Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Knechta, Filtrona kupisz w IC[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:19_________________________________________________Maciek mówisz o tym Hepu??

http://www.allegro.pl/item907268651_plyn_chlodniczy_hepu_g12_plus_1_5litra.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Knechta, Filtrona kupisz w IC

No wg ich cennika filtry ok 300zł. Kurde wziąłem filtrona z węglem a on prawie 2x więcej niż zwykły :polew: Doliczyć olej, płyn chłodniczy no to wyjdzie ok 100zł robocizna i się zamkniemy w tym ok 650zł. Dolicz jeszcze po kilka zł więcej w Carmansie za każdy filtr i gotowe. Więc Antonio Twoja teoria o 400zł jest wzięta z d*py!!! Kłamałeś!!! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:26_________________________________________________Hmm cholera wie czy to ten Hepu, chyba tak :P Ale dolicz wysyłkę i będzie to samo :P[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:27_________________________________________________No ok ale jaki najlepszy będzie płyn chłodniczy? I czy trzeba go wymieniać za każdym razem ? Bo widzę że był wymieniany ostatnio. Hmm ciekawe czy te 50-70zł to za cały czy za 1,5l podał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam byś wymienił Leniu[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:38_________________________________________________Maciek

płyn chłodniczy niby co 2 lata

[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:40_________________________________________________

Hmm ciekawe czy te 50-70zł to za cały czy za 1,5l podał.

za 1,5 litra pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynu chłodniczego jednak nie będę wymieniał, wyczytałem że raz na 2-3 lata lub co 100.000km. A poprzedni właściciel wymieniał ostatnio razem z olejem.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28211.0.html;highlight=jak+wymieni%C4%87+p%C5%82yn+ch%C5%82odniczy

Uwaga, użyłem opcji "Szukaj" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmans, różne są o nich opinie ale chyba z olejem sobie poradzą.

ja już dwa razy wymieniałem u nich filtry i olej... do tej pory jeździ... :naughty:

choć na spota dojechać jakoś nie mogę :polew:

Ktoś od nich ma tez a4 1,9 tdi.... więc wymiana idzie sprawnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmans, różne są o nich opinie ale chyba z olejem sobie poradzą.

ja już dwa razy wymieniałem u nich filtry i olej... do tej pory jeździ... :naughty:

choć na spota dojechać jakoś nie mogę :polew:

Ktoś od nich ma tez a4 1,9 tdi.... więc wymiana idzie sprawnie :decayed:

W budzie B6 srebrny Avant? Bo takie dziś tam stało a klientów brak więc chyba pracownika jakiegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budzie B6 srebrny Avant? Bo takie dziś tam stało a klientów brak więc chyba pracownika jakiegoś.

tak... zawsze go widać pod warsztatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budzie B6 srebrny Avant? Bo takie dziś tam stało a klientów brak więc chyba pracownika jakiegoś.

tak... zawsze go widać pod warsztatem

To muszę jutro zagadać może jakiś cichociemny z klubu co na spoty nie jeździ :polew: a Ty Kocky czemu nie przyjeżdżasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Kocky czemu nie przyjeżdżasz?

kompletnie mi nie po drodze ostatnio... jutro tez mnie nie będzie... praca na 2-gą zmianę w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po wymianie, aż czuć tego kopa :polew: Na Armii Krajowej 3,879s 0-100km/h zmierzone FISem i potwierdzone radiem :polew: Ale rozpędziłem się tylko do 270km/h bo mi się droga skończyła. Na szczęście hamulce też jakby lepiej biorą po wymianie oleju więc z tej prędkości do 0 wyhamowałem na odcinku 15m. POLECAM! :polew:

A tak na poważnie:

Olej Motul Specific 505.01 5l+1l = 172zł (sam kupiłem, w Carmansie nie ma Motula)

Filtry Knecht (paliwa,powietrza,oleju) i Filtron (kabinowy z węglem) = 326zł (zakupione w Carmansie)

Robocizna Carmans - 50zł

Razem: 548 zł

Wymiana przebiegła szybko i sprawnie, można się przyglądać i nie przeganiają :polew:

Jak komuś zbliża się termin to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to było zanim użyłem opcji "Szukaj" i myślałem że wchodzi 5l to wziąłem w pakiecie 6l na wszelki wypadek jakby zaczął kiedyś olej brać (odpukać). Dopiero już po zakupie zobaczyłem że 4l wchodzą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...