Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedam Ci swoje :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

A miało być B7 :gwizdanie:

Opublikowano

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

kup od Mario on mało chce :decayed:

Opublikowano

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

:good:

a z jakim silnikiem? 1.8 , 1.9 , 2.0 , 2.5 czy 3.0 ?

Opublikowano

Sprzedam Ci swoje :gwizdanie: :gwizdanie:

pasowałyby mi te czerwone skóry :kox: :kox: :kox:

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

A miało być B7 :gwizdanie:

poszukam b6 2003/2004 bo przez tego mojego Paździocha i jego nowy rozrząd, wałki itp., już w ogole prawie kasy nie mam heh

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

kup od Mario on mało chce :decayed:

po moim trupie!! tylko czarny i tylko sedan!!! może ewentualnie ciemno - szary :tongue4: :tongue4: :tongue4:

B6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tylko musze skądś kasę wykombinować :kox: :kox: :kox:

:good:

a z jakim silnikiem? 1.8 , 1.9 , 2.0 , 2.5 czy 3.0 ?

1,8 t albo 1,9 130

Opublikowano

No to bierz od Bienka , fajny ten jego samochód

dodatkowo znacie się więc auto pewne :wink4:

Opublikowano

Alona ma już wstręt do 2.5 :decayed:

Opublikowano

poszukam b6 2003/2004 bo przez tego mojego Paździocha i jego nowy rozrząd, wałki itp., już w ogole prawie kasy nie mam heh

mówiłem wam na spocie,że wkrótce będzie do nabycia niezłe B6 :gwizdanie:

Opublikowano

Alona ma już wstręt do 2.5 :decayed:

gdyby miała 2.5 z B na początku to byłaby inna gadka :wink4:

poza tym samochód ma 10 lat , więc poprostu coraz częściej będzie nawalał :(

Opublikowano

Alona ma już wstręt do 2.5 :decayed:

gdyby miała 2.5 z B na początku to byłaby inna gadka :wink4:

poza tym samochód ma 10 lat , więc poprostu coraz częściej będzie nawalał :(

zamiast robić rozrząd, wałki, popychacze etc

mogła swapować np. na BDG

Opublikowano

No to bierz od Bienka , fajny ten jego samochód

dodatkowo znacie się więc auto pewne :wink4:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

No to bierz od Bienka , fajny ten jego samochód

dodatkowo znacie się więc auto pewne :wink4:

To akurat same minusy wymieniłeś :polew: :polew: :polew: Audi od Bieńka oznacza - lampy klejone na taśmę, spryski lamp lejące na przednią szybę a te z przedniej szyby na samochody z tyłu. Aaa i kupa zaschnięta na szybie tak, że trzeba ją szczotką drucianą trzeć...(widzieliśmy na spocie). W dodatku chłop namiętnie rozkręca kokpity w samochodach kolegów... A jak składa je do kupy to wszystkie kontrolki się zapalają...(Też widzieliśmy na spocie). Więc pomyśl co jego Audi musiało przejść... A i podobno te skóry były kiedyś beżowe! Ano i zapomniałbym o najważniejszym - jak wymieniał skrzynię to wsadził ja odwrotnie i teraz ruszasz z szóstki a najwyższy bieg masz tam, gdzie jedynka jest fabrycznie. Nie mówiąc już o tym, że na tylnej szybie ma wielką naklejkę z logo OPLA (!!!) - a na pytanie dlaczego, odpowiedział że tuning to jego pasja a z logo Audi niestety nie miał, więc dał to co akurat było pod ręką.

Opublikowano

No to bierz od Bienka , fajny ten jego samochód

dodatkowo znacie się więc auto pewne :wink4:

To akurat same minusy wymieniłeś :polew: :polew: :polew:

:decayed: , ważne że szpachla na dachu nie pęka :decayed:

Opublikowano

No to bierz od Bienka , fajny ten jego samochód

dodatkowo znacie się więc auto pewne :wink4:

To akurat same minusy wymieniłeś :polew: :polew: :polew: Audi od Bieńka oznacza - lampy klejone na taśmę, spryski lamp lejące na przednią szybę a te z przedniej szyby na samochody z tyłu. Aaa i kupa zaschnięta na szybie tak, że trzeba ją szczotką drucianą trzeć...(widzieliśmy na spocie). W dodatku chłop namiętnie rozkręca kokpity w samochodach kolegów... A jak składa je do kupy to wszystkie kontrolki się zapalają...(Też widzieliśmy na spocie). Więc pomyśl co jego Audi musiało przejść... A i podobno te skóry były kiedyś beżowe! Ano i zapomniałbym o najważniejszym - jak wymieniał skrzynię to wsadził ja odwrotnie i teraz ruszasz z szóstki a najwyższy bieg masz tam, gdzie jedynka jest fabrycznie. Nie mówiąc już o tym, że na tylnej szybie ma wielką naklejkę z logo OPLA (!!!) - a na pytanie dlaczego, odpowiedział że tuning to jego pasja a z logo Audi niestety nie miał, więc dał to co akurat było pod ręką.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pytanie do Pomorzaninowów , tzn ludzi znad morza

:decayed:

Kiedy następny Kulig?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzisz Bartek w co nas wjebałeś :kwasny:

teraz będzie z nas łach krecił beke :wallbash:

już słyszę,jak w Bukowinie wpadnie rano na nasze piętro i bedzie się darł:

POMORZEEEEE

KUULLIIIG :kox:

spokojnie snieg jeszcze dlugo bedzie lezal wiec bedzie okazja zeby sie odbic i pokazac krakusowi gdzie jego miejsce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Alona tu masz dobrą A4-ke, chyba nawet czerwone skóry ma, looknij cena doobra :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11068951

:polew: :polew:

Racja bierz 1.6, najlepszy silnik :good::decayed:

Opublikowano

Alona tu masz dobrą A4-ke, chyba nawet czerwone skóry ma, looknij cena doobra :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11068951

ja w tym aucie widzę antonia :kox:

Opublikowano

nawet czerwone skóry ma, looknij cena doobra

chyba pokrowce :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.