Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też mam ładną dupke.... ;)

Także sedanów coraz wiecej.... :thumbup:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Leoneq racja, jeszcze Mydlo ma przeciez tez sedana ale Wasze to nie B5-tki :) Wiec i tak bylem osamotniony :P A tak na marginesie to nie rozumiem tej mody na avanty :P

Opublikowano

ok. po 20. robi sie luźniej ....zostaje przeważnie Ludzie Którzy Poszli do Kina. Lepsza godzina byłaby 19 zaparkować ,stanąć w kółeczku i pogadać ;D

uuuu

no to szkoda

mnie więc nie będzie , za późno

w takim razie udanego spotu :cool:

Opublikowano

ale Wasze to nie B5-tki

Hyhy chcesz to moge B5 przyjechać...stoi w garażu :naughty:

Opublikowano

19-stego mam sesje , ekstra.....zaliczenie ćwiczeń od 17:00 do 20:00...no chyba ze spot będzie o 20 to postaram sie przyjechać wmiare szybko ;) bo pewnie prędzej puści skoro to zaliczenia

Opublikowano

Mydlo - czemu nie:)

Opublikowano

jak mi sie plany nie zmienią to również zawitam 19-stego

tylko z tą godzina trzeba pomyśleć bo o 17 faktycznie może być parking zapchany.

Opublikowano

no to 19:30 i bedzie git :P

Opublikowano

no to 19:30 i bedzie git :P

Mi by pasowalo , ew z lekkim spóźnieniem ;)

Opublikowano

Oj a dla mnie nie pasuje :disgust: Szkoda ;( Imprezkę mamy i nie będę miał jak się wyrwać bo godziny się pokrywają, no lipa na maxa :(

Opublikowano

Co prawda o tej porze zawsze piwsko popijam ale wpadnę. :)

Opublikowano

Co prawda o tej porze zawsze piwsko popijam ale wpadnę. :)

lepiej mow kiedy Ty nie popijasz to bedzie szybciej :drunk::P

ale dobra... gadam a sam lepszy nie jestem ;)

Opublikowano

zaczęła mi się świecić właśnie kontrolka Air Bag, przesuwanie fotela musiało gdzieś kostkę wzruszyć. Jak na złość mój interfejs znajduje się daleko stąd ;) Ale powiem wam że klub VW to jedna wielka lipa, oni wszyscy od siebie na wzajem kasę biorą za skasowanie głupiego błędu od 50 do 100 zł Za tyle to sobie można samemu interfejs kupić, normalnie porażka a nie klub.

Ale wracając do tematu żeby nie było że akurat tutaj zamieszczam post, może wskażecie do kogo można się uderzyć w sprawie skasowania błędu?

Opublikowano

zalecieć na spota :evil:

Opublikowano

zalecieć na spota :evil:

Krótko, zwięźle i na temat

Opublikowano
  • Autor

no ja jeszcze kabla z powrotem nie otrzymałem... wątpię, że zdąży przyjść do następnej soboty... W mordę jeża (jak bez ręki :disgust: )

Najwyżej niech mateogda weźmie...

Opublikowano

Wezme....

Opublikowano

zalecieć na spota :evil:

No tak ;) Najprostsza rzecz tylko że akurat mam parapetówkę w swoim własnym mieszkaniu więc tak lipa trochę wyskoczyć na spota, choć żona powiedziała że widzi że mam ogromny dylemat co dla mnie ważniejsze ;)

Opublikowano
  • Autor

nooo, czekamy już od września... trochę dajesz ciała Goodspit :naughty: Ale poczekamy ;)

To se pofochowaliśmy na zdeniowym temacie o spotach, no nie mateo ? :D

Opublikowano

Należało się mu, może przestanie się nas czepiać :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.