Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakochałem się w tym samochodzie to się chwalę gdzie mogę :D

Auto kupione 30.07.2014
Allroad 2.7T 250km(z logów wychodzi ~275km mniam) - 2000.09.08(pierwsza rejestracja).
Wcześniej miałem AFN'a także dla mnie to jak przesiadka z wózka sklepowego do Spitfire'a :banan:
Auto sprowadzone ze Szwajcarii przez poprzedniego właściciela.
Wyposażenie:
- Elektryka na fotelach, lusterkach
- Pamięć foteli
- Grzane d*py przód i tył
- el. składane lusterka
- rolety
- lustra fotochromy
- itp itd
Prawie full ;)
Plany na przyszłość:
- Wirus
- LPG
- Felgi 17stki - póki co latam na zimówkach <brawo> (felgi już są, jeszcze tylko opony)
- Poprawki lakiernicze + polerka :)
- Zmienić dekory, nie mogę się przyzwyczaić do wersji "Ludwik XVI"
- Przede wszystkim cieszyć się autem ;)
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Edytowane przez dzeJKej

Opublikowano

Bardzo fajne wozidło.. gdybym drugi raz stawał przed wyborem związanym z nadwoziem C5 to byłby to AR.. tylko kółko 19, i max w dół ;):grin:

Opublikowano

mi się zawsze podobały tylko zawsze też przerażało mnie to zawieszenie :decayed:

Opublikowano

A mnie zielone wnętrza, aftomaty i brak liftingu na ryju ;) Zawias możesz sobie zmienić na gwint od A6 i zbani

Opublikowano
  • Autor

Zawias zostaje tak jak jest, też się boję ale się popsuje się naprawi :D 19stki póki co odpuszczę, będzie 17stka żeby auto spełniało swoje zadanie trasa-teren :P

Opublikowano

piekny, a jakby tak plastki w kolor dac?

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o tym, ale na ten rok sobie to odpuszczę :)

Opublikowano

dokładnie plastyki w kolor i będzie całkiem inne auto . Super silnik i jedyny słuszny napęd :kox:

Opublikowano

Ladne auto super sie prezentuje ale jeszcze na Goleniowie nie widzialem :)

Opublikowano

jaka jest roznica miedzy max podniesionym a max obnizonym?

Edytowane przez mojeA4

Opublikowano
  • Autor

Mało jeżdze, dużo pali :grin:

Wartości prześwitu dla poszczególnych poziomów:

4) 208mm - HN2
3) 192mm - HN1
2) 167mm - NN
1) 142mm - TN

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

zawsze mi się podobały Allroady, może jeszcze kiedyś go kupię , a wychodziły w manualu?

Opublikowano

Wydaje mi sie , ze ktoś zmienił kiere albo lewarek zmiany biegów . Bo Kiera tez powinna byc drewniana jeśli lewarek jest drewniany. A poza tym bardzo ładne autko

Opublikowano

20' z A8 i będzie kosa, gratuluję zakupu, pięknę auto.
allroad_plus.jpg

Opublikowano

a wychodziły w manualu?
nie
Opublikowano

a wychodziły w manualu?

nie

Jak nie, jak wychodziły.

Opublikowano

Jak nie, jak wychodziły.
racja pomyłka
Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie , ze ktoś zmienił kiere albo lewarek zmiany biegów . Bo Kiera tez powinna byc drewniana jeśli lewarek jest drewniany. A poza tym bardzo ładne autko

A wiesz, że nie zastanawiałem się nad tym :D

20' z A8 i będzie kosa, gratuluję zakupu, pięknę auto.

allroad_plus.jpg

Nie da się tym autem na takiej feldze jeździć, ładne to fakt- ale nie praktyczne :P

Na lato będzie fabryczna konfiguracja felga 17stka na balonie 225/55

I może na wiosnę pomaluje plastiki na czarno tak jak na zdjęciu :)

Opublikowano

Ja bym zostawił ta felgę. Na co dzień tez śmigam na 20 calach i nie ma tragedii . A ty masz jeszcze pneumatyke . Zastanów sie bo szkoda takiej kultowej felgi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej,

Mozesz sie cos wypowiedziec na temat autka tak ogolnie moze na co zwrocic uwage przy zakupie Allroada 2.7t? Bardzo mozliwe ze kupie mojej pani cos takiego w tym tygodniu, 2001rok. TIP nowy od 9 lat i pneumatyka robiona 2 razy na nowych czesciach, w ASO ;) hehe. Susarki jeszcze ori a przelot 250tys.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.