteczne dają rade? Z tyłu mam te lampy i słabo wsteczny świeci

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/262471-lampy-tylne-led-audi-a4-b5-eagle-eyes/

Edytowane przez Jaco90

Opublikowano

Witam, wsteczne daja rade, moj awant jest przed pierwszym liftem z mala lampka z przodu i z malymi trojkatnymi z tylu nad slupkami. :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.