Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Olo,100lat kanalio ;):drunk:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olo,100lat kanalio ;):drunk:

dołączam się do życzeń :kwiatek:

Opublikowano

najlepszego OLO ! :wink4:

Opublikowano

najdłuższego, najtwardszego OLO

Opublikowano

Dołączam się do życzeń :hi:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

III Zlot Olsztyn - Elbląg - Pomorze już powoli widać...

najsampierw proszę o oddanie głosu w ankiecie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183100.0

Opublikowano

Najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

najlepszego :oklaski:

Opublikowano

Patrzta co dziś rano odebrałem z poczty, dorwałem na allegro okazyjnie. Proste, nie zniszczone, stan bdb za 650 zł :shocked: :> Ori Avus I z Audi S4 C4, 16", na zimówki jak znalazł, najfajniejsze że mają ET 37 w odróżnieniu od reszty fabrycznych z ET43 :gwizdanie:

avusi.th.jpg

Opublikowano

Patrzta co dziś rano odebrałem z poczty, dorwałem na allegro okazyjnie. Proste, nie zniszczone, stan bdb za 650 zł :shocked: :> Ori Avus I z Audi S4 C5, 16", na zimówki jak znalazł, najfajniejsze że mają ET 37 w odróżnieniu od reszty fabrycznych z ET43 :gwizdanie:

avusi.th.jpg

za***iste :slina:

odsprzedasz mi ?

:evil:

Opublikowano

Trzeba było allegro śledzić zamiast na redtube ciągle siedzieć :tongue4: Ale powiem Ci, że ostatnio sporo tam na felgach siedzę i często się tam okazje trafiają, szczególnie w rozmiarach 16-17". Teraz jest chyba najlepszy okres na zakup felg, ceny są niższe bo nikt kół nie szuka. Kto chciał na zimę to już dawno kupił a na lato jeszcze nie szukają bo za wcześnie.

Opublikowano

masz te 19-stki jeszcze???

Opublikowano

musiałbym założyć na jedną stronę na samochód i zobaczyć jak by się prezentowało :cool1:

Opublikowano

A masz s-line albo inną glebę? Bo jak nie to będzie za wysoko :decayed:

Opublikowano

s-line

Opublikowano

No to styka, tak jak u mnie. To kiedyś możemy się ustawić i podjadę z felgami to założysz i sprawdzisz.

Opublikowano

malnąć je w grafit :mysli:

190caea64d6a8dd8.jpg

Opublikowano

No też o tym myślałem. Czarny ginie a grafit w sam raz. Ale ja najchętniej to bym w kolor poszedł, czyli jakiś biały albo czerwony. Ale w kolor to lepiej jakieś "pełne" felgi w stylu patelnie z A8 albo chociaż jakieś z szerokimi ramionami. Bo te to średnio się nadają na białe albo inne oczojebne, za wąskie ramiona mają. Dlatego chcę właśnie zmienić na jakieś pełniejsze z rantem, będzie lepsza baza do dziwactw w stylu wheelwhores.com :decayed:

Opublikowano

pożyjemy, zobaczymy

a tak na marginesie - ma ktoś z was odstąpić wolną, niepotrzebną naklejkę klubową ?

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.