Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak nie wymienial oleju to slabo raczej to widze.

a czemu mam mowic ze jest okey to nie wiem. trzeba pojezdzic i zobaczyc jak pracuje.

to ze polubilem automaty to nie znaczy ze sa one bezawaryjne. zreszta moja skrzynie tez przeciez robilem, na to nie ma reguł.

namow goscia zeby przed transakcja wymienil olej. dam Ci namiar na warsztat gdzie wymienia olej, zrobia diagnostyke i ejszcze na podstawie starego oleju powie mniej wiecej czy cos sie nadmiernie zuzywa...

jak bedzie lipa to sie wywiniesz, a jak bedzie okey to nie ma co sie bac tiptronica.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze Bartek,że na temat skrzyni nikt za bardzo nie pomógł :disgust:

więc ja spróbuje ci coś doradzić :cool1:

najlepiej przywieź tyskie 0,33 :wink4:

Opublikowano

no jak nie wymienial oleju to slabo raczej to widze.

a czemu mam mowic ze jest okey to nie wiem. trzeba pojezdzic i zobaczyc jak pracuje.

to ze polubilem automaty to nie znaczy ze sa one bezawaryjne. zreszta moja skrzynie tez przeciez robilem, na to nie ma reguł.

namow goscia zeby przed transakcja wymienil olej. dam Ci namiar na warsztat gdzie wymienia olej, zrobia diagnostyke i ejszcze na podstawie starego oleju powie mniej wiecej czy cos sie nadmiernie zuzywa...

jak bedzie lipa to sie wywiniesz, a jak bedzie okey to nie ma co sie bac tiptronica.

ja zawsze skrzynie naprawiam na śnieznej w gd i jestem zadowolony autko było 180 tys serwisowane w aso wiec przypuszcza ze autko kiedys miało wymieniany olej [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:40_________________________________________________

widze Bartek,że na temat skrzyni nikt za bardzo nie pomógł :disgust:

więc ja spróbuje ci coś doradzić :cool1:

najlepiej przywieź tyskie 0,33 :wink4:

hehe :polew: przywioze

Opublikowano

znam typa który miał A6 ale 98 rok chyba 2.6 V6 benz i miał sekwencję to sobie chwalił

nie wiem czy jakieś poważniejsze różnice mają te motory

Kolega jeździ superb'em 02r, 2.8 w gazie i jest mega zadowolony, spalanie miasto 13-15l gazu

Opublikowano

dzieki lodówa sam nie wiem co zrobie musze sie dokładnie zastanowic

Opublikowano

Moze zamiast srodowego spota zrobic kulig??

Tylko gdzie i czym :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

dawajcie do mnie to bedzie czym i gdzie :gwizdanie:

Opublikowano

SG trochę za daleko

Opublikowano

:kox:

2c1dc80f0adb340b.jpg

55f4a957cd219ce4.jpg

Opublikowano

gdzie ty k**wa mieszkasz :shocked:

Opublikowano

SG trochę za daleko

tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :>

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

u mnie było lepiej :tongue4:

to u Ciebie już w ogóle PApajewo City :decayed:

Opublikowano

SG trochę za daleko

tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :>

a czym bys nas ciągał?

Opublikowano

no cały ranek jezdzilm ładowarka teleskopowa i odsnieżalem :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________

SG trochę za daleko

tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :>

a czym bys nas ciągał?

a czym byscie sobie zyczyli traktor jeep jak bym sie postarał to i konie by sie znalazły :naughty:

Opublikowano

Ja jestem za.i roda tez pasuej :kox:

Opublikowano

Ja jestem za.i roda tez pasuej :kox:

ty weź to napisz jeszcze raz :cool1:

Opublikowano

temat zamianny nie aktualny bo okazało sie ze to jest a6 przed liftem a nie po wiec zamiana nie ma sensu :wallbash:

Opublikowano

temat zamianny nie aktualny bo okazało sie ze to jest a6 przed liftem a nie po wiec zamiana nie ma sensu :wallbash:

:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.