Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jestem w szoku bo nie spodziewałem sie takiej temperaturki. Ciekawe czy mój jedenastoletni traktorek odpali bo stoi na podwórzu a od 7:00 robota :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

antonio,a na dworze ile jest?

Opublikowano

antonio,a na dworze ile jest?

:polew: :polew: :gwizdanie:
Opublikowano

Półtorej godzinki temu było -9

Opublikowano

antonio,a na dworze ile jest?

może on w jakiejś chłodni siedzi że ma -10 :hahaha:

Opublikowano

Kto jutro będzie na spocie?

Opublikowano

Ja

Opublikowano

No Ty to wiem bo będziesz mi vagował w aucie :decayed:

Opublikowano

Zapomnij człowieku, ja nie zajmuje sie pierdołami :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra poproszę kogoś innego :tongue4:

Opublikowano

Półtorej godzinki temu było -9

to otwórz se okno,jednak o jeden stopień cieplej jest :)

Opublikowano

No dobra poproszę kogoś innego :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

Tomeks przywiózł byś jutro koszulki oki :hi:

Opublikowano

Jak robiłem przegląd to gość mi zmierzył i wyszło 22% a miałem najcieńszą z foli oczywiście mówimy o przodzie, wiesz kiedyś jeździłem dwa lata z foliami :decayed: ale to pewnie kwestia szczęścia :gwizdanie: dzisiaj pedały robili obławę jakąś zatrzymywali każde auto i trzepali od silnika po bagażnik u mnie się tylko do szyb dowalili i pewnie im to wystarczyło że mieli satysfakcję że coś znaleźli bo więcej nic nie sprawdzali

a ja Paździochem prawie 4 lata przejeździłam i mi nikt nie kazał odklejać folii z szyb, bo zawsze udawałam, że nie wiem o co chodzi :D

no i ściemniałam, że "jutro" pojadę na stację diagnostyczną żeby mi odkleili hahaha :kox:

Opublikowano

Jak robiłem przegląd to gość mi zmierzył i wyszło 22% a miałem najcieńszą z foli oczywiście mówimy o przodzie, wiesz kiedyś jeździłem dwa lata z foliami :decayed: ale to pewnie kwestia szczęścia :gwizdanie: dzisiaj pedały robili obławę jakąś zatrzymywali każde auto i trzepali od silnika po bagażnik u mnie się tylko do szyb dowalili i pewnie im to wystarczyło że mieli satysfakcję że coś znaleźli bo więcej nic nie sprawdzali

a ja Paździochem prawie 4 lata przejeździłam i mi nikt nie kazał odklejać folii z szyb, bo zawsze udawałam, że nie wiem o co chodzi :D

no i ściemniałam, że "jutro" pojadę na stację diagnostyczną żeby mi odkleili hahaha :kox:

No wiesz Alona Ty masz swój urok osobisty a ja co stary i brzydki nie mam takiej siły przebicia :polew:
Opublikowano

No wiesz Alona Ty masz swój urok osobisty a ja co stary i brzydki nie mam takiej siły przebicia

cycki włodi,cycki :boobs:

Opublikowano

Wiesz Tomeks nie widziałem to nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

zbierajta się na spota, antonio powoli wyjeżdża :hi:

Opublikowano

antonio,mam cos dla Ciebie,bedzie się podobało :)

Baby TV - Rolnik pole orze

Opublikowano

Dziś mnie nie będzie, jak by co....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.