Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ma A4 no przy najmniej ma parę elementów do niej na pewno... :decayed:

dopiero kompletuje :decayed:

mogłeś wcisnąć mu parę części od Bizona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Ma A4 no przy najmniej ma parę elementów do niej na pewno... :decayed:

dopiero kompletuje :decayed:

mogłeś wcisnąć mu parę części od Bizona :naughty:

u mnie zamówił dwie tarcze hamulcowe od Zetora bo mówił, że przednie ma już cienkie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie zimy do dobrze ze oprucz esy mam jeszcze jeepa w garazu :rolleyes: bo bym nie wyjechal w zyciu

mam pytanko facet chce sie zamienic ze mna na a6 2.8 oczywiscie z Q tylko niestety tip 210orginbalnego przebiegu rok 2001 jest jeszcze jeden problem to audi jest czerwone :sick3: tylko ze znowu chce beardzo dobrze doplacic i sam teraz nie wiem wszystko bylo by ok gdyby to nie byl tip tronic mialem kiedys passka z taka skrzynia i niestety musialem ja remontowac a autko mialo mmniejszy przebieg sam nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esa,jeep,czy A6 :cool1:

nie interesuje nas czym przywieziesz urodzinowy browarek,byle byś przywiózł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks

mogłeś wcisnąć mu parę części od Bizona naughty

ja nie mam Bizona :decayed:

bartek213

mam pytanko facet chce sie zamienic ze mna na a6 2.8 oczywiscie z Q tylko niestety tip 210orginbalnego przebiegu rok 2001 jest jeszcze jeden problem to audi jest czerwone sick3 tylko ze znowu chce beardzo dobrze doplacic i sam teraz nie wiem wszystko bylo by ok gdyby to nie byl tip tronic mialem kiedys passka z taka skrzynia i niestety musialem ja remontowac a autko mialo mmniejszy przebieg sam nie wiem co robic

na polifta bym się zamienił a jak chce jeszcze dobrze dopłacić ( choć się dziwię ) to będziesz miał w razie co na remont skrzyni a że jest czerwona... są czerwone i czerwone... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant?

tak avant

bartek213

mam pytanko facet chce sie zamienic ze mna na a6 2.8 oczywiscie z Q tylko niestety tip 210orginbalnego przebiegu rok 2001 jest jeszcze jeden problem to audi jest czerwone sick3 tylko ze znowu chce beardzo dobrze doplacic i sam teraz nie wiem wszystko bylo by ok gdyby to nie byl tip tronic mialem kiedys passka z taka skrzynia i niestety musialem ja remontowac a autko mialo mmniejszy przebieg sam nie wiem co robic

na polifta bym się zamienił a jak chce jeszcze dobrze dopłacić ( choć się dziwię ) to będziesz miał w razie co na remont skrzyni a że jest czerwona... są czerwone i czerwone... :wink4:

no chce mi 8tys doplacic to jest taki ladny osty czerwony tylko ze pustak bo ma tylko bose i 4 szyby latane nawet xenonow nie ma skóry nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze antonio... jak chce dopłacić 8 to ja bym się zamienił... Tym bardziej jak piszesz że ten czerwony nie jest zły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam typa który miał A6 ale 98 rok chyba 2.6 V6 benz i miał sekwencję to sobie chwalił

nie wiem czy jakieś poważniejsze różnice mają te motory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko cholera znowu instalascja jakies 3500tys a bez gazu to pewno bedzie palic tyle co moja esa[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 14:59_________________________________________________olo powie ze kasta jest ok i nie powinno sie nic dziac:tongue4: a ja niestety mam przykre doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos dbal o skrzynie (olej,filtry) to nic nie bedzie sie z nia dzialo.Gorzej jak ktos nei szanowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000-3500= 4500 zł które w razie co masz na skrzynię :wink4: Lepiej mieć 210k km prawdziwego jak żyć w nieświadomości... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gosc twierdzi ze byl w aso i powiedzili mu ze w tej skrzyni sie oleju nie wymienia co oczywiscie moim zdaniem jest bujda[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________

8000-3500= 4500 zł które w razie co masz na skrzynię :wink4: Lepiej mieć 210k km prawdziwego jak żyć w nieświadomości... :decayed:

wiem o tym :naughty: tylko to niestety i tak troche duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...