Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak ale łożysko huczy a nie wyje, to przypomina odkurzacz - jakiś mały silniczek na wysokich obrotach.

przejedź się kawałek z rana nie hamując (oczywiście aby się zatrzymać użyj hamulca ręcznego) i zobacz czy grzeją się klocki i tarcza jak nie hamujesz

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robiło ci tak na letnich?

obstawiam opony, bo łożysko wyje i huczy, nie przypomina to dźwięku odkurzacza.

Opublikowano

robiło ci tak na letnich?

obstawiam opony, bo łożysko wyje i huczy, nie przypomina to dźwięku odkurzacza.

też tak może być :oklaski:

Opublikowano

No tak ale łożysko huczy a nie wyje, to przypomina odkurzacz - jakiś mały silniczek na wysokich obrotach.

wszystko jest dobrze,masz 1,9 :polew:

Opublikowano

Maciek, Maćku.. ja myślę, że poprostu już wymyślasz :gwizdanie:

Opublikowano

przejechałem się dzisiaj na szadułki poszukać bluz i są takie możliwości:

1.jutro ma babka dzwonić i powiedzieć,czy będą mieli tyle bluz,ale najmniejszy rozmiar to M,więc dla lasek trzeba by poszukać coś podobnego,koszt 69zł

20100218509.jpg

2.rezygnujemy z bluz i bierzemy kamizele,w bigstarze znalazłem takie dla nas

20100218510.jpg

i takie dla lasek

20100218511.jpg

Opublikowano

kurde co to? otwieracie armaniego z naszywkami a4klub? :D

Opublikowano

Tomeks jest teraz stylistą naszego klubu i decyduje w czym mamy chodzić :cool1:

Opublikowano

właśnie dzwoniła babka,mają te czarne bluzy

M 6szt

L 9szt

XL 9szt

XXL 8szt

Opublikowano

robiło ci tak na letnich?

obstawiam opony, bo łożysko wyje i huczy, nie przypomina to dźwięku odkurzacza.

To chyba najbardziej prawdopodobna wersja, bo to przypomina dźwięk dynama rowerowego albo terenowych opon na asfalcie. Ale nie do końca... żeby nie było że problem rozwiązany :polew:

Opublikowano

witam Panie i Panowie chciałbym się przywitać :hi:

Antonia już poznałem na PW :)

chciałbym trochę podłubać w mojej B7 i szukam wsparcia>na razie na tapecie będę miał tempomat :gwizdanie:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy w środę na spot :hi:

Opublikowano

witam Panie i Panowie chciałbym się przywitać :hi:

tradycyjnie,nowy wita się na spocie zgrzewką piwka :drunk:

dwa sześciopaki tyskiego wystarczą z powodzeniem :),w końcu to tylko symboliczne przywitanie :wink4:

Opublikowano

właśnie dzwoniła babka,mają te czarne bluzy

M 6szt

L 9szt

XL 9szt

XXL 8szt

A nie mielismy kupowac jakichs bez nadrukow :?: :mysli:

Opublikowano

właśnie dzwoniła babka,mają te czarne bluzy

M 6szt

L 9szt

XL 9szt

XXL 8szt

A nie mielismy kupowac jakichs bez nadrukow :?: :mysli:

niema nadruków,jest tylko metalowy znaczek na cycu,w twoim przypadku,na żebrach :decayed:

Opublikowano

witam Panie i Panowie chciałbym się przywitać :hi:

tradycyjnie,nowy wita się na spocie zgrzewką piwka :drunk:

dwa sześciopaki tyskiego wystarczą z powodzeniem :),w końcu to tylko symboliczne przywitanie :wink4:

Powinienem dać jakoś radę :gwizdanie:

pyzatym zjawie się na początku marca na razie jestem na feriach z dzieciakami :kwasny:

mam jeszcze jedno pytanko > mój brat ma B5 2.5 V6 i strasznie mu szwankuje :wallbash: wszyscy mu doradzają zrobienie logów a nie za bardzo wie gdzie się zgłosić >może znacie kogoś kompetentnego....

Opublikowano

chciałem napisać -antonio,ale na końcu dodałeś -kogoś kompetentnego :decayed:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

:cool1:

:cool1: :cool1:
Opublikowano

:cool1:

:cool1: :cool1:

:cool1: :cool1: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.