Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks Ty dętko odbieraj tel jak Twój Pan dzwoni... :bicz::decayed:

Boi się odebrać w Belgii :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hyhy żyd :decayed:

Opublikowano

cebula mu slabo idzie to sie cyka odebrac. Albo ten Murzyn w belgii zrobił mu z d..y jesien średniowiecza :polew:

Opublikowano

cebula mu slabo idzie to sie cyka odebrac. Albo ten Murzyn w belgii zrobił mu z d..y jesien średniowiecza :polew:

:polew:

Opublikowano

Zwracam honor... właśnie oddzwonił, także nie żyd a szkot :decayed::polew:

Opublikowano

Zwracam honor... właśnie oddzwonił, także nie żyd a szkot :decayed::polew:

pewnie już wrócił

Opublikowano

Zwracam honor... właśnie oddzwonił, także nie żyd a szkot :decayed::polew:

pewnie już wrócił

albo od kogoś pożyczył telefon :decayed:

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Jak by ktoś przypadkiem nie wiedział to u was się zaczyna w ten weekend turniej Gran Turismo5 :kox:

http://www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow#!/GranTurismo5RoadShow?v=wall

GranTurismo5RoadShow Poznaj najnowszą edycję kultowej gry Gran Turimo 5.

Zatrzymaj się w naszym Pit-stopie i wystartuj w wyścigu po nagrodę główną - wyjazd na legendarny tor Nurburgring w Niemczech.

Zasiądź w kabinie super nowoczesnego symulatora.

Sprawdź jak wygląda gra w najnowszej technologii 3D.

... Zapraszamy:

19-21 listopad: Gdańsk - Galeria Bałtycka

23-25 listopad: Łódź - Manufaktura

26-28 listopad: Warszawa - Arkadia

3-5 grudzień: Kraków - Bonarka City Center

10-12 grudzień: Poznań - Galeria Malta

17-19 grudzień: Katowice - Silesia City Center

Na najlepszego kierowcę w każdym mieście czeka niepowtarzalna okazja wyjazdu na tor Nurburgring, gdzie poczujesz adrenalinę i sprawdzisz swoje umiejętności na prawdziwym torze.

Dodatkowo w trakcie eventu co 2 godziny losowanie atrakcyjnych nagród.

Opublikowano

Zwracam honor... właśnie oddzwonił, także nie żyd a szkot :decayed::polew:

pewnie już wrócił

albo od kogoś pożyczył telefon :decayed:

...całe szczęście że już wrócił tam gdzie jego miejsce... Normalnie Nienawidzę Go... :decayed:

a tym swoim ulepem wyjechał w niedzielę o 11,00 a do domu dobił na 6 rano dzisiaj i podobny miał czas z polski do Belgii 1300 km prowadzili razem z Resztkiem na zmianę.... :wallbash:

Opublikowano

...całe szczęście że już wrócił tam gdzie jego miejsce... Normalnie Nienawidzę Go... :decayed:

a tym swoim ulepem wyjechał w niedzielę o 11,00 a do domu dobił na 6 rano dzisiaj i podobny miał czas z polski do Belgii 1300 km prowadzili razem z Resztkiem na zmianę.... :wallbash:

:decayed:
Opublikowano

Zwracam honor... właśnie oddzwonił, także nie żyd a szkot :decayed::polew:

pewnie już wrócił

albo od kogoś pożyczył telefon :decayed:

...całe szczęście że już wrócił tam gdzie jego miejsce... Normalnie Nienawidzę Go... :decayed:

a tym swoim ulepem wyjechał w niedzielę o 11,00 a do domu dobił na 6 rano dzisiaj i podobny miał czas z polski do Belgii 1300 km prowadzili razem z Resztkiem na zmianę.... :wallbash:

Pewnie co chwila się zatrzymywał i wyciągał/wkładał wtyczki pod maską :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pewnie co chwila się zatrzymywał i wyciągał/wkładał wtyczki pod maską :polew: :polew: :polew:

Przeciez teraz ma patent z dlugopisem :kox:
Opublikowano

Pewnie co chwila się zatrzymywał i wyciągał/wkładał wtyczki pod maską :polew: :polew: :polew:

Przeciez teraz ma patent z dlugopisem :kox:

..a to nie wiedziałem :mysli:

Opublikowano

...całe szczęście że już wrócił tam gdzie jego miejsce... Normalnie Nienawidzę Go... :decayed:

a tym swoim ulepem wyjechał w niedzielę o 11,00 a do domu dobił na 6 rano dzisiaj i podobny miał czas z polski do Belgii 1300 km prowadzili razem z Resztkiem na zmianę.... :wallbash:

Bydlęca osoba prowadziła całą drogę :gwizdanie: Gdybyśmy się zmieniali to bylibyśmy 3 do 5 godz. wcześniej :decayed:

Salop :naughty:

Opublikowano

...całe szczęście że już wrócił tam gdzie jego miejsce... Normalnie Nienawidzę Go... :decayed:

a tym swoim ulepem wyjechał w niedzielę o 11,00 a do domu dobił na 6 rano dzisiaj i podobny miał czas z polski do Belgii 1300 km prowadzili razem z Resztkiem na zmianę.... :wallbash:

Bydlęca osoba prowadziła całą drogę :gwizdanie: Gdybyśmy się zmieniali to bylibyśmy 3 do 5 godz. wcześniej :decayed:

Salop :naughty:

elo WAJCHA :naughty::decayed:

a tutejsze buractwo widzę się rozbestwiło :cool1::bicz2:

Bruksela,piękna!!!

Monika,dzięki za wspaniała gościnę :kwiatek:

Agatka,fajne z ciebie dziewuszka :)

wypsiu, N

I

E

N

A

W

I

D

Z

Ę

C

I

Ę

:decayed:

Opublikowano

No wrocili.

Mowili o Was TVN24,ze byly proby gwaltu murzynek w Brukseli.

Opublikowano

Bieniek co ty pitolisz ja słyszałem o murzynach a nie murzynkach :decayed::polew:

Opublikowano

Moze byc.Tomeks pomylil murzyna z cyckami z murzynka.

Zawsze mowil,ze krawat musi byc obowiazkowo.

Opublikowano

tylko czarne scierwa wam w łbach :cool1:

...widzę ciągnie do swoich :gwizdanie:

Opublikowano

a kto ma w podpisie "czarna błyszczy różową" ?? :mysli::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.