Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Gadałem wczoraj z jednym gościem, który twierdzi że sam sobie zchipował auto. Podobno od kumpla zgrał mapę i wrzucił do siebie. Czy to możliwe? Jak mu powiedziałem, że dla mnie to druciarstwo i ja bym nie ryzykował w taki sposób to powiedział, że to bezpieczne bo znajomy od którego wziął ma ten sam silnik :> W każdym razie nie wiedziałem, że tak można :)

da się

tylko każdy silnik jest w innej kondycji i inaczej pracuje po "gotowcu"

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam wgranego gotowca :) i smiga spoko :) Do kumpla 1,8T bedziemy wrzucali tez gotowca jak tylko skonczymy autko skladac ( wiec pewnie w niedlugim czasie :P )

Opublikowano

Ale jak sam wiesz klekoty nie sa tak idiotoodporne jak benzynki :>

Opublikowano

niby tak a dookola to sa... masz dwa identyncze fabrycznie silniki bez zadnych modyfikacji mechanicznych... to czym ma sie roznic soft do jednego i drugiego ? Bardziej zuzyta pompa czy wtryski ? Co za roznica ? Auto bedzie chodzilo po prostu slabiej do czasu naprawy jakiejs tam usterki :) Wydaje mi sie ze to jest jakis lament tych ktorym nie wyszlo ze gotowce są be :) Inna sprawa gdy ida grubsze modyfikcaje typu wydech , coolery itp wtedy najlepiej stroic indywidualnie bo zawsze ma sie wiekszy potencjal. Ja tam sie w sumie srednio na tym znam tak tylko na chlopski rozum kminie ;)

Opublikowano

Przy jakies usterce czy slabszym elemencie w konkretnym silniku zwiekszenie mocy moze przyniesc powazne uszkodzenia.Dlatego indywidualne traktowanie powinno byc zawsze :decayed:

Opublikowano

a chciałem pomóc :rolleyes:

Opublikowano

Marudzisz bieniek :) A co bedzie jak wgrasz softa a ta sama usterka sie pojawi juz po sofcie ? :) Przeciez taki sam efekt :)

Opublikowano

Robta co chceta :) Ja wyrazilem swoje zdanie :) Jak sie ma pewnego + po wgraniu sprawdzi czy wszystko ok to wgrywalbym bez zastanowienia :) Co do tych roznic w seryjkach to wzialbym pod uwage tez na jakich hamowniach auta byly sprawdzane i w jakich warunkach ;)

Opublikowano

Robta co chceta :) Ja wyrazilem swoje zdanie :) Jak sie ma pewnego + po wgraniu sprawdzi czy wszystko ok to wgrywalbym bez zastanowienia :) Co do tych roznic w seryjkach to wzialbym pod uwage tez na jakich hamowniach auta byly sprawdzane i w jakich warunkach ;)

wiadomo że każdy robi jak uważa a większość ostatnich wykresów na forum są z hamowni Rogala i takie duże różnice w seriach są na porządku dziennym :wink4:

Opublikowano

Te pomocny Tomasz, na razie nie wybieram się do 3M więc jak co możemy się spotkać w Swarożynie przy bramkach autostradowych :wink4:

Opublikowano

Te pomocny Tomasz, na razie nie wybieram się do 3M więc jak co możemy się spotkać w Swarożynie przy bramkach autostradowych :wink4:

kiedy?

Łepski tam jest codziennie :naughty:

Opublikowano

Te pomocny Tomasz, na razie nie wybieram się do 3M więc jak co możemy się spotkać w Swarożynie przy bramkach autostradowych :wink4:

kiedy?

Łepski tam jest codziennie :naughty:

Poniedzialek-Piatek w godzinach 10-11 i po 13 :kox:
Opublikowano

1,8T Driver dawaj numer na PW bo zapodziałem :decayed:

Opublikowano

dogadywać sie pany,dogadywać :cool1:

...bo dwaipółtedeimadafaker czeka :naughty:

Opublikowano

Panowie jak ze wspólna jazdą do na letni :decayed:

Opublikowano

Panowie jak ze wspólna jazdą do na letni :decayed:

jak dla mnie to najlepszym byłoby spotkać się na parkingu Auchan czy Matarnia, tylko godzinę dograć :mysli: no ale to już bliżej wyjazdu...

Opublikowano

:bry:

Pany, zastanawiam się jak jechać na ogólnopolski do Jarosławca. Do Olsztyna nie mam wielkiego wyboru, potem pewnie kierunek Elbląg. A jak dalej? Mógłby ktoś polecić którą drogę najlepiej wybrać ?? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

normalnie,ciśniesz na gdynie,słupsk,jarosławiec,

Opublikowano

normalnie,ciśniesz na gdynie,słupsk,jarosławiec,

dokładnie tak, po drodze jeszcze Lębork :wink4:. Jak będziesz leciał przez Elbląg to podczep się do nas- trzy furki będą leciały, byłbyś czwarty :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.