Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej mi powiedzcie co to za błąd, bo tam w dziale diagnostyki jak nie jesteś klubowiczem albo fioletowym to Ci nikt nie pomoże..

01587 - zapalnik 2 Airbag, strona kierowcy (N250)

002 - Dolna wartość skrajnie przekroczona - MIL zapalona

Ramka zamrożona

Stan błędu 11100010

Priorytet błędu 1

Częstość błędu 1

Wskaźnik czasu 0

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WRC:

Blad 01587 sprawdź taśmę i obie wtyczki od poduszki kierowcy ( lekko porozginaj piny w poduszce, bo czasem nie kontaktują ) .

Opublikowano

Wyciaganie wgniotek;-) kurde jakis! ?@"&/ wynosi sprzet z firmy i nie chca mi kluczy wydac. Podobno odbdzis tylko dyrektor moze otwierac burdel;-) za***iście, to z pol godz sobie posiedze w aucie zanim przyjedzie;-)

ty ściemniaczu nie ktoś tylko ty sam specjalnie przyjeżdżasz do roboty ponad pół godziny przed czasem, żeby coś popi3rd0lić póki nikogo nie ma

cieciowi sypniesz piątaka na BRO i nawet pary z gęby nie puści :polew:

To już bym dawno B8 śmigał albo A5 :polew:

Opublikowano

WRC:

Blad 01587 sprawdź taśmę i obie wtyczki od poduszki kierowcy ( lekko porozginaj piny w poduszce, bo czasem nie kontaktują ) .

dzięki, sprawdzałem że wtyczka do taśmy jest dobrze dociśnięta, teraz sprawdzę piny :good:

Opublikowano

a ta kostka co wchodzi od tyłu do taśmy, ta z dwoma kabelkami

pewnie to jej wina :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 19:08_________________________________________________dzisiaj spoto-grill u Ola.

Wszyscy mają być na 18 i rozpalać grill

Ja będę około 19

Opublikowano

Podajta adres to może też wpadnę

Opublikowano

Podajta adres to może też wpadnę

http://az.gda.pl/kontakt.html
Opublikowano

No tak jak Antonio pisal 18.u Ola.Obecnosc obowiazkowa.Kazdy zabiera cos do jedzenia i picia dla siebie.

Opublikowano

ja wpadnę następnym razem.. dzisiaj idę do kościoła :naughty:

Opublikowano

ja będę tak 18.30

Opublikowano

zna ktoś numer listwy dachowej która była przykręcana w avantach zamiast relingów ? czy one nie miały żadnych otworów montażowych ?

nikt nie wie ? czy wszyscy śpią :naughty: ?

Opublikowano

no ku.rwa :kox:

ciekawe za ile moja by poszla :mysli:

Opublikowano

no ku.rwa :kox:

ciekawe za ile moja by poszla :mysli:

...to faiera nie dla Ciebie zaraz byłaby porysowana od tipsów ... :decayed:

Opublikowano

no ku.rwa :kox:

ciekawe za ile moja by poszla :mysli:

...to faiera nie dla Ciebie zaraz byłaby porysowana od tipsów ... :decayed:

:polew:

Opublikowano

potrzebuje pierścienie centrujące 57.1 na 66.6

wie ktoś gdzie w trójmieście można takie coś dostać ? bo chyba obdzwoniłem dzisiaj z 15 wulkanizacji i ni c**ja :disgust:

jak nic jutro nie znajdę to allegro, no ale tak już by była niedziela z kołami letnimi.. :decayed:

Opublikowano

:bry:

chłopy macie namiar na jakiegoś plastikarza w sopocie lub okolicach? żeby nie było trzeba lecieć niewiadomo gdzie.. bo uchwyt od trzymania odbłyśnika w lampach mi się przełamał i jest jednym słowem piz*aaaa :wallbash: i trzeba mi żeby to jakiś plastikarz zespawał czy coś tam wyczarował :gwizdanie:

Opublikowano

wczorajszy pacjent

Ford... mycie z zewnatrz + cleaner PB PP + wosk Megs #16 + pranie środka itd

a316f66581fae193m.jpg2aa824e36465b382m.jpgea6502df8d12c50fm.jpg97d008eaf1de1051m.jpg29c56efb4319e9c8m.jpg383153e0ae0873a1m.jpg

265563def31cad82m.jpg2b2095a58ad4b490m.jpg044d4fa4071fa884m.jpg00ad2ea0563c6c5fm.jpg67b40c3867d24840m.jpg0f2cfa39f8ca34bfm.jpg

jak ktoś chętny na pranie... zapraszam! :)

Opublikowano

pięknie wyszło :good :good: widać wiosna idzie :naughty: :naughty:

ja też wczoraj troszku grzebałem, w końcu jakieś chęci przychodzą :) jak utrzyma się pogoda to pod koniec tygodnia to auto też kpl detailng przechodzi, dobre mycie, glinka, dobra polerka, zabezpieczenie plastików i jak temperatura pozwoli 2 warstwy wosku:wink4:

może i uda się w końcu te lampy wymontować i pomalować..

DSC00366.JPG

DSC00380.JPG

:naughty:

Opublikowano

kurde najgorsze ejst to ze nie mam poki co tak miejsca zeby pełny detailing robić :naughty:

no i brak kasy :gwizdanie: bo pracy nie mialem przez ponad 3 miechy , a tez nie wiem czy bedzie na pewno :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.