Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5


zakwas1

Rekomendowane odpowiedzi

A te żarówki się ściemniają? Jest przejście jak na żarówce czy nagle gasną? Chyba mam taki zestaw żarówek jak ty. Bo mam avanta po małym lifcie z końca 97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściemniają się elegancko, powoli gasną, Avant y przed liftem miały dopiero to co sedany po lifcie także ciężko wyczuć. We wcześniejszych postach dałem fotki jak i jakie u mnie lampki święcą.
:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladają tak samo jak moje . To elegancko bo obawiałem się ze bd gasły nagle. Jutro zamówię żarówki, a po montażu wstawię zdj i opis jakie zamontowałem. Zamówię od tego samego użytkownika. Widziałem że ma led CAB dość mocną

( pójdzie na środek w podsufitce). Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, bardzo uczciwy porządny allegrowicz, tylko nie zdziw się jak założysz punktowe żarówki w przedniej lampce i nie będą świeciły u mnie tak było i po konsultacji ze sprzedającym poinformował mnie, że audi ma inaczej bieguny w tych oprawkach i należy zamienić bieguny w żarówkach, jak jeszcze nie zamówiłeś to możesz mu o tym powiedzieć chętnie Ci to zrobi jak sam nie masz lutownicy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem sobie moduły na własnych płytkach. Cały komplet materiałów wyniósł mnie około 80zl. Wymienilem wszystko we wnętrzu łącznie ze słonecznikami, schowkiem itd. Do tego rejestracja jeszcze. Swieci oblednie, bez porownania z "zarowkami led" z allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mierzyłem od szpica do szpica żarówki w bagażniku schowku i w podsufitce.
Wszędzie mam 42mm a lampka taka sama jak u Cb kolego Siwy.
W5W są w drzwiach i oświetleniu nóg i na słupkach z tyłu.
Ba9s są w podsufitce po bokach od rurkowej ;p

ebd788e1d663.jpg


Nie powinno się nic stać jak wsadzę 39mm i podegnę blaszki. Bo 42mm ma słaby wybór a ja chciałem wsadzić takie :
http://allegro.pl/rurka-39mm-cob-24-chip-c5w-c10w-gratis-fv23-i4782815249.html

Edytowane przez Jaco90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że im dłuższe tym lepsze ;) krótkie mogą wypadać nawet po podgieciu blaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam chyba 42mm z 8x SMD. Tak to świeci. 113634264ea3ea19m.jpg

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają spoko.
Zdjęcie nigdy nie odda tego co jest w rzeczywistości.
Tylko jak mi dojdą też wrzucę zdjęcia.
Najważniejsze by po miesiącu nie było stroboskopu z nich :D
Jak obiecałem dodaje zdjęcia. Mało co na nich widać....
Ogólnie nastawiałem się na mocniejsze światło.
Przód ujdzie w5w pod nogami i w tylnych słupkach stanowczo za słabe.
Światła cofania to tylko ozdoba , nie oświetlają wcale;p
f5672ce4c980.jpg

18b7ad2ba88b.jpg

287b6bc96ae3.jpg

762e3dfccab7.jpg

9528840caf61.jpg

c6d677ad0807.jpg

15dc962a1ef9.jpg

893da2568341.jpg

737ed21786b0.jpg


Za te pieniążki ledy i tak godne polecenia.
Polaryzacje musiałem zmieniać niestety.

Edytowane przez Jaco90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na przód zakładałeś COB'y, nie mam pojęcia jak to świeci :mellow: U mnie dwie C5W smd 8x5050 plus dwie BA9S smd 5x5050 iluminują rewelacyjnie, aż nadto :decayed: W nogi dałem 6x5050, da się upchać :wink: . Generalnie to nie polecam smd 3528 - małe i słabo świeci. Jak brać to smd 5050 lub większe. A cofania nie zmieniałem i po Twojej opinii chyba dam sobie spokój. :hi:

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cofania dałem 50smd jak widać na zdj. Żarówka seria świeci kilka razy mocniej to tylko ozdoba jest teraz;p
Pisał.em do sprzedającego uznał że mocniej świeci niż soczewkowe.
Z przodu faktycznie mam COB +2x ba9s 20smd.
W nogi i drzwi dałem 4xsmd 5050
W tylne słupki dałem W5W 20smd ale raz łączą raz nie :D raz się palą 4 raz 20 :D
Ale mam na zapas 5x 5050 w5w może je wrzucę i będzie lepiej ;p

Edytowane przez Jaco90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wsteczne dajcie soczewkowe, to nie będzie tylko ozdoba a mocne światło pomagające przy cofaniu np. takie

http://allegro.pl/zarowka-3w-high-power-led-p21w-ba15s-gratis-fv-i4806306811.html :)

te zarowki spasuja do poliftowych lamp tylnych? i napewno beda lepiej swiecic niz seryjna zwykla żarówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że nie powinno być problemu w polifcie świecą naprawdę dobrze ale nie mam za bardzo porównania do seryjnych bo tu masz zimną barwę i to światło jest inne ale dla mnie jest ok. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam taki problem, mam taką lampkę do podświetlania wnętrza (zdjęcie poniżej)

ebd788e1d663.jpg

i kupiłem sobie LEDY do podświetlenia, ten w środku rurkowy świeci normalnie, lecz te po prawej i lewej nie świecą.
Ledy kupilem w sklepie, sprawdzaliśmy na miejscu i świecą, po podłączeniu w samochodzie "ciemność". Dodam iż seryjne żarówki świecą a LEDY nie, co może być nie tak ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...