Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert nie hamował mi dziś autka tylko Michał

a oryginał mam na papierze

skan wyszedł do góry nogami więc zrobiłem PrtSc i zapodałem do Paint

co ciekawe zero dymku :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał :?: :mysli:

Opublikowano

Gratki Robert :good: :good:

czego dokładnie gratulujesz :mysli:

że poradził sobie z hamowaniem :gwizdanie:

to jakbyś strzelił mu w pysk :decayed:

Opublikowano

Michał :?: :mysli:

ta nowy wpozio Ziomek :good:

znam go już jakis czas :decayed:

"uczy sie" ale ma zamiłowanie do grupy VAG i "nie tylko" i jest kumaty :decayed: no dobra bez reklamy :embarrassed:

zbieram k ase i graty na hybrydke od Roberta i mowinno być śmiało 160KM

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:01_________________________________________________

Gratki Robert :good: :good:

gratuluje, że audi nie przebiła muru :polew:

czego dokładnie gratulujesz :mysli:

że poradził sobie z hamowaniem :gwizdanie:

to jakbyś strzelił mu w pysk :decayed:

Opublikowano

a sprzęgło??

Opublikowano

czepiacie sie każdego słowa :decayed:

gratki za pomoc w doborze turbawki, za wiedze itd.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:04_________________________________________________sprzegło bedzie seria puki sie nie wysra a pozniej wmocnione u Radzikowskiego

Opublikowano

zbieram k ase i graty na hybrydke od Roberta i mowinno być śmiało 160KM

mój kuzyn parę miesięcy temu robił passata z tym silnikiem u Roberta,

silnik konkretnie dojebany + hybryda i wyszło 165PS :naughty:

Opublikowano

ja chce mieć zapas na turbinie jakieś 10-15KM wiec nie bede przeginał z AJM i mu wystarczy te 160KM[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:09_________________________________________________ciesze sie, że trzyma serie :decayed:

Opublikowano

koledzy, powiedzcie mi czy będziecie w środe na matarni, bo ja sie tak wybieram i dojechac nie moge ale w ta środe mam zamiar sie zjawic. Mam nadzieje ze moge liczyc na ciepłe przyjęcie i jakies wprowadzenie :)

Opublikowano

koledzy, powiedzcie mi czy będziecie w środe na matarni, bo ja sie tak wybieram i dojechac nie moge ale w ta środe mam zamiar sie zjawic. Mam nadzieje ze moge liczyc na ciepłe przyjęcie i jakies wprowadzenie :)

Zapraszami i przypominam o startowym :decayed: :decayed:(kilka piwek) :naughty: :naughty:

Opublikowano

Koledzy polecicie jakiegoś dobrego lakiernika z okolic trójmiasta ?

Z góry wielkie dzięki.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

ciekawe czy mojego audika czasami nie znaleźli dzisiaj w tej dużej akcji

Opublikowano

nic nie wiem :mysli:

jaka akcja :cool1:

Opublikowano

szansa jest :cool1:

trzymamy kciuki :wink4:

Opublikowano

witam

Opublikowano

niestety trochę już czasu minęło

na razie się nie odezwali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.