Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie już też wiem :) Poza tym byłby problem z upchnięciem tego boxa, ponieważ za dużo miejsca za lampami z tyłu to nie ma.[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 07:54_________________________________________________I ch***j... Antonio nie wziąłem jednak tych felg. Dziwnym trafem przez noc zniknęły z nich znaczki Audi :polew: Gość (właściciel wulkanizacji) zarzekał się, że to ORI zdjęte z auta żony i to że nie ma wybitych znaczków Audi ani Ronal o niczym nie świadczy, bo przecież te felgi zdjęte są z Audi więc muszą być ORI :) Dla mnie jest jasne - nie ma OOOO ani Ronal = repliki. Czyli szukam dalej.

Link do aukcji ku prestrodze jakby się pojawiła ponownie:

http://www.allegro.pl/item972510942_oryginalne_kola_audi.html

Qrna niedługo pół 3-M będzie latać na tych felgach więc chyba ich nie kupuje :confused4:

A znaczek w środku felgi w oryginale jest na grafitowym tle :wink4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedna osoba to jeszcze nie pół 3M :polew:

Opublikowano

co prawda nie siedze na allegro i nie szukam felg bo mam - ale wydawało mi się, że cena git :embarrassed:

Opublikowano

Spoko, wybaczam :polew:

Opublikowano

Qrna niedługo pół 3-M będzie latać na tych felgach więc chyba ich nie kupuje :confused4:

A znaczek w środku felgi w oryginale jest na grafitowym tle :wink4:

niby tak,ale to jeden z lepszych wzorów do B6/B7,a w szczególności do B7,o ile do B6 można znaleźć kilka fajnych fel,to do B7 jest już znacznie gorzej.

Opublikowano

Maciek80

Jedna osoba to jeszcze nie pół 3M

Dwie :decayed:

Opublikowano

Maciek80

Jedna osoba to jeszcze nie pół 3M

Dwie :decayed:

3 bo Resztek też ma :gwizdanie:

Opublikowano

o qurwa to zakładam z powrotem zimówki :decayed:

Opublikowano

o qurwa to zakładam z powrotem zimówki :decayed:

Nic Ci to nie da bo Tomeks i Mydło jeżdżą na takich jak Twoje zimówki wiec też Was 3 bedzie :decayed::naughty:

Opublikowano

Bieniek paździoch odpalony??

Opublikowano

Nie.Bylem o 12 i jeszcze nie.Moze dzisiaj cos rusze,ale lepiej zeby na spokojnie przez weekend zrobili na tip top.

Opublikowano

Resztek

Nic Ci to nie da bo Tomeks i Mydło jeżdżą na takich jak Twoje zimówki wiec też Was 3 bedzie decayed naughty

quwa jak nie urok (Resztek i "ktoś tam...") to sraczka (czyli Tomeks i Mydlasty) :decayed::polew:

Opublikowano

to sraczka (czyli Tomeks i Mydlasty)

Teeee bez takich bo dzisiaj w nocy po drodze do BT wpadniemy i zaje...y Ci tone cebuli :polew: :polew:

Opublikowano

hyhy lecicie na letnich czy zimowych ?? :przebiegly:

Opublikowano

hyhy lecicie na letnich czy zimowych ?? :przebiegly:

nie chciało mi się zmieniać, zresztą nie wiadomo co może z nieba spaść :polew:

Opublikowano

wpadniemy i zaje...y Ci tone cebuli w dupala,tylko szczypior będzie wystawał :gwizdanie:

Dżolo,jesteś hardkorem :evil:

Opublikowano

ja myślałem, że Wy już w trasie [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________że tam sie ganiacie po tych drogach jak pies z suczką

:decayed:

szerokości i powodzenia :good:

Opublikowano

ja myślałem

Klamczuch :decayed:

Opublikowano

zdawało mi się :polew:

Opublikowano

FAZY spakowany??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.