Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

no jak nie wymienial oleju to slabo raczej to widze.

a czemu mam mowic ze jest okey to nie wiem. trzeba pojezdzic i zobaczyc jak pracuje.

to ze polubilem automaty to nie znaczy ze sa one bezawaryjne. zreszta moja skrzynie tez przeciez robilem, na to nie ma reguł.

namow goscia zeby przed transakcja wymienil olej. dam Ci namiar na warsztat gdzie wymienia olej, zrobia diagnostyke i ejszcze na podstawie starego oleju powie mniej wiecej czy cos sie nadmiernie zuzywa...

jak bedzie lipa to sie wywiniesz, a jak bedzie okey to nie ma co sie bac tiptronica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

widze Bartek,że na temat skrzyni nikt za bardzo nie pomógł :disgust:

więc ja spróbuje ci coś doradzić :cool1:

najlepiej przywieź tyskie 0,33 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie wymienial oleju to slabo raczej to widze.

a czemu mam mowic ze jest okey to nie wiem. trzeba pojezdzic i zobaczyc jak pracuje.

to ze polubilem automaty to nie znaczy ze sa one bezawaryjne. zreszta moja skrzynie tez przeciez robilem, na to nie ma reguł.

namow goscia zeby przed transakcja wymienil olej. dam Ci namiar na warsztat gdzie wymienia olej, zrobia diagnostyke i ejszcze na podstawie starego oleju powie mniej wiecej czy cos sie nadmiernie zuzywa...

jak bedzie lipa to sie wywiniesz, a jak bedzie okey to nie ma co sie bac tiptronica.

ja zawsze skrzynie naprawiam na śnieznej w gd i jestem zadowolony autko było 180 tys serwisowane w aso wiec przypuszcza ze autko kiedys miało wymieniany olej [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:40_________________________________________________

widze Bartek,że na temat skrzyni nikt za bardzo nie pomógł :disgust:

więc ja spróbuje ci coś doradzić :cool1:

najlepiej przywieź tyskie 0,33 :wink4:

hehe :polew: przywioze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam typa który miał A6 ale 98 rok chyba 2.6 V6 benz i miał sekwencję to sobie chwalił

nie wiem czy jakieś poważniejsze różnice mają te motory

Kolega jeździ superb'em 02r, 2.8 w gazie i jest mega zadowolony, spalanie miasto 13-15l gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast srodowego spota zrobic kulig??

Tylko gdzie i czym :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG trochę za daleko

tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :>

a czym bys nas ciągał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cały ranek jezdzilm ładowarka teleskopowa i odsnieżalem :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________

SG trochę za daleko

tam zaraz daleko na autostrade i moment jestescie do z jazdu w pelplinie ma jakies 15 km :>

a czym bys nas ciągał?

a czym byscie sobie zyczyli traktor jeep jak bym sie postarał to i konie by sie znalazły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zamianny nie aktualny bo okazało sie ze to jest a6 przed liftem a nie po wiec zamiana nie ma sensu :wallbash:

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...