Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem w szoku bo nie spodziewałem sie takiej temperaturki. Ciekawe czy mój jedenastoletni traktorek odpali bo stoi na podwórzu a od 7:00 robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Półtorej godzinki temu było -9

to otwórz se okno,jednak o jeden stopień cieplej jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem przegląd to gość mi zmierzył i wyszło 22% a miałem najcieńszą z foli oczywiście mówimy o przodzie, wiesz kiedyś jeździłem dwa lata z foliami :decayed: ale to pewnie kwestia szczęścia :gwizdanie: dzisiaj pedały robili obławę jakąś zatrzymywali każde auto i trzepali od silnika po bagażnik u mnie się tylko do szyb dowalili i pewnie im to wystarczyło że mieli satysfakcję że coś znaleźli bo więcej nic nie sprawdzali

a ja Paździochem prawie 4 lata przejeździłam i mi nikt nie kazał odklejać folii z szyb, bo zawsze udawałam, że nie wiem o co chodzi :D

no i ściemniałam, że "jutro" pojadę na stację diagnostyczną żeby mi odkleili hahaha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem przegląd to gość mi zmierzył i wyszło 22% a miałem najcieńszą z foli oczywiście mówimy o przodzie, wiesz kiedyś jeździłem dwa lata z foliami :decayed: ale to pewnie kwestia szczęścia :gwizdanie: dzisiaj pedały robili obławę jakąś zatrzymywali każde auto i trzepali od silnika po bagażnik u mnie się tylko do szyb dowalili i pewnie im to wystarczyło że mieli satysfakcję że coś znaleźli bo więcej nic nie sprawdzali

a ja Paździochem prawie 4 lata przejeździłam i mi nikt nie kazał odklejać folii z szyb, bo zawsze udawałam, że nie wiem o co chodzi :D

no i ściemniałam, że "jutro" pojadę na stację diagnostyczną żeby mi odkleili hahaha :kox:

No wiesz Alona Ty masz swój urok osobisty a ja co stary i brzydki nie mam takiej siły przebicia :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Alona Ty masz swój urok osobisty a ja co stary i brzydki nie mam takiej siły przebicia

cycki włodi,cycki :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...