Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema żabojady...

znudziła mi się a3 i VW i w końcu mam b6 w sedanie z jasnym środkiem

muszę tylko odchwaścić i będzie się kulała...

Pany macie jakiegoś magika do odblokowania pełnego fisa/zamontowania tempo w 3mieście i do prania tapicerki skórzanej ?

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

siema żabojady...

znudziła mi się a3 i VW i w końcu mam b6 w sedanie z jasnym środkiem

muszę tylko odchwaścić i będzie się kulała...

Pany macie jakiegoś magika do odblokowania pełnego fisa/zamontowania tempo w 3mieście i do prania tapicerki skórzanej ?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do fisa to masz graty,czy ogarnąć Ci razem z kodowaniem?

Opublikowano

na chwilę obecną nie mam nic będę szukał części pytam z zapasem czy znajdzie się duszyczka która ogarnie temat

Opublikowano

Jeśli Sie zdecydujesz, daj znac.2 dni i ogarne części.kodowanie to 5 min.

Opublikowano

Bieniek a z montażem też dasz radę?

Ja wyprowadzę czujnik ze zbiorniczka poziomu płynu tylko kwestia podłączenia..

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Bieniek a z montażem też dasz radę?

Ja wyprowadzę czujnik ze zbiorniczka poziomu płynu tylko kwestia podłączenia..

Opublikowano

Wszystko da rade.Szybko sie montuje i koduje:)

Opublikowano

ok

jak tylko zbiorę graty to daje znać

Opublikowano

:hi:

Tomeks - aktualna jeszcze ta oferta pracy u ciebie? I co to za sklepy ty tam masz? tzn co sprzedajesz?

Opublikowano

Pany macie nr dyszy mgiełkowej do b6 pewnie jest od b7?

Opublikowano

Mam w domu na kompie zapisane jak nikt nie znajdzie po południu Ci napiszę ich numer:wink:

Opublikowano

ok dobra czekam ale to bez rezania tylko podmieniam tak?

Opublikowano
:hi:

Tomeks - aktualna jeszcze ta oferta pracy u ciebie? I co to za sklepy ty tam masz? tzn co sprzedajesz?

aktualne,sklep typowo spożywczy,mydło i powidło

Opublikowano
:hi:

Tomeks - aktualna jeszcze ta oferta pracy u ciebie? I co to za sklepy ty tam masz? tzn co sprzedajesz?

aktualne,sklep typowo spożywczy,mydło i powidło

Mogę dać do ciebie namiar znajomej? Najlepiej napisz mi na PW nr tel. i szczegóły gdzie ten sklep miałby być. Z tego co pamiętam pisałeś że dwa sklepy w Gdyni i Gdańsku - ona by wolała w Gdańsku ale to byście już sami dogadali ...

Opublikowano
ok dobra czekam ale to bez rezania tylko podmieniam tak?
Generalnie musisz kupić komplecik czyli spryskiwacze adaptery i krzywki do wężyków podam Ci numery i ceny później

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Cristoforo masz tu te numery:hi:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt.

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt

Opublikowano

WIELKA PROŚBA - jak ktoś ma jakiekolwiek materiały na temat Dębek, Białogóry oraz Karwi , oraz materiały z zakresu zagospodarowania turystycznego itd... to prosiłbym o info :)

Opublikowano

aktualne,sklep typowo spożywczy,mydło i powidło

Bez jabłek bo wykradam :decayed:

Opublikowano

jeżeli jeszcze nie głosowaliście na zdjęcie do kalendarza to dajcie głosik na moje autko http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-na-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-120/maj-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-na-forum-236315/, odwdzięczę się kiełbachą na spocie:wink:

Opublikowano
jeżeli jeszcze nie głosowaliście na zdjęcie do kalendarza to dajcie głosik na moje autko http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-na-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-120/maj-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-na-forum-236315/, odwdzięczę się kiełbachą na spocie:wink:
Fajne, fajne. Gdzie robione :question::wink: :wink:
Opublikowano

ruiny starej gorzelni w połowie drogi Miastko-Koszalin

Opublikowano
ruiny starej gorzelni w połowie drogi Miastko-Koszalin
A myslalem ze okolice Owidz, Kolincz, Klonowka, Lipinki Szlacheckie. Tam pelno takich obrazow :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.