Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie żarówka się przepaliła :cool1:

co ma żarówka do szybciej migającego kierunku?? :kox: :kox:

właśnie ma, jeżeli się żarówka spali to przerywacz szybciej chodzi

może w błotniku ci się spaliła :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nawet nie pamietam do końca co śpiewałem :gwizdanie

proszę mały fragmęcik :decayed:

Opublikowano

pewnie żarówka się przepaliła :cool1:

co ma żarówka do szybciej migającego kierunku?? :kox: :kox:

właśnie ma, jeżeli się żarówka spali to przerywacz szybciej chodzi

może w błotniku ci się spaliła :gwizdanie:

hmmm... ale wtedy by nie dzialała chyba, co?? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 14:55_________________________________________________

Nawet nie pamietam do końca co śpiewałem :gwizdanie

proszę mały fragmęcik :decayed:

a Wy mnie na swoje imprezki nie zapraszacie ?? ;( ;( ;(

Opublikowano

Jesli sie przepalila zaroka np. z lewej strony to przy wlaczaniu kierunku lewego bedzie szybko migala.A Ty nie masz pelnego Fisa,zeby pokazywalo co i jak??

Filmik dobry :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jesli sie przepalila zaroka np. z lewej strony to przy wlaczaniu kierunku lewego bedzie szybko migala.A Ty nie masz pelnego Fisa,zeby pokazywalo co i jak??

no właśnie fis nic nie pokazuje... a mryga szybko, co jest wkurzające :kox:

Opublikowano

Wlacz awaryjne i zobacz gdzie nie swieci.....

To chyba oczywiste zeby sprawdzic co??

Ale nie,to trzeba tylek z samochody wyciagnac...

Opublikowano

Wlacz awaryjne i zobacz gdzie nie swieci.....

To chyba oczywiste zeby sprawdzic co??

Ale nie,to trzeba tylek z samochody wyciagnac...

przeciez sprawdziłam :gwizdanie: :gwizdanie:

wszystko mryga

Opublikowano

Wlacz awaryjne i zobacz gdzie nie swieci.....

To chyba oczywiste zeby sprawdzic co??

Ale nie,to trzeba tylek z samochody wyciagnac...

przeciez sprawdziłam :gwizdanie: :gwizdanie:

wszystko mryga

w takim razie nic tylko sie cieszyć - po remoncie szybszy samochód = szybsze kierunkowskazy :kox:

Opublikowano

po remoncie szybszy samochód = szybsze kierunkowskazy :kox:

:polew:

Opublikowano

haha, jednak nie zauwazyłam, z przodu mi sie przepalil lewy :kox: :kox: :kox:

tylko nie umiem zmienić zarówki hehe

Opublikowano

haha, jednak nie zauwazyłam, z przodu mi sie przepalil lewy :kox: :kox: :kox:

to było oczywiste :cool1:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

o, Grafi - Ty żyjesz?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Alona nie mruga ci kierunek w słoneczku bo to częsty przypadek :decayed:

Opublikowano

:polew:

o, Grafi - Ty żyjesz?? :kox: :kox: :kox:

żyje tylko budowa mnie pochłonęła doszczętnie

Opublikowano

grafi budujesz sobie czy komuś i co budujesz ? :decayed:

Opublikowano

Apropo ludzi widmo ... Kocky'go widzialem dzisiaj na obwodnicy :decayed: cwaniak milczal na cb jak grob :decayed:

Opublikowano

grafi budujesz sobie czy komuś i co budujesz ? :decayed:

sobie buduje gniazdko :naughty: domek

Opublikowano
:seksiasty:
Opublikowano

Co chciales? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.