Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pare hamowan 150-0 km.h zalatwia sprawe :tongue4

ooo,o swoje dbasz,nie :cool1:

...tylko cudzymi napierdalasz 200-0 km/h :cool1: i to kilka razy pod rząd :kwasny:

:good::naughty: :naughty:

Ty sie tak nie ciesz żeby nie Tomek i jego instrukcje to pewnie w zaspę byś wpadł i by trzeba by było po rangera dzwonić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on tak sie zakopuje,że tylko ciągnik daje rade :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...ta Omega (sedan) ledwo się toczy po tym śniegu żeby kamerzysta się nie kręcił z kamerą w koło to filmik lipa że żal patrzeć .... :decayed::naughty:

Opublikowano

Omega? Mnie to wygląda na nubirę :mysli: Ten drugi to chyba omega ale w kombi :decayed:

Opublikowano

:hi:

jakby ktoś mógł to niech mi podeśle na pw numer na kom do Ola :wink4:

Opublikowano

Masz na stronie http://az.gda.pl/index.html w dziale "kontakt".

Opublikowano

Masz na stronie http://az.gda.pl/index.html w dziale "kontakt".

dzięki :hi:
Opublikowano

poszło +1

Opublikowano

i na moją :naughty:

Opublikowano

Niestety mogłem tylko jeden głos oddać ale pewnie inni zagłosują :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jezu, Tomek dalej tym swoim padłem jeździ :D

Gdzie mozna naprawić webasto ? W sumie chyba wiem co jest grane, chciałbym oddać do pewniaka jednak...

Może jakoś tam się pojawię na spocie, ale teraz trudno bo córka jest kąpana w godzinach spotowych :decayed:

Opublikowano
:shocked: :shocked:
Opublikowano

jezu, Tomek dalej tym swoim padłem jeździ :D

Gdzie mozna naprawić webasto ? W sumie chyba wiem co jest grane, chciałbym oddać do pewniaka jednak...

Może jakoś tam się pojawię na spocie, ale teraz trudno bo córka jest kąpana w godzinach spotowych :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: ty zyjesz :?: :blink:
Opublikowano

jezu, Tomek dalej tym swoim padłem jeździ :D

Gdzie mozna naprawić webasto ? W sumie chyba wiem co jest grane, chciałbym oddać do pewniaka jednak...

Może jakoś tam się pojawię na spocie, ale teraz trudno bo córka jest kąpana w godzinach spotowych :decayed:

:hi:

nie opowiadaj,że przyjedziesz,tylko przyznaj się,że założyłeś nareszcie łącze u siebie na księżycu :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj pod praktikerem widziane b5 z ramkami klubowymi-jakis "jankes" czy cos takiego mial napisane

Opublikowano

jezu, Tomek dalej tym swoim padłem jeździ :D

Gdzie mozna naprawić webasto ? W sumie chyba wiem co jest grane, chciałbym oddać do pewniaka jednak...

Może jakoś tam się pojawię na spocie, ale teraz trudno bo córka jest kąpana w godzinach spotowych :decayed:

pre,ty łachudrooooo :kox:

jak przyjedziesz na spota,musisz przywieź piwko,jako nowicjusz :gwizdanie:

Opublikowano

O kutfa Przemas :decayed::kox:

Opublikowano

Szklanka dzisiaj do Gdyni wyprzedziłem rano 87aut :decayed: :decayed:

..a kiedy jechałem już wolniej zarzuciło mi d*pę na zakręcie w Miszewie, na szczęście to nie początek zimy i dałem rady opanować maszynę :decayed: :decayed:

w drodze powrotnej widziałem efekt nieudanej kontry, dzwon za zakrętem,że aż przykro patrzeć do tego oba auta pełne ludzi.. :(

Opublikowano

siema Panowie. Jak tam wygladaja warunki drogowe u Was? jakos w świeta bede jechał z Torunia do Gadnska, a wiec autostradką i później obwodnica 3m. Da sie ogarnąć temat bez problemu? bo u nas w łodzi to powiem szczerze,ze za ciekawie to nie jest. Śnieg zgarniaja,ale niczym nie posypują, wiec lód pod śniegiem czesto występuje...

Opublikowano

siema Panowie. Jak tam wygladaja warunki drogowe u Was? jakos w świeta bede jechał z Torunia do Gadnska, a wiec autostradką i później obwodnica 3m. Da sie ogarnąć temat bez problemu? bo u nas w łodzi to powiem szczerze,ze za ciekawie to nie jest. Śnieg zgarniaja,ale niczym nie posypują, wiec lód pod śniegiem czesto występuje...

DK nr 1 i obwodnica dzisiaj git :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.