Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oho.. Witamy Zolcia w naszych skromnych progach :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

44cf2d769a7372986ac5d78c57e4c75c.jpg

Alona, sąsiedzi mają Cię chyba dosyć, że wywieszają takie kartki :> Powiedz tylko sąsiadce, żeby poprawiła imię - niech skreśli Alwaro i napisze prawidłowo - Seweryn :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 08:07_________________________________________________Aha i daj więcej fotek Leona, jakiś opis itp :>

Opublikowano

Maciek80 :polew::decayed::kox:

Opublikowano

Odczułam dziś brak esp w Leosiu jak za szybko w zakręt weszłam i mu d*pą zarzuciło... :confused4:

Ciekawe ile by kosztowało zamontowanie tego ustrojstwa... :cool1: :cool1:

Opublikowano

jak mnie będziecie wk***iać,to zrobie z wami to samo :evil:

Opublikowano

Twarda Ravka, chociaż coś masz twardego Tomeks :polew:

Opublikowano

Alona :shocked: to Leon z 2006 roku ma ESP w opcji ??[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 22:25_________________________________________________Zoltar jaka twarda jak jej grad zaszkodził :decayed:

Opublikowano

Twarda Ravka, chociaż coś masz twardego Tomeks :polew:

Zoltar jaka twarda jak jej grad zaszkodził :decayed:

Opublikowano

Alona myślała, że ma esp i na myśleniu się skończyło, klasyczny układ MK70 :embarrassed:

Opublikowano

Alona myślała, że ma esp i na myśleniu się skończyło, klasyczny układ MK70 :embarrassed:

Alona,jak to było :mysli:

...a3 1,9 tdi 2008 pelen golas i Leons na wypasie z konca 2006...

no wypas jak skurwysynn :decayed:

Opublikowano

Jestem w szoku, pan Robert pewnie też... :decayed:

Opublikowano

Alona myślała, że ma esp i na myśleniu się skończyło, klasyczny układ MK70 :embarrassed:

Alona,jak to było :mysli:

...a3 1,9 tdi 2008 pelen golas i Leons na wypasie z konca 2006...

no wypas jak skurwysynn :decayed:

Czyli ta A3 to goła buda była bez niczego ? :polew:

Opublikowano

Alona przypadkiem nie stresuj się, wiesz że żartujemy ale żeby nie było ESP w takim aucie to przegięcie qutaska :decayed::wink4:

Opublikowano

Zobaczycie, duża stopa wpadnie na odsiecz :polew:

Opublikowano

Alona przypadkiem nie stresuj się, wiesz że żartujemy ale żeby nie było ESP w takim aucie to przegięcie qutaska :decayed::wink4:

No właśnie też mnie to zdziwiło mega... ale mam tylko ASR, Zolti mnie uświadomił :(

Opublikowano

Witam koledzy jestem tu nowy...prosze o pomoc...zakupilem opony 165/65/15 na allegro i dzisiaj przyszly...wszytsko oki ale jak sie dowiedzialem to do Audi powinny byc 195/65/15 kurde pomyliem sie nie wiem jak to zrobilem ale juz psozlo...felgi mam standardowe z dekielkami audi...wie ktos moze czy beda pasowac???pozmozccie

Opublikowano

Powinno być ok. Prędzej jakbyś kupił zbyt szerokie ale węższe nie powinny sprawiać problemu, no może prócz tego że A4 może głupio wyglądać na 165 :decayed:

Opublikowano

Mocno średnio z tymi kołami, zależy jaka felga jest seryjnie, rozmiar

Opublikowano

zależy jaka felga jest seryjnie, rozmiar

pewnie7/15

opona 165 :mysli::thumbdown: chyba w dużym fiacie zakładali 175/13 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.