Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt na forum nie mowi grupa pomorska tylko jestesmy znani jako PO MO RZE.

I tak to widze :tongue4:

Tez mi sie tak wydaje, proponuje zeby w srode bylo jak najwiecej zainteresowanych to bysmy cos wspolnie ustalili :good:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

brawo Łepski,dobra robota :good:

Bieniu ma dobrą myśl z tym POMORZEM.

tak jak mówi Łepski,dobrze by było,żeby w środę byli wszyscy zainteresowani,ustalilibyśmy konkretnie,co i jak :cool1:

Opublikowano

2 wersja jak już :good:

Opublikowano

Tomeks gdzie wyczaiłeś te bluzy? :naughty:

Opublikowano

na szadółkach

Opublikowano

Łepski masz jeszcze jakiśs ciekawe pomysły? Chciałem Ci PW wysłać ale nie dochodzą!? :no:

Opublikowano

Łepski masz jeszcze jakiśs ciekawe pomysły? Chciałem Ci PW wysłać ale nie dochodzą!? :no:

dawaj tutaj projekty :naughty:

Opublikowano

Łepski masz jeszcze jakiśs ciekawe pomysły? Chciałem Ci PW wysłać ale nie dochodzą!? :no:

Sprobuj recznie wpisac nick albo mailem slij, jutro moze cos wymodze, dzisiaj mi sie niechce

Opublikowano

Powiedzta mi ludziska czy znacie ten sklep z filtrami/olejami?

http://www.filters.com.pl/kontakt.php

Bo chciałem u nich Motula zakupić ale hmm cena 172 zł za bańkę 5l + 1l ? Nie za mało? Cena z ich aukcji allegro. Może to podróba? Ale z drugiej strony to pełnoprawny sklep a nie jakiś nick z allegro więc może ori? :mysli:

Opublikowano

Powiedzta mi ludziska czy znacie ten sklep z filtrami/olejami?

http://www.filters.com.pl/kontakt.php

Bo chciałem u nich Motula zakupić ale hmm cena 172 zł za bańkę 5l + 1l ? Nie za mało? Cena z ich aukcji allegro. Może to podróba? Ale z drugiej strony to pełnoprawny sklep a nie jakiś nick z allegro więc może ori? :mysli:

ja tam w zeszłym tyg kupiłem i wszystko OK

Opublikowano

Oki, dzięki wielkie, to biorę.

Opublikowano

Oki, dzięki wielkie, to biorę.

byłem u nich osobiście i na miejscu jeszcze potargujesz :cool1:

Opublikowano

ja tam pare razy kupowalem i zawsze cos pomylili . jezdzenie i wymienianie zniechecilo mnie do takich oszczednosci ;];]

Opublikowano

Dlatego najlepiej osobiście :P Uległem forumowej psychozie Motulowo-Knechtowej i razem z wymianą wyjdzie mnie to 700-800zł. Dużo trochę, zobaczymy co to warte. :mysli: Tzn filtr kabinowy wziąłem Filtrona bo kosztował ok 80zł a Knecht 140zł...

Opublikowano

Dlatego najlepiej osobiście :P Uległem forumowej psychozie Motulowo-Knechtowej i razem z wymianą wyjdzie mnie to 700-800zł. Dużo trochę, zobaczymy co to warte.

czemu tak dużo??

oliwa kosztuje 135 PLN

filtr oleju OX143D 25 PLN

no i pozostałe jeszcze parę złotych więc taka zabawa to około 400 złotych chyba[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:08_________________________________________________

ja też nie kupuję kabinowego knechta tylko Filtrona i to bez węgla :decayed:

Opublikowano

Hmm no filtry + płyn chłodniczy też + wymiana to coś koło 500zł a oliwa 5+1l 170zł, no dobra wyszło poniżej 700 :) Ceny z Carmansa na Chełmie (prócz oleju), tylko tam Knechta mieli. Byłem jeszcze na morenie, niedaleko Carrefoura jest stacja Dekra i też coś w stylu Carmansa. Ale tam tylko filtron i nie ma opcji żeby zamówić co innego. Wyjątkowo nie jadę z tym do mojego magika bo w czasie odwilży to tam tylko traktor dojedzie :>

Opublikowano

Hmm no filtry + płyn chłodniczy też + wymiana to coś koło 500zł a oliwa 5+1l 170zł, no dobra wyszło poniżej 700 :)

aha skoro wymieniasz G12 to wtedy tak

Opublikowano

Hmm no filtry + płyn chłodniczy też + wymiana to coś koło 500zł a oliwa 5+1l 170zł, no dobra wyszło poniżej 700 :)

aha skoro wymieniasz G12 to wtedy tak

No ale G12 to podobno 50-70 zł za HEPU, więc wg Twojej teorii nadal za dużo :mysli:

Opublikowano

maciek. maćku nie edytuj postów

kto Ci będzie wymieniał te płyny?

Opublikowano

Carmans, różne są o nich opinie ale chyba z olejem sobie poradzą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.