Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale :polew:

Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" :naughty:

Opublikowano

A moze tylko male naszywki :?:

same małe już mamy na bluzach klubowych :cool1:

Opublikowano

Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale :polew:

Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" :naughty:

nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];]

Opublikowano

A moze tylko male naszywki :?:

same małe już mamy na bluzach klubowych :cool1:

To dwie, na cyca i na wite :kox:

Opublikowano

Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale :polew:

Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" :naughty:

nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];]

Też o tym pomyślalem.

Opublikowano

dobry dzien :hi:

w nocy wróciłem z de z fajnym polo 2004 rok 1.2 benz 12v jak by co na pw polo jes lekko uszkodzone :tongue4:

Opublikowano

Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale :polew:

Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" :naughty:

nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];]

Też o tym pomyślalem.

juz sobie nie dodawaj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Musze Ci Tomeks przyznać że bluza fajna naszywka Łepskiego też niezła ale ten nadruk z tyłu mógłby nawiązywać do pomorza Jakiś akcent jak poznaniacy mieli kozły to może u nas lwy jak Gdańsk czy ryby?

Opublikowano

.... może u nas lwy jak Gdańsk czy ryby?

sikający Neptun :polew:

a nie lepiej zrobić koszulki??

Opublikowano
mbl-trojmiasto.jpg
Opublikowano

a nie lepiej zrobić koszulki??

:takiego:

sikający Neptun :polew:

Moze byc :polew:

.... może u nas lwy jak Gdańsk czy ryby?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_województwa_pomorskiego

:mysli:

_______edit

http://img704.imageshack.us/img704/1473/logore.jpg

Opublikowano

Łepski :kox::naughty: ten gryf fajnie by się prezentował :gwizdanie:

Opublikowano

zamiast GRUPA POMORSKA,można by napisać POMORSKA FALA :naughty:

Opublikowano

,można by napisać POMORSKA FALA :naughty:

FALA rządzi kotami, będzie bicie pasami... :decayed:

no proszę Cię... :decayed:

Opublikowano

FALA rządzi kotami, będzie bicie pasami... :decayed

:naughty:

Opublikowano

2 wersja mi sie widzi.

Opublikowano

1 wersja :good:

Opublikowano

Nikt na forum nie mowi grupa pomorska tylko jestesmy znani jako PO MO RZE.

I tak to widze :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.