Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale nudy tu ostatnio.

i na spoty prawie nikt nie przyjeżdża... buuuuuuuu

Nono trzeba było przyjechać w środę to by była większą frekwencja:naughty:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przyjedź ja z chęcią się przejadę A5 :D

któregoś dnia się wybiorę - bo muszę się m.in do serwisu się przejechać pomarudzić :decayed:

Opublikowano

Może ktoś pomoże...potrzebuję z czytać kod z radia bo przy zmianie liczników odstawił się mój concert i d*pa woła kod a ja takiego nie posiadam:facepalm: nie wiecie ile mogą w aso wziąć? Czy lepiej do jakiegoś elektronika dać?

Opublikowano
Może ktoś pomoże...potrzebuję z czytać kod z radia bo przy zmianie liczników odstawił się mój concert i d*pa woła kod a ja takiego nie posiadam:facepalm: nie wiecie ile mogą w aso wziąć? Czy lepiej do jakiegoś elektronika dać?

po prostu samochód jak dostał kolorowego fisa to domaga się teraz RNS-E:wink:

Opublikowano

Witam! Jak ogarnę autko do normalnego stanu to chętnie przyjadę na jakiś spocik jeżeli mnie przygarniecie :wink:

Opublikowano
Może ktoś pomoże...potrzebuję z czytać kod z radia bo przy zmianie liczników odstawił się mój concert i d*pa woła kod a ja takiego nie posiadam:facepalm: nie wiecie ile mogą w aso wziąć? Czy lepiej do jakiegoś elektronika dać?

po prostu samochód jak dostał kolorowego fisa to domaga się teraz RNS-E:wink:

Pewnie tak jak mówisz ale to musi jeszcze poczekać:wink:
Opublikowano

wladi robiłeś u siebie chipa?

Opublikowano

W piątek w dzień tak w godzinach około 12-17 jestem w 3city jakby kto (Tomeks) chciał podpatrzeć A5-tkę :wink:

Opublikowano

hehe,akurat w 3M mnie nie będzie,ale jeszcze sie okaże:wink:

A5 chyba poczeka,teraz to mi po łbie chodzi i kombinuje jakby tu zamienic A4 i ravke na to cudo:kox:

Chevrolet Camaro RS 6,2 V8 MANUAL BEZWYPADKOWY!, 2010r., 6199cm3, 462 KM - otomoto.pl

Opublikowano
hehe,akurat w 3M mnie nie będzie,ale jeszcze sie okaże:wink:

A5 chyba poczeka,teraz to mi po łbie chodzi i kombinuje jakby tu zamienic A4 i ravke na to cudo:kox:

Chevrolet Camaro RS 6,2 V8 MANUAL BEZWYPADKOWY!, 2010r., 6199cm3, 462 KM - otomoto.pl

:kox:

i wtedy cebula u ciebie w sklepie będzie pewnie po 10 pln za kg żeby na wache było

Opublikowano

Znowu będzie okradał i oszukiwał w sklepie starsze osoby,menda ....:decayed:

Opublikowano

oj tam na gaz przerobi :whistling::wink:

Opublikowano

Jak kupi to pewnie teraz będzie co tydzień na weekendy do mnie wpadał ....:grin::decayed:

Opublikowano

gaz by wleciał obowiązkowo,gadałem z mateo,te silniki bardzio dobrze sie gazują,tylko ciekawe jak w połączeniu z superchargerem,bo od razu wleciałby kompresor hennesseya albo edelbrocka:naughty:Air Induction / Supercharger Systems | 2010 - 2012 Camaro SS | Hennessey Performance

...i za 160-170tysi jest 600 konna,2 letnia fura:banan:

Opublikowano
wladi robiłeś u siebie chipa?
Nie robiłem a czemu pytasz, dopiero się przymierzam:naughty:
Opublikowano

...i za 160-170tysi jest 600 konna,2 letnia fura:banan:

co nie hamuje i nie skręca :wink: ale też jestem za tylko ja bym wolał chellengera :decayed:

Opublikowano

w 3m tylko w korkach stoisz to po co ma skręcać :decayed:

Opublikowano
wladi robiłeś u siebie chipa?
Nie robiłem a czemu pytasz, dopiero się przymierzam:naughty:
myślalem zę już jestes po i chciałem zapytac o wyniki i spalanie
Opublikowano

...i za 160-170tysi jest 600 konna,2 letnia fura:banan:

co nie hamuje i nie skręca :wink: ale też jestem za tylko ja bym wolał chellengera :decayed:

waży 1700kg,4 tłoczkowe brembo,ma niezależne zawieszenie,a na nurburgringu camaro mia lo lepszy czas od np gt-r i R8:whistling:

7:40* -- 161.22 km/h - Porsche Carrera GT, 612 PS/ 1495 kg, *cold and partially wet track (sport auto 12/03)

7:40 --- 161.22 km/h - Porsche 997 GT3, 435PS/1426kg (sport auto 06/09)

7:40* -- 161.22 km/h - Porsche 997 GT3, 435PS/1426kg, *company test driver Walter Roehrl

7:40 --- 161.22 km/h - Porsche 997 Turbo, 480 PS/ ??? kg, Michelin Cup Sport tyres (Motortrend)

7:40.76 160.89 km/h - Lamborghini Gallardo SL, 570 PS/1430 kg (AutoBild Sportscars 10/10)

7:41 --- 160.87 km/h - Manthey Porsche GT3 M410, 413 PS (AutoBild 07/04) www.manthey-motors.de/nextshopcms/cmspdf.asp?id=217

7:41.2 160.87 km/h - Porsche 911 Turbo S Aerokit (AutoBild Sportscars) Imageshack - nbra.jpg

7:41.27 160.77 km/h - 2012 Chevrolet Camaro ZL1 according to GM: Chevrolet Camaro ZL1 laps NĂźrburgring in 7.41

7:42* -- 160.52 km/h - Ford GT, 550 PS/ 1521 kg (*as indicated by Octane magazine, 11/05)

7:42 --- 160.52 km/h - Lamborghini Murcielago LP 670-2 Super Veloce, 670 PS/1764 kg (sport auto 01/10 40th anniversary edition)

7:42 --- 160.52 km/h - Mosler MT900S Photon, Joao Barbosa (04) (according to dailysportscar.net)

7:42 --- 160.52 km/h - Porsche 997 GT3 RS, 415 PS/1420 kg (*mfr.)

7:42 --- 160.52 km/h - Radical 1500 SR3, 230 PS/510 kg (02) A HREF="http://www.radicalmotorsport.com/news_folder/nordchliefe/index.php" TARGET="_new">www.radicalmotorsport.com/news_folder/nordchliefe/index.php

7:42.9 - 160.21 km/h - Corvette Z06, 500 PS/1319 kg, Jan Magnusen, (Sporbilen, jun,26 05) www.supercars.net/Pics?vpf2=y&gID=3&fID=0&tID=10073&mID=1384471&l=d

7:43 --- 160.17 km/h - Porsche 996 GT3 RS, factory test driver Walter Roehrl (MOTOR magazine)

7:43 --- 160.17 km/h - Porsche 996 GT2, 462 PS/??? kg : Porsches unglaubliche Reserven - Nachrichten DIE WELT - WELT ONLINE

7:43 --- 160.17 km/h - TechArt Porsche GT Street (based on 996 GT2) 620 PS/1453 kg, (sport auto 08/02)

7:43.5 - 160,00 km/h - Lamborghini Murcielago (Autocar magazine 02)

7:43.65 159,89 km/h - Nissan GT-R, 486 PS/1740 kg (AutoBild Sportscars 10/10)

7:44 --- 159.83 km/h - Audi R8 5.2 FSI, 525 PS/1660 kg (sport auto 09/09)

7:44* -- 159.83 km/h - Nissan GT-R, 473 PS/1724 kg *company chief engineer Kazutoshi Mizuno www.autoweek.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071017/FREE/71017001/1065

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.